איך לצרוב סרט DVD? - תוכנה - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

איך לצרוב סרט DVD?

nadav1379

Recommended Posts

קניתי צורב של nec 3520a ואני לא יודע איך לצרוב איתו סרט יש לי את התוכנה nero

אני הורדתי סרט בלי כתוביות ואני רוצה לדעת איך לצרוב את הסרט

יש לי שתי תיקיות וידיאו וקול

אני זורק את הסרט בתוך התיקיה של הוידיאו ואיפה אני צריך לזרוק את הכתוביות?

ויש עוד משהו

הסרט שוקל 700MB ובדיסק יש מקום ל 4.7G אני לא יכול לצרוב על דיסק רגיל?

כי יש הרבה מקום לא בשימוש

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קודם כל נראה לי שיש אפשרות בNERO של צריבת .

כנס לNERO EXPRESS ויש שם בוידאו: SVCD וכו'...

הDVD כנראה ידרוש ממך CODEC מסוים שעולה כסף... (תמיד יש מקורות אחרים יותר זולים  ;D )

תשיג את הCODEC של NERO שמקדד סרטי מ"מקום מסוים" ואז תוכל לצרוב.

חוץ מזה יש גם תוכנות אחרות כמו CLONE משהו כזה - שמתמחות בצריבת DVD ומכילות אפשרויות של יצירת תפריט וכד'.

עריכה:

אם אתה רוצה לצרוב לדיסק רגיל, נראה לי שהאיכות של הסרט תרד.

בכל מקרה אני התרגלתי לבזבז דיסקים - בבית הספר מבקשים להגיש עבודה במחשבים של 2 קילו בית, על דיסק. זה נקרא בזבוז. (פרוייקט באסמבלי - יחידה אחת במחשבים).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הסרט שוקל 700MB ובדיסק יש מקום ל 4.7G אני לא יכול לצרוב על דיסק רגיל?

כי יש הרבה מקום לא בשימוש

מה שאתה מנסה לצרוב הוא סרט DiVX (אני אומר בגלל הגודל של הקובץ), ולכן גם אם תצרוב אותו כקובץ DATA על דיסק לא תוכל לראות אותו ב- שבסלונך (אלא אם כן יש לך קורא DiVX ואז אין טעם לבזבז דיסק אלא לצרוב בדיסק רגיל).

אני ממליץ לך להשתמש בתוכנה PowerProducer של Cyberlink שתקדד לך את הסרטים במהלך הצריבה כך שתוכל לראות אותם הישר ב-, בנוסף תוכל לעצב לך בתוכנה גם תפריטים וכל מיני שטויות קטנות אחרות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש מלא תוכנות להכין מקובץ DIVX או XVID זה דורש קידוד אתה יכול להשתמש בנרו יש תוכנה שקוראים לה NERO VISION EXPRESS

יש עוד מלא תוכנות מעולו לעשות את זה כמו ULEAD MOVIE FACTORY וכדו'

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גם winavi יודעת לעשות את זה, וזה יוצא לא רע בכלל

אגב עצה שלי, אם אתה רוצה איכות חפש סרטי -R, כאלה ששוקלים בסביבות ה-4.7 ג'יגה, תוסיף להם כתוביות והרי לך סרט דיוידי אמיתי ואיכותי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 1 שנה מאוחר יותר...

איך אני מוסיף כתוביות?

איפה אני שם אותם יש תיקיה של קול ויש של הסרט ואני לא יודע איפה אני זורק את הכתוביות

אני צריך לעשות תקיה מיוחדת ולהעתיק לשם?

זה תלוי בנגן שאיתו אתה מפעיל את הסרט למשל, אתה צריך להתאים קובץ כתוביות לקובץ הסרט - אם תפעיל כתוביות של גרסה אחרת אז זה לא יפעל.

אתה צריך את הקובץ הנכון של הכתוביות ביחד עם הקובץ XVID - שם אותם בתיקיה אחת, ומפעיל - או אפשרות שניה, בחלק מהתוכנות אתה יכול להעלות

דרך התוכנה, Browse פשוט.

אם אתה מעוניין לצפות בזה בDVD בסלון הביתי, אתה תצטרך(במידה ואין לך ביתי שתומך בפורמט XVID) לקודד את זה לקובץ , ישנם כמה תוכנות שעושות את זה - אני ממליץ על ConvertXtoDVD, אפשר לערוך גם את התפריט הראשי של הסרט, להוסיף כתוביות ועוד.

בהצלחה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...