סרטון שגרם לי לבכי ולעצבים ביחד.. - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

סרטון שגרם לי לבכי ולעצבים ביחד..

HellBoY

Recommended Posts

אני אישית בכיתי מהדבר הזה קרוב ל10 דקות. :'( :'(

לדעתי צריך לעשות לאנשים האלא בידיוק מה שהם עושים לכלבים ולבעלי החיים החסרי אונים האלא..אם הייתי הצלם הייתי דופק להם את המצלמה בראש

לבקשת המנהלים הלינק הוסר..בכל זאת מי שרוצה לראות,מוזמן לשלוח לי הודעה בפרטי..או שזה גם אסור?

מצער אותי לשמוע על אנשים כאלה..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 91
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

אפשר להבין למה אתה מעלה כאלו דברים לכאן? גולשים כאן גם ילדים בין היתר.

שאחד המנהלים בבקשה ימחק את זה, זה מחזה מאוד לא נעים.  :pissed:

:bash:

שאחד המנהלים ימחק, ולא להוריד את זה, זה מחזה מאוד לא נעים!!!!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אך... היית יכול להזהיר לפני. תמחקו בבקשה או תצנזרו. לא מחזה מרהיב.

לכל החסידים שיגידו שזה כמו להרוג חיות בשביל אוכל->זה ממש לא נכון. את ההריגה הזו עושים בצורה הרבה יותר סימפטית.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אך... היית יכול להזהיר לפני. תמחקו בבקשה או תצנזרו. לא מחזה מרהיב.

לכל החסידים שיגידו שזה כמו להרוג חיות בשביל אוכל->זה ממש לא נכון. את ההריגה הזו עושים בצורה הרבה יותר סימפטית.

אבל הם מענים את החיות לסתם ... :nixweiss:

ולפותח התארד, למה לכל הרוחות הבאת את זה לכאן? למה? :pissed: :pissed: :pissed:

:bash:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כדי שאנשים יראו איזה רוע לב יש בעולם הזה,וחוץ מזה אני רק שמתי את זה כאן ורמזתי שזה לא מחזה מרהיב במיוחד.לא הכרחתי אף אחד להוריד את זה :kopfpatsch:

אגב,אני נראה לי הילד הכי קטן בפורום הזה.. :smile1:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כדי שאנשים יראו איזה רוע לב יש בעולם הזה,וחוץ מזה אני רק שמתי את זה כאן ורמזתי שזה לא מחזה מרהיב במיוחד.לא הכרחתי אף אחד להוריד את זה  :kopfpatsch:

אגב,אני נראה לי הילד הכי קטן בפורום הזה..  :smile1:

תוריד את הלינק! אנשים התפתו ויורידו את זה ! :pissed: :pissed:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כדי שאנשים יראו איזה רוע לב יש בעולם הזה,וחוץ מזה אני רק שמתי את זה כאן ורמזתי שזה לא מחזה מרהיב במיוחד.לא הכרחתי אף אחד להוריד את זה :kopfpatsch:

אגב,אני נראה לי הילד הכי קטן בפורום הזה.. :smile1:

בן כמה אתה? :P

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שאני רואה כאלו אני מרגיש בושה על מה שהם עשו להם, למרות שאני לא עשיתי כלום .  :nixweiss:

זה מסוג הדברים שגורם לך להרגיש נאלח בגלל עצם היותך שייך למין האנושי.

איך אפשר לעשות כזה דבר לכזאת חיה תמימה? בחיי שהעיניים של החיות מספרות הכל, יש משהו טהור ואותנטי בעיניים של החיות שגורם לך לדעת עליהם הכל ואפילו שלא דיברת איתם. לנו בני האדם, המין האנושי יש רק מה ללמוד מהם .

אחרי מה שראיתי, אולי מבחוץ אני לא בוכה, אבל מבפנים אני ים מרוב בכי.  :'( :'( :'( :'(

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ילד חיפש בגוגל חיות ומצא את זה... זה .

לא

שאני רואה כאלו אני מרגיש בושה על מה שהם עושה להם, למרות שאני לא עשיתי כלום . :nixweiss:

איך אפשר לעשות כזה דבר לכזאת חיה תמימה? בחיי שהעיניים של החיות מספרות הכל, יש משהו טהור ואותנטי בעיניים של החיות.

אחרי מה שראיתי, אולי מבחוץ אני לא בוכה, אבל מבפנים אני ים מרוב בכי. :'( :'( :'( :'(

גם מבחוץ בכיתי,זה ממש אין פשוט אין לי מה להגיד :'(

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שאני רואה כאלו אני מרגיש בושה על מה שהם עשו להם, למרות שאני לא עשיתי כלום . :nixweiss:

איך אפשר לעשות כזה דבר לכזאת חיה תמימה? בחיי שהעיניים של החיות מספרות הכל, יש משהו טהור ואותנטי בעיניים של החיות.

אחרי מה שראיתי, אולי מבחוץ אני לא בוכה, אבל מבפנים אני ים מרוב בכי. :'( :'( :'( :'(

ריגשת אותי מאוד, אתה צודק גועל נפש של '' בני אדם ''.
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...