האם יש אלוהים? - עמוד 2 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

האם יש אלוהים?

iakovl

האם יש אלוהים?  

443 הצבעות

1. 1. האם יש אלוהים?

• כן
    • לא
    • יש משהו ,אבל זה לא אלוהים

Recommended Posts

• תגובות 372
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

אני מאוד מקווה שאתה ציני כי אם לא אתה ממש רקוב.

אני ממש לא ציני!!

מה יש כולם צריכים לחשוב כמוך ??

פפחחחחחחח "המפץ הגדול"(טוב שזה לא שם של סרט) איזה שם דפקו לזה ואתה עוד מאמין לשטויות האלה אני לא מאמין....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוקי אולי תסביר לי מי ברא את אלוהים???

למי בדיוק מגיע להיות אלוהים? איזה אישיות צריכה להיות לו? למי מגיע לשלוט על המוח של כולנו? ומה בדיוק אלוהים עושה שאתם כל כך מהללים אותו?

פעם היו אנשים חכמים וטיפשים באותה מידה, לא היה להם תשובה לשאלה אז זה קשור לאלוהים.

היום יש תשובות לשאלות, חקרו, הוכיחו ולכל דבר יש הסבר מדעי. אין אלוהים!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני רוצה תמונת תקריב בלי שהוא עוש הפוזות ושרק הוא בתמונה...

זהו!! עכשיו הבנתי הכל!! כל הקטע של האטומים זה מניפולציות של המדענים!! האהא חשבתם תוכלו לעבוד עלינו?! טיפשים!!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נו בוס, תסביר לי מאיפה הגיע כל החומר הזה שיצר את היקום שלנו?

הוא היה שם תמיד? לא הגיוני, שכן החומר היה חייב להיווצר בשלב כל שהו, לא?

האם מישהו יצר אותו? האם הוא נוצר מן החלל-זמן?

(ואני ד"א, אחד האנשים שיותר שונאים את הדת וכל הקשור אליה - אני סתם אוהב להכשיל)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מישהו ראה את הסרט "what the blip do we know"?

שם יש הסבר כזה למה זה ה'....

אני אישית חושב שה' זה בעצם כולנו, כלומר, אנחנו יוצרים את ה' ולא ה' אותנו וזה טוב מאוד שיש ה' משום שכך יש סדר ולנו, ליהודים זה בכלל יותר טוב כי יש לנו הרבה חוקים ששומרים לנו על הבריאות ועל ההיגיינה וגם כן על שפיות והתנהגות טובה יותר מאצל שאר הדתות...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוקי, בואו אני אכשיל אתכם.

אם יש אלוהים אז למה יש מלחמות? למה יש מחלות? למה אנשים תמימים נרצחים כל יום על לא עוול בכפם? למה לא כולם שווים? למה יש עוני? למה יש חרא של אנשים? ואם אנחנו העם הנבחר למה הצרות של שאר המדינות מתגמדות לעומת הצרות של המדינה שלנו? למה נרצחו 6 מיליון יהודים בשועה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למי שרשם:

"או אפילו שאלה יותר טובה.

בא לך להסביר לי מה ההבדל בין אמונה באלוהים לאמונה בפיות ובפילים מעופפים עם חצאיות ורודות?

"

התשובה היא פשוטה - אין שום הבדל... ואין גם הבדל בין להאמין ביצורי צואה חומים ומעופפים ששרים את השם שלך לבין להאמין במדע... באופן בסיסי ביותר, הכל תלוי באמונה. כל אחד והאמונה שלו, ואין אמונה שמותרת מאמונה אחרת. מי שמאמין באבסולוטיות של האמפיריות, יוכיח שאכן יש אבסולוטיות כזאת תוך שהוא משתמש באותם עקרונות עצמם שהוא מנסה להוכיח, ובהם הוא מאמין. אי אפשר לעקוף את זה... לא יעזור שום דבר, אין הבדל בין אמונה באל לאמונה במדע, מבחינה לוגית בסיסית ביותר. אין מה לעשות... תחיו עם זה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אורח ברק דהן

אוקי, בואו אני אכשיל אתכם.

אם יש אלוהים אז למה יש מלחמות? למה יש מחלות? למה אנשים תמימים נרצחים כל יום על לא עוול בכפם? למה לא כולם שווים? למה יש עוני? למה יש חרא של אנשים? ואם אנחנו העם הנבחר למה הצרות של שאר המדינות מתגמדות לעומת הצרות של המדינה שלנו? למה נרצחו 6 מיליון יהודים בשואה?

כדי שיהיה לך מה לשאול.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בגלל אנשים כמוך...(אל תיקח ללב)

ורושמים שואה

אתה בכלל לא מכיר אותי איך אתה קובע כזה דבר?

טוב למה ציפיתי, זה מה שהעם של המאמינים אומר מאשימים את הצד השני אוטו' (אל תיקח ללב)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

העולם נברא מהמפץ הגדול, אל תזבל לי בשכל על אלוהים וכאלה..... הכל מניפולציות מהדוסים.

ואיך נוצרו האנשים ? מהיכן הגיע כל התכנון המושלם הזה של הגוף האנושי? חייבת להיות ישות עליונה שעומדת מאחורי זה, לישות הזאת אנו קוראים אלוהים.

נ.ב

אני לא דתי, בדיוק ההפך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...