מה הדבר הכי מטורף שעשיתם בחיים שלכם?!?! - עמוד 12 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מה הדבר הכי מטורף שעשיתם בחיים שלכם?!?!

דניאל מלנקי
 Share

Recommended Posts

אתה מאחוזה?!!?!?!! :o זה הסניף שאני הכי שונא, כולם שם סנובים, הדר שולטים, זה הסניף הכי טוב, חוץ מזה איזה כיתה אתה?עושה לי טראומה שיש ילדים הומואים בעולם...........לעזעזל, הוא אפילו לא התנגד להצעה :kopfpatsch:, אני במקומו הייתי דופק לו איזה בעיטה כזו בביצים שהוא כבר היה שוכח מזה הומו

תבין דבר אחד, אני בנאדם עם מילה, ובגלל זה אני לא הומו. נתתי את המילה שלי, וכאן זה נגמר. אולי אתה לא כזה, בכל זאת, אני כזה ...

וחוץ מזה, אז הייתי גר בשכונה של ערסים, היו שוברים לי את העצמות אם לא הייתי עומד במילה שלי. :nono:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דווקא ידיד שלי התחשמל פעם (בלי כוונה, כן?)

הוא אמר שההרגשה היא שבועטים לך בתחת בכל הכוח...

והוא לא היחיד שאמר את זה...

באמת מרגישים כמו בעיטה, זה תלוי עד איפה הזרם מגיע. בפעם האחרונה שהתחשמלתי זה הגיע לי עד היד, והרגשתי כאילו נתנו לי בעיטה בשיא העוצמה ליד. :-X

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יום אחד שתיתי כמו מטורף אני אפילו לא זוכר כמה ממש הרבה..

בקיצור לאחר מכן הייתי צריך לחזור הביתה

(בערך שעה וחצי הליכה מהירה)

התחלתי ללכת וללכת ממש לאט ועקום חח עד שראיתי ספסל התישבתי נרדמתי קמתי המשכתי ללכת נשענתי על הקיר איזה 10 דקות עברו כמו שניה

אמרתי לעצמי טוב זה לא נגמר אז נעצור טרמפים

עצרו לי ערבים באתי לפתוח תדלת הם שמו גז נפלתי על הכביש תפסתי אבן זרקתי ואין לי מושג לאן היא עפה חח

אחר כך הלכתי עוד קצת עכשיו הקטע הזה לא זוכר לי בכללל

הגעתי לפארק בעיר שלי נפלתי נרדמתי הקאתי עצר מישהו שפך עליי דלי מים ועכשיו זה קטע שאני זוכר תמונה ממנו של מלא אנשים סביבי ואני רטוב

ואז בא שוטר ולקח אותי הביתה את זה אני לא זוכר אבל אני זוכר שעליתי במעלית הביתה עם שוטר לידי עכשיו מי שסיפר לי על הקטעים שלא זכרתי היה אבא של חבר שלי סיפור מטורף

עריכה:

גם אני התחשמלתי המון פעמים בחיים שלי (ככה זה שמפרקים כל דבר שיש לו ברגים וגם שאין לו כבר מגיל צעיר) וההרגשה היא לא ממש כאב יש מין צליל מוזר באוזניים וכולך מתקבץ כזה כאילו אתה מתאמץ בכל השרירים במכה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

י"א...  חחח... אחוזה שולטים...!!! הכי הרבה סנובם זה ממרכז...

בית בירם זה הכי כיף... חכה שתגיע...

אתה עולה ל-ט'?

כה.........בית בירם מקום ענקקקקקקקק נראה לי הכי גדול בחיפה.........אני מת להיות שם......חח ואחוזה לא שולטים....אני מחונן, אז אני נוסע לשם כל שבוע וזה סתם מקום של מורים מטומטמים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דברים מטורפים....

כשהייתי בת 14 או אולי קצת פחות לקחתי ברצינות את ההגה ליידים שלי בפעם הראשונה.....

(לפני זה הייתי רק עושה כניסה לחניה על הברכיים של אבא...)

זה היה ברוסיה, נסעתי לשבועיים לראות לראשונה מאיפה הביאו אותי בגיל שנתיים...

היינו באיזה קיבוץ, ישבתי במכונית (יידנית יש לומר), ואיזה חצי שעה נהגתי,

יש לציין שבהתחלה בעיקבות קושי התחלתי כמעט דרסתי אופנוען, אח"כ זה המשיך דיי חלק,

והידידים שלי אמרו לי שיש לי חוש לנהיגה!!! כן כן!!!  8)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תבין דבר אחד, אני בנאדם עם מילה, ובגלל זה אני לא הומו. נתתי את המילה שלי, וכאן זה נגמר. אולי אתה לא כזה, בכל זאת, אני כזה ...

