האם יש אלוהים? - עמוד 6 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

האם יש אלוהים?

iakovl

האם יש אלוהים?  

443 הצבעות

1. 1. האם יש אלוהים?

• כן
    • לא
    • יש משהו ,אבל זה לא אלוהים

Recommended Posts

• תגובות 372
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

להיגד לך את האמת לחשוב שאין חייזרים זה טימטום...

למה אתה חושב שאתה לבד פה? מה אנחנו כאלה מיוחדים? סתם רצף תאונות מפגר תפסיקו לתפוס יותר מדיי מבני אדם זה לא כזה משהו... יש בטוח ביליארדי מליארדי גזעים של חייזרים תחשוב כמה כוכבים יש אתה לא תוכל לתפוס בחיים מספר כזה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

להיגד לך את האמת לחשוב שאין חייזרים זה טימטום...

למה אתה חושב שאתה לבד פה? מה אנחנו כאלה מיוחדים? סתם רצף תאונות מפגר תפסיקו לתפוס יותר מדיי מבני אדם זה לא כזה משהו... יש בטוח ביליארדי מליארדי גזעים של חייזרים תחשוב כמה כוכבים יש אתה לא תוכל לתפוס בחיים מספר כזה...

מה שאמרתי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זו שאלה של הוכחות ,

מבחינה הגיונית את צודק, כנראה שבאמת יש חיזרים

אבל כמו שאתה יודע ההיגיון שלנו הוא הדבר הכי מטעה בעולם , אם אתה לא הולך בדרך הקונבנציונלית של הוכחות ניסוי וטעיה וכו'  אז בעצם הוויכוח הזה יכול להמשיך שנים, תראה לדוגמא את התרד הזה ,כמה דיברו פה ולא הגיעו לכלום ,למעשה לא ניתן להתווכח על דבר כזה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה לא שאלה של היגיון

זה שאלה של חוסר אפשרויות

אנחנו סתם נקודה בגלקסיה שולית יחסית

יש כוכבים גדולים מאיתנו

וסתם בשביל העיקרון , על מטאור שהגיע ממאדים היו סמני בקטריה , עקרונית אפשר להחשיב את זה כחיים מחוץ לכדור הארץ

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה שאלה של חוסר אפשרויות - צודק , אתה מתכוון במילים אחרות להגיד שמבחינה סטיסטית יש כבר חייזרים כי יש מלא כוכבים והסיכוי שבאחד מהם לפחות יש חיים הוא גדול

אבל היום במחקרים ובאונברסיטאות סטיסטיקה זה לא הוכחה מספיקה, ולכן צריך הוכחה נוספת

גם אם זה נראה לך להגיוני מאד שיש חייזרים ( וגם לי דרך אגב ) ישנם כללים ברורים של איך להוכיח או להפריח שדבר קיים או לא  , "היגיון"  "וסטיסטיקה" לא מספיקים

(צריך למשל להוכיח קשר ישיר של סיבה ותוצאה  ללא גורם מתווך, מראה עיניים ...)

אבל אני לא רוצה לסטות מהנושא אז בחזרה לאלוהים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כיום הסברה היא שהחיים נוצרו דווקא במערכת שלנו, בגלל התצורה המיוחדת שלה.

סיבובים מעגליים כמעט מושלמים סביב השמש, הכוכבים מסודרים במרחקים כאלו שלא כל כך מפרעים למסלולים של ההכוכבים האחרים, שמש לא גדולה ולא קטנה, כך שכמות האנרגייה שהיא מייצרת הוא מספק, הפרדה בין שני חלקי המערכת ע"י טבעת אסטרואידים, ועוד הרבה דברים.

הסברה הזו פוסלת את רוב רובן המוחלט של מערכות השמש ביקום שלנו.

כיום נאס"א מכוונת צלחות לווין לכמה מערכות שמש אשר דומות לשלנו... בתקווה שיגיעו אותות חיים...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני גם רוצה להבהיר נקודה - זה לא שאני עולה חדש או משהו שלא אוכל כשר וכאלה. אני צבר ששומר על כשרות, לא מדליק אש בשבת, וחוגג בחגים (מה שיש לחגוג) אבל זה בגלל שהורגלתי ובגלל המסורת אבל אני עדיין לא חושב שקיים אלוהים.

זה שאתה לא מאמין באלוהים אל אומר שמותר לך לקלל אותו חתיכת אידיוט

יש לי את הזכות המלאה, זו דעתי. יש לך בעיה עם זה? בעיה שלך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין לך תזכות...

זה שאתה לא מאמין יופי שיהיה לך בכיף אם אתה מרגיש גבר אם זה אבל יש אנשים שמאמינים אז כדאי שתשתוק ותשמור על הפה שלך >:(

אתה יכול להאמין למה שאתה רוצה ואני אומר עובדות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...