סרטון שגרם לי לבכי ולעצבים ביחד.. - עמוד 6 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

סרטון שגרם לי לבכי ולעצבים ביחד..

HellBoY

Recommended Posts

תגידו, מה נסגר איתכם?!  >:(

מי נתן פה לאנשים את הזכות לקבוע מה מותר לפרסום ומה אסור?

אני מצטער אם זה יישמע קצת נוקשה, אבל, מי אתם שתקבעו שאסור היה לפותח הת'רד לפרסם את הלינק, ויותר מכך, תדרשו ממנו להסיר את הקישור?!

אנשים פה מתחילים לקחת את ענייני הניהול יותר מידי לידיים שלהם. אז הכל טוב ויפה כשמדובר על כותרת לא עניינית או הקפצה וכו'. כשהקהילה שומרת על עצמה זה עזרה גדולה למודרים. אבל זה לא העניין פה. אתם רואים טוב מאוד שאלה נושאים שלא מפורטים בחוקים, אז תשאירו לנו לטפל בזה!

ההחלטה אם תוכן מסויים מותר לפרסום או אסור היא של המנהלים, ושל המנהלים בלבד!

אז כן, פרסום הקישור היה לגיטימי לחלוטין, ולא, הוא לא היה צריך להימחק! למה? כי ככה המנהלים חושבים.

המנהלים (אני) ראו את הת'רד ואת הקישור (מן הסתם ראינו, אנחנו עוברים על כל הדיונים תמיד), והם (אני) לא אמרו כלום. מסקנה: הדיון בסדר גמור כמו שהוא, ואתם יושבים בשקט ומקבלים את זה.

ואם להתייחס למקרה של הדיון הזה יותר בספציפיות: מה הבעייה שלכם עם פרסום הקישור? כמו שפותח הת'רד אמר הרבה פעמים לפני שלצערי הוא הסיר את הקישור, אף אחד לא מכריח אף אחד להיכנס לזה! למה אתם מחפשים אנשים להאשים בזה שהזדעזעתם (ומוצאים את פותח הדיון אשם בכך), כשאתם אלו שלחצתם על הקישור ובחרתם להיכנס?! לא אהבתם לראות את זה? זבשכ"ם! מי הצמיד לכם אקדח לראש ולא נתן לכם לפסוח על הת'רד הזה??

ואם אתם חושבים שאני אומר את זה כי הסרטון לא הזיז לי, אתם טועים טעות מרה. אני פשוט לא נכנסתי לקישור הזה מעולם. לי אישית יש קיבה די רגישה, ואני יודע שאם הייתי רואה את הסרטון הזה, זה לא היה נגמר טוב. איך אני יודע את זה? כי לפני שרצתי וראיתי את הסרטון כמוכם, טרחתי לקרוא את הפירוט שכן היה בהודעה של פותח הת'רד, ואת שאר התגובות בת'רד. אם גם אתם הייתם טורחים לעשות את זה לפני שנכנסתם לקישור, גם אתם הייתם יכולים להימנע מזה. אבל לא עשיתם את זה, אז כמו שאמרתי, זבשכ"ם!

אז נכון, אולי פותח הת'רד היה צריך לשים אזהרות יותר ברורות ותאור קצת יותר מפורט של מה רואים בסרטון, בשביל להרתיע יותר את מי שלא מסוגל לראות דברים כאלה. אבל גם אם הוא לא עשה את זה, זאת עדיין בעייה שלכם שנכנסתם לשם! לא של פותח הדיון! ובטח ובטח זו לא סיבה לדרוש את מחיקת הקישור, כי זו לא החלטה שלכם!

אני כבר לא יכול לנקות את כל הדיון הזה מההודעות בהן אתם לוקחים את הניהול לידיים ודורשים נעילה, מחיקה, או כל פעולה אדמיניסטרטיבית אחרת (כמו בדיוק ההודעות שמעליי), כי תוך זמן מאוד קצר הצלחתם להציף את הת'רד בדברים האלה.

אז ההודעה הזאת שלי היא ההודעה האחרונה (בדיון הזה ואני מקווה שגם בכל דיון אחר) שנוגעת ללגיטימיות של תוכן שפורסם בת'רד. העניינים האלה נתונים להחלטת המנהלים בלבד. לא טוב לכם מה שהחליטו (וחוסר תגובה של מנהלים זאת חד משמעית החלטה)? או שתפנו אלינו בפרטי, או שפשוט אל תיכנסו לדיון. נקודה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 91
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

אני מרגיש שאני פשוט מוכרח להגיב כאן בנוגע לתגובתך, אני עד לרגע זה לא הגבתי כאן, אבל אני מוכרח לציין שאתה טועה,

לפעמים באמת יש דברים שעדיף לא לראות, ואני בתור אחד עם קיבה רגישה מאוד, אך עם סקרנות שמתגברת על כך, אם היה