וחוץ מזה, אז הייתי גר בשכונה של ערסים, היו שוברים לי את העצמות אם לא הייתי עומד במילה שלי.  :nono:

אוי באמת.......אני כבר לא מפחד מערסים, אני גר בשכונה של ערסים ואתיופים, ואצלנו כבר יש תופעה חדשה, ערס אתיופי.......הם כבר יודעים עם מי הם מתעסקים שם

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוי באמת.......אני כבר לא מפחד מערסים, אני גר בשכונה של ערסים ואתיופים, ואצלנו כבר יש תופעה חדשה, ערס אתיופי.......הם כבר יודעים עם מי הם מתעסקים שם

שיהיה ברור, אני לא הומו ! רק בנאדם שעומד במילה שלו.

ערס אתיופי? :lol:

מה, הוא באלייך ביציאות של, "אחי, יש לך לחם?" :lol:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ריאלי זה אחלה בית ספר...

אני לא יכול להשוות אותו לבית ספר שלך כי לא הייתי בו אישית, אבל מההתנסות שלי בריאלי הוא בית ספר שכיף להיות בו.

זה שכל אחד מתקבל, לפי השערתך, לא מוכיח את טענותיך.

בליאו בק יכולים להוציא ציוני בגרות נמוכים מריאלי וההפך... אשמח אם תביא לי נתונים רשמיים שאתה מסתמך עליהם.

מההכרות שלי בריאלי, אין הרבה ילדים  :screwy: אם יש, זה למה כל מי שבריאלי עושה 5 יחידות אנגלית ולומדים כל מיני מקצועות שטויות חוץ מלבגרויות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חחחח אהבתי!

ובאמת יש בחיפה ערסים אתיופים אל תזלזל בהם הם משוגעים כמו ערבים :jump:

ובליאו באק אין ילדים טיפשים בכלל בשביל להתקבל צריך ממוצע 90 ומשהו אבל יש מב"ר ששם יש חלק מפגרים...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לפני כמה שנים אני וחברי הטוב היינו משתעממים בבית שלי ואז התחיל לנו איזה מנהג מפגר של זריקת ביצים מהבית שלי (קומה רבעית אגב) חבר שלי ממש היה תותח בזה, פגע באוטובוסים נעים ובמכונית ואחר"כ עבר לאנשים. תארו לעצמכם ביצה בראש מקומה רבעית, משהו בכלל לא נעים. למזלנו אף פעם לא פגענו במישהו, אבל הוא היה ממש קרוב לזה, ממש אפשר לומר שהיה מקרה שהביצה היתה כ"כ קרובה עד שהיא לכלכה למישהו ת'מכנס.

אחר"כ הוא עבר למשהו אחר - ליד הבית שלי יש בית קרקע של שתי קומות ויש לו חלון פתוח (הבית במרחק של 10 - 15 מטר) וחבר שלי פעמים ברציפות הכניס ת'ביצה לחלון ולכלך לו פעמים את כל הקיר בזה חחח (תארו לכם כזה מרחק ולזרוק מחלון צר למטה ולקלוע ככה אה?)

בפעם השניה כמה זקנים ראו שזה בא מהכיוון של הבית שלי והשכן החל לעשות חקירות ואז עלה עלנו חח  :nixweiss:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתם חיים בסרט ריאלי טוב יותר רק בחטיבה... כל טמבל יכול להתקבל לריאלי צריך רק לשלם זה לא כזה...

הידרו באיזה שכונה אתה גר?

אני גר בנווה יוסף, אתיופיה החדשה, הם באמת שם כבר ערסים, הם מתחילים ללכת עם שרשראות ולחמצן ת'שיער ולפלוט כאלה משפטים דבילים באנגלית וכל אלה בתוספת ''motherfucker'' זה מה שקורא לאתיופי שפגש ערס

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הצטרפ/י לדיון

בשלב זה תוכל/י להצטרף לדיון, ולאחר מכן להצטרף לקהילה שלנו. אם כבר יש לך חשבון אצלנו, אנא התחבר/י עכשיו על מנת להגיב תחת שם המשתמש שלך.
לתשומת לבך: התגובה תופיע לגולשים לאחר אישור של צוות הנהלת הפורומים.

אורח
הוסף תגובה

×   התוכן שהודבק הוא עם עיצוב.   הסר עיצוב

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר אוטומטית.   נקה הכל

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Share

• צור חדש...