האם יש אלוהים? - עמוד 5 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

האם יש אלוהים?

iakovl

האם יש אלוהים?  

443 הצבעות

1. 1. האם יש אלוהים?

• כן
    • לא
    • יש משהו ,אבל זה לא אלוהים

Recommended Posts

בתור פורום של מחשבים חשבתי שיהיו יותר אנשים מדעיים שלא מאמינים שיש אלוהים...

אני אישית לא מאמין שיש אלוהים... ואם כן? סתם אפס מתנשא שחושב שהוא יותר טוב מכולם ושכולם חייבים לעבוד אותו בלי לקבל שום תמורה (איזו תמונה קיבלנו מכבודו שלא קיים? כלום)

בקיצור אני אדם שנוטה להאמין לעובדות ולא לזיוני שכל

ומי אתה בכלל שתקבע אם יש אלוקים או לא?!

למה מי אתה? :bash: :bash: :bash:

ומי אתה בכלל שתקבע אם יש אלוהים או לא?!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 372
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

תראה אני לא מחזיק ממני רב הוא משהו אבל בוא נגיד שלכל שאלה שיש לך בהקקשר לכל דבר יש תשובה

אני לא זה שיכול לענות לך אבל יש כאלה שכן

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש אנשים דתיים שמבינים יותר ממך , ממני ומכל הפורום הזה במדע וכו'

כן כן התסריט מוכר לי "אתאיסט עם תואר שלישי (דוקטורט יסתומים) קרא בתנ"ך והחל להאמין בה' בלה בלה..."

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תראו אני לא ממש מאמין בה' אבל השאלה היחידה שהיא בעצם גם למאמינים וגם ללא מאמינים היא.

אם הכל נוצר מהמפצץ הגדול? איך נוצר הכדור שהתפוצץ? נגיד שהוא נוצר לאט לאט מאטומים... איך נוצרו האטומים? מה סתם ככה בשניה פתאם יש אטומים? ואם האטומים נוצרו מחלקיקים אחרים, מי יצר את החלקיקים האלה?

אותו דבר לה' נגיד שהוא יצר את הכל, אבל מי יצר אותו?

בקיצור מ"הכלום" לא יכול להיווצר משהו.. חייב להיות משהו שמתחיל וגם ה' לא יכול פתאום להיווצר בלי משהו שמקדים אותו...

אבל מי אני שיקבע מה יכול להיות ומה לא??...

לכו תחיו תחיים שלכם וזהו... :jump:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוקי , לא חשבתי שהת'רד הזה יצבור כזו תנופה .

אבל הנה כמה דעות שיש לי :

1. התנ"ך זה ספר נחמד עם בסיס היסטורי מוכח , אבל אחרי כמה אלפי שנים של סיפורים בעל פה ... הרסו לו את האמינות . הוא ספר טוב ונחמד שמלמד איך לחיות פחות או יותר אבל זהו.

2. מי שאומר שהאבולוציה לא נכונה , אז הוא בכלל על משהו. או שהוא לא יודע שהDNA שלנו ושל הקופים הוא זהה ברמה עצומה.

לצערנו האבולוציה של המין האנושי נעצרה חזק בימים המודרניים כי אין יותר סלקציה טבעית.

3. למי ששאל מה זו האופציה ה3. התשובה לכך היא פשוטה. אין תשובה של כן או לא . יתכן שיש משהו שהשפיע מתישהו על הכל אבל זה לא האלוהים שמאמינים בו שהוא רחום וטוב וצופה בנו אלא משהו אחר.

4. סתם משהו קטן שאני רוצה שתחשבו עליו. אם אתה זורק מטבע , אילו אופציות יש למטבע ליפול? עץ או פלי? נכון?

אז זהו שלא . יש אופציה 3 שמתרחשת פעם במיליון ומשהו זריקות , המטבע יפול ויעמד על הצד.

ככה אפשר להסביר הרבה דברים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בתור פורום של מחשבים חשבתי שיהיו יותר אנשים מדעיים שלא מאמינים שיש אלוהים...

אני אישית לא מאמין שיש אלוהים... ואם כן? סתם אפס מתנשא שחושב שהוא יותר טוב מכולם ושכולם חייבים לעבוד אותו בלי לקבל שום תמורה (איזו תמונה קיבלנו מכבודו שלא קיים? כלום)

בקיצור אני אדם שנוטה להאמין לעובדות ולא לזיוני שכלומי אתה בכלל שתקבע אם יש אלוהים או לא?!

זה שאתה לא מאמין באלוהים אל אומר שמותר לך לקלל אותו חתיכת אידיוט

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דרך אגב יש הרבה יותר אנשים משכילים שהם לא דתיים מאשר אנשים משכילים דתיים ככה שאם אתה רוצה להחשב משכיל עדיף שלא תהיה דתי

( לא קשה לספור את משספר הדתיים שקבלו פרס נובל נגיר או שמרצים באוניבסיטה )

בכל מקרה אם יש אלוהים או אין אלוהים זו לא השאלה

השאלה היא הוא בכלל מסתכל עליניו ? משגיח עלינו או בכלל האם הוא מודע לקיומינו ? לפי דעתי התשובה לכל השאלות האלה היא לא

מכיוון שאין הוכחות

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...