סרטון שגרם לי לבכי ולעצבים ביחד.. - עמוד 2 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

סרטון שגרם לי לבכי ולעצבים ביחד..

HellBoY

Recommended Posts

לא הבנתי למה הם עושים את זה? וכן זה אותו דבר כמו שחיטה כבש או תרנגול או פרה להרוג זה להרוג ולא משנה איך זה מיתבצע!!! אשכרה אם ההיתי הצלם לא ההיתי מהסס לרגע לדפוק לו תמצלמה בראש!! בעצם כל מה שבא לייד!!!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 91
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

[ U S A lR ][/\][ link=topic=126830.msg1062484#msg1062484 date=1119125261]

לא הבנתי למה הם עושים את זה? וכן זה אותו דבר כמו שחיטה כבש או תרנגול או פרה להרוג זה להרוג ולא משנה איך זה מיתבצע!!! אשכרה אם ההיתי הצלם לא ההיתי מהסס לרגע לדפוק לו תמצלמה בראש!! בעצם כל מה שבא לייד!!!

למה הם עושים את זה?

בישביל הפרוות של החיות' date='זה לא חדש זהורגים חיות בישביל הפרוות שלהם,אבל חדש לי [b']שלא הורגים חיות בישביל הפרוות שלהם..אלא עושים את זה שהם בחיים..פשוט מזעזע :pissed: :'(

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

פשוט מגעיל!!!!!!!

למה שהם בחיים, איך הם מעיזים, עוד להפיץ את זה, ולהתגאות בזה.

להפסיק להתעלל בבעליי חיים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

[ U S A lR  ][/\][ link=topic=126830.msg1062484#msg1062484 date=1119125261]

תראה' date=' בצורה שהראו את העינוי בסרטון, זה כבר הופך לעניין לא מוסרי. ולמה בעצם? על היותה חיה? הרי הם מענים\הורגים את החיה בשביל הכיף שלהם, לא בשביל .

הצורה של ההרג, עומדים מסביב אנשים וצוחקים לסבלה המר של החיה.

כאלו אנשים צריך לסגור במוסד למשוגעים, היום הוא מתעלל בחיה, מחר הוא התעלל בילד ...

אף בנאדם לא עושה דברים סתם, כניראה האיש הנאלח בסירטון עבר סוג של התעללות בילדות שלו או כל משהו אחר בסגנון, ואת הכעס שלו הוא מוציא על חיה מסכנה.

תנו לחיות לחיות !!!

[b']לפותח הת'ארד, אני מבקש ממך למחוק את הקישור. הסירטון משפיל את החיות, זה מגעיל אותי. אנשים יתפתו ויורידו ותהיה להם טראומה. ת-ו-ר-י-ד את הקישור!

:nono: :nono:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תראה, בצורה שהראו את העינוי בסרטון, זה כבר הופך לעניין לא מוסרי. ולמה בעצם? על היותה חיה? הרי הם מענים\הורגים את החיה בשביל הכיף שלהם, לא בשביל .

הצורה של ההרג, עומדים מסביב אנשים וצוחקים לסבלה המר של החיה.

כאלו אנשים צריך לסגור במוסד למשוגעים, היום הוא מתעלל בחיה, מחר הוא התעלל בילד ...

אף בנאדם לא עושה דברים סתם, כניראה האיש הנאלח בסירטון עבר סוג של התעללות בילדות שלו או כל משהו אחר בסגנון, ואת הכעס שלו הוא מוציא על חיה מסכנה.

תנו לחיות לחיות !!!

לפותח הת'ארד, אני מבקש ממך למחוק את הקישור. הסירטון משפיל את החיות, זה מגעיל אותי. אנשים יתפתו ויורידו ותהיה להם טראומה. ת-ו-ר-י-ד את הקישור!

:nono: :nono:

זה בידיוק הקטע אנשים שמחים לראות חיה שסובלת זה בערך כמו חחח תראו אותה בלי עור וכל מיני כאלה שאני לא יפרט למען אלא שלא מעוניינים לצפות בסרטון.

לגבי הבקשה,לדעתי הסרטון יותר משפיל את האנשים שמה אבל לא חשוב.אנשים צריכים ללמוד לשלוט בהתפתיות שלהם.מי שיוריד ויצפה ותיהיה לו טראומה בעיה שלו מילא אם לא הייתי אומר מזה הסרטון הזה אבל אני חושב שכל מי שקורא את התראד יכול לדעת בידיוק מה מראים שמה..זה אותו דבר כמו סמים..הציעו לך,התפתת ולקחת? בעיה שלך

עריכה : זה לא תוכן שיקרי וגם לא לא מדוייק לא גס ולא אנטישמי ואין פה כוונות מיניות ואני לא מעיים או פולש לפרטיות הזולת..אז ::)

דרך אגב,לא מוצא כן בעיינך,גם אתה יכול להסיר את הקישור.לא?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה בידיוק הקטע אנשים שמחים לראות חיה שסובלת זה בערך כמו חחח תראו אותה בלי עור וכל מיני כאלה שאני לא יפרט למען אלא שלא מעוניינים לצפות בסרטון.

לגבי הבקשה,לדעתי הסרטון יותר משפיל את האנשים שמה אבל לא חשוב.אנשים צריכים ללמוד לשלוט בהתפתיות שלהם.מי שיוריד ויצפה ותיהיה לו טראומה בעיה שלו מילא אם לא הייתי אומר מזה הסרטון הזה אבל אני חושב שכל מי שקורא את התראד יכול לדעת בידיוק מה מראים שמה..זה אותו דבר כמו סמים..הציעו לך,התפתת ולקחת? בעיה שלך

עריכה : זה לא תוכן שיקרי וגם לא לא מדוייק לא גס ולא אנטישמי ואין פה כוונות מיניות ואני לא מעיים או פולש לפרטיות הזולת..אז  ::)

דרך אגב,לא מוצא כן בעיינך,גם אתה יכול להסיר את הקישור.לא?

מה?  :s05:

עדיין אני לא מנהל אתר.  :P

שההשפעה של הסמים תחלוף תגיב כאן.  :kopfpatsch:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לפותח הת'רד, אתה מפגר בשכל או משהו?! אתה חייב להיות!

אם משהו גרם לך לאי נוחיות או יותר גרוע ל"בכי ועצבים" אז אתה רוצה לגרום את זה לעוד אנשים?!??!?!

אתה ממש דפוק אמא'לה!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה? :s05:

עדיין אני לא מנהל אתר. :P

שההשפעה של הסמים תחלוף תגיב כאן. :kopfpatsch:

לא דיברתי אלייך אלא ל Milk-Inc

לפותח הת'רד, אתה מפגר בשכל או משהו?! אתה חייב להיות!

אם משהו גרם לך לאי נוחיות או יותר גרוע ל"בכי ועצבים" אז אתה רוצה לגרום את זה לעוד אנשים?!??!?!

אתה ממש דפוק אמא'לה!

מה הקשר???דפדף דף אחורה ותראה בידיוק למה שמתי את זה פה..טמבל

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...