את הקישור הייתי נכנס, כי אני לא מסוגל לא לעמוד בפיתוי הקל הזה למרות כל האזהרות, כי אני פשוט לא מצליח לשלוט בעצמי

ואני פוגע בעצמי ביודעין, כך קרה לי בנוגע לעריפת ראש של האמריקאי שעשה לי פשוט רע ולא עזב אותי כמה חודשים, וכך

בדיוק היה קורה הפעם, רק מקריאת התגובות ותיאור הסרט ניהיה לי צמרמורת והרגשתי רע, אם הייתי נכנס לשם זה היה עושה

לי ממש ממש רע, אז נכון, אתה יכול להגיד שזאת בחירה, אבל לא כולם מסוגלים לעמוד בפיתוח ולהכריח את עצמם לא לפתוח,

לכל אחד יש נפש אחרת, מוח אחר, ובכך שהוא העיף את הקישור חסכתי לעצמי סבל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ThePorscher תודה על התמיכה ועל ההבהרות וכל מה שגרמת למשתמשים להבין או לא להבין בהודעתך.

מחקתי את הקישור רק ביגלל הבקשה של milk-inc ולא בגגל אף אחד אחר.ראיתי שההודעה נערכה,אבל בכל זאת אני לא יחזיר את הקישור כי אני מכבד את המשתמשים האחרים בפורום.

יום נעים :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

TheOne111, שמעת פעם את הביטוי "הסקרנות הרגה את החתול"?...

כל ההודעה שלך דיברה על כמה הסרטון הזה מזעזע, ויש סרטונים שעדיף לא לראות, וכו' וכו' וכו'. איפה בדיוק בהודעה שלי אני סותר את מה שאמרת?

להפך, אני תומך בזה. גם אני לא רוצה לראות את הסרטון, כמו שלא ראיתי את הסרטון עם הראש הנערף. אבל זה אינדיוידואלי ותלוי באופי של כל אדם.

שוב אני אגיד את זה: אף אחד לא מכריח אותך להיכנס, גם אם הקישור היה קיים שם. זה שאתה לא יכול לשלוט בעצמך ונכנס לדברים שאתה יודע שאתה לא צריך לראות - בעייה שלך! זה לא צריך למנוע מאנשים עם סיבולת קצת יותר גבוהה לראות את זה, ולמלא את הת'רד בהודעות מיותרות לחלוטין של "שלח לי קישור בפרטי". לא כולם צריכים לסבול בגלל הבעייה האישית שלך ושל אנשים אחרים לשלוט בעצמכם.

בכל מקרה, כשאמרתי:

אז ההודעה הזאת שלי היא ההודעה האחרונה (בדיון הזה ואני מקווה שגם בכל דיון אחר) שנוגעת ללגיטימיות של תוכן שפורסם בת'רד.

התכוונתי לזה.

אל תכריחו אותי לנעול את הת'רד הזה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא להוריד ! פשוט זוועה !

ביום שאני אפגוש אנשים שעושים כאלה דברים , אני אעשה להם אותו דבר !

>:(

אני פשוט רוצה להרוג את האנשים שעשו את זה ! פשוט מטורפים !

יא אללה אני אומר לכם אני רוצה להרוג פשוט להרוג אותם ! אנשים כאלה דפוקים בראש ! ! ! >:( >:(>:(

ובכלל, איזה חיה זאת ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חכמים אומרים "צרת רבים חצי נחמה", אז stRoKeR אני אנחם אותך חלקית , מה שראיתי זעזע אותי, למרות שלי אישית יש קיבה חזקה, זה ממש פורנוגרפיה אלימה >:(, מה לעשות יש יצורים כאלה בעולמנו, לא כולם נוצרו בני אדם לצערנו, אתן לך עצה, אומרים הסקרנות הרגה את החתול והחרמנות הרגה את בחור הישיבה הבתול...עדיף לחפש דברים כיפיים באינטרנט ;D לא זוועות מהסוג הזה! :nono:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הוא התכוון

www.petatv.com

רגע אני רוצה להבין הסרטון הכ"כ קשה שדיברתם עליו זה מה שמראים בpeatatv?

כי זה לא סרטון כזה קשה לצפייה למרות שאני ממש מרחם על הקופיף המסכן :'(

בכל זאת אם זה לא הסרטון המדובר אז שלח לי בפרטי ;)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

(ד"א אחרי זה שהובהר שזה לא חוקי אני באמת מתפלא איך לא נעלו את הדיון הזה...)

אתה לא מבין כי אתה טיפש.

ההתעללות היא לא חוקית. אולי גם הצילום שלה. אבל זה לא שמישהו פה הפיץ את זה וגובה כסף על הצפיה... הוא פשוט פירסם סרטון שאין לו שום קשר אליו.

עכשיו מה לעזאזל הבעיה שלך?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...