סרטון שגרם לי לבכי ולעצבים ביחד.. - עמוד 5 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

סרטון שגרם לי לבכי ולעצבים ביחד..

HellBoY

Recommended Posts

צודק, אגב לפני שבוע הייה כתוב בעיתון על נער בן 23 שחתך את הז*ן שלו. :nixweiss:

ובחזרה לעניין.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 91
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

יש לי כמה מטרות בחיים ואחת מהם היא לכסח לכמה אנשים כאלה את הצורה כ"כ חזקקקקקקקקקקקקקקקק

ולהגיד הלם כמה דברים. והוריד לאנשים האלה בעצמם את כל העור ,לחתוך להם את הז*ן לרסק להם תב*צ*ם ואז לזרוק אותם לבור שימותו שם.

:pissed: :pissed: :pissed: :pissed: :pissed: :pissed: :angryfire: :angryfire: :angryfire: :angryfire: :angryfire: :angryfire: :angryfire::behead: :behead: :behead: :behead: :behead: :behead: :behead: :behead:

תבין דבר אחד, אלימות היא לא התשובה. אלא אם כן שואלים אותך, "מה היא לא התשובה?" ואז אלימות תהיה התשובה, אבל חוץ מזה אלימות היא לא התשובה. :silly:

ועכשיו ברצינות, אנשים כאלו לא מענים סתם, יש להם בעיה נפשית והם צריכים לקבל טיפול במוסד לחולי נפש, כאלו אנשים בד"כ חוו התעללות שהיו קטנים, או שהם ראו אלימות וגדלו בתוך חברה אלימות. אף בנאדם לא עושה סתם דברים, לכל דבר יש סיבה. :nono:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא נורא נתעלל בהם בכל זאת....

בכל אופן אנחנו חייבים להבין, שרוב האנשים האלה אין להם בכלל רגש. הם חושבים שכלב או חיה אחרת כזאת היא כמו ג'וק או חרק כלשהו.

אני שונא ג'וקים למשל ומערכתי הרבה בחיים שלי לא בשביל הכיף רק בגלל שזה מגעיל ומעצב אותי שהם עולים לי על המיטה בלילה....

ולג'וקים ראסמי אין רגשות או משהו ודופקים בהם את הכפכף הם תוך שניה מתים. כלב וכדומה זה חיה עם רגשות פי מיליארד יותר חכמה מחרקים למשל, והאנשים המתעללים האלה לא מבינים את זה הם חושבים שכלב זה כמו מקק ולכן לא אכפת להם להתעלל ....

הם חושבים שכל החיות קיימות בשביל האדם ויש להם זכות מלאה לעשות מה שהם ורצים איתם.

בדרכ זה גם אנשים לא משכילים, מהשכבות הנמוכות של האוכלוסיה ובדר"כ עם אייקיו מאוד נמוך אפשר להגיד ופרימיטיבים בכל המובנים.

ועדיין הייתי נהנה לחתוך להם תצורה  :2gunsfiring:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אנשים שגדלו ברמה ירודה, כנראה ההורים שלהם עשו אותו הדבר, אז הם עושים את הזוועה גם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אנשים שגדלו ברמה ירודה, כנראה ההורים שלהם עשו אותו הדבר, אז הם עושים את הזוועה גם.

בהחלט.... לא מזמן היה כתבה בערוץ 22 על אחד שגידל סוסים וחמורים באיזה חור מסריח והם היו ברמה ירודה בלי אוכל, הם אכלו חתיכות פלסטיק..

היו חולים ופצועים ולאיש בכלל לא אכפת( כל האנטי זאכן האלה.......)

איפה נראה לכם שזה קרה? שכונת התקווה....)שום בעיה עם שכונת התקווה רק יש אחוז גבוהה של פרמיטיבים בוא נגיד)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא מסקרן אותי לראות את הסרט הזה בכלל

כבר הבנתי פה על מה הוא מהתיאורים. אבל אני לא מבין כמה דברים..

על איזה חיות בכלל מדובר וזה קרה פה בארץ או מחו"ל?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אבל למה לשתף משהו שאף אחד לא רוצה להשתתף בו?

על זה כל התגובות שלי בת'רד הזה...

עובדה שהורידו את הסרטון וגם אחרי שהסרתי אותו ביקשו אותו איזה 30 איש בפרטי

תבין דבר אחד, אלימות היא לא התשובה. אלא אם כן שואלים אותך, "מה היא לא התשובה?" ואז אלימות תהיה התשובה, אבל חוץ מזה אלימות היא לא התשובה. :silly:

ועכשיו ברצינות, אנשים כאלו לא מענים סתם, יש להם בעיה נפשית והם צריכים לקבל טיפול במוסד לחולי נפש, כאלו אנשים בד"כ חוו התעללות שהיו קטנים, או שהם ראו אלימות וגדלו בתוך חברה אלימות. אף בנאדם לא עושה סתם דברים, לכל דבר יש סיבה. :nono:

זה מוטו?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תנעלו את הת'רד המפגר הזה שכל המטרה שלו זה בעצם לגרום לכם להרגיש רע...

וגם אין פה שום תוכן...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...