לבטים אישיים: האם נשיאת סכין היא החלטה נכונה? - עמוד 7 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

לבטים אישיים: האם נשיאת סכין היא החלטה נכונה?

Vega

Recommended Posts

אני רואה בסכין/אקדח דבר חיובי.

חבל.

אני לא יודע לאן את יוצאת לבלות, אבל כשאני יוצא לאנשהו עם חברים שלי - אף אחד מאיתנו לא לוקח (ולא, לא בגלל שאין לנו כח לסחוב M16 על הגב  :silly: יש כאלה שיש להם אקדחים [מתוקף התפקיד בצבא]), חם או קר. למה? כי אנחנו פשוט לא חושבים שיש צורך ו/או שזה יעזור, אם אכן יהיה צורך.

תמיד עדיף להסתובב וללכת הביתה מאשר לגמור בבית חולים (או חלילה בבית הקברות), כי , בכל מצב, רק גורם להסלמה. למעשה, אם כבר הסתבכת בקטטה והחלטת להוציא (סכין או אקדח), יש לך סיכוי לצאת מזה בשלום הוא רק אם לצד השני אין . אם יש לו - כל הז*ן, כי אם זה לא ייגמר בבכי (של ההורים שלכם), זה ייגמר בתיק פלילי, וחבל.

וכל השטויות האלה של כבוד.. נו באמת, מה זה פה גרוזיה או טאג'יקיסטאן? כלומר, ברור שמי שמתחיל את הקטטות האלה אכן חושב שכבוד זה משהו נערץ (הוא אמנם לא מבין את משמעות המילה "נערץ", אבל זה טבוע אצלו איפשהו בגנים), אבל אתם צריכים לדעת גם להבליג כשצריך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 162
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

בעיניי קללות זאת לא סיבה טובה לאלימות, שיקללו עד מחר. אל תתייחס פשוט. וגם אם הם נתנו סטירה למישהו, הם פשוט מחפשים לריב מכות. אתה צריך להבין את זה, לקחת את הרגליים שלך ואת חברה שלך ולהתעופף משם.

שמע,הייתי עושה הכל כדי להמנע מהמצב הזה. הכל קרה מהר, כנראה לא חשבתי, ואני כן מצטער על זה. אבל, נו טוב, קרה פעם אחת,נפיק את הלקחים לפעם הבאה(בתקווה שלא תהיה,אבל במציאות שלנו...לך תדע.)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה היית מסתלק? לא נראה לי.

ברור שכן.

ורק אם לא היתה ברירה, משמע היתי ממש מותקף פיזית על ידי קבוצה אז היתי מפרק אותם. אבל היתי מפרק אותם.

ובמקרים כאלה אפילו לא צריך להרביץ לכולם. שוברים לאחד את האף (צרחות ונהרות של דם), מעלפים את השני במכה לסנטר או מהממים אותו במכה לאיזור השיווי משקל וכל השאר יבהלו ויברחו. מנסיון.

עריכה:

איפה קיבינימט נעלם Avinoam?

כל הדיון הזה התחיל בשבילו/בגללו והוא לא אומר כלום... :P

לפחות שיספר מה הוא החליט.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה שאני אומרת שכשאני יוצאת עם בחור חשוב לי לדעת שאני בטוחה? שהבן אדם לא יגיד "בבקשה, אני לא גבר תעשו מה שאתם רוצים

איתי ועם הבחורה שלי"?

אני רואה בסכין/אקדח דבר חיובי.

עם אחרי כל מה שנאמר בת'רד הזה (גם על ידי), את עדיין חושבת ככה, WELL...

תני לי רק להגיד לך שב-99% מהמקרים ששמענו עליהם בחדשות, סכין/אקדח לא היו עוזרים לצד הנפגע.

תבדילי בין החלק הראשון של הציטוט לחלק האחרון. הם בכלל לא קשורים. הראשון הגיוני, השני לא. מה שאת מחפשת זאת שאלה של אופי. מי שידע מתי לעמוד על שלו ולהגן עליך יעשה את זה בלי קשר לזה שהוא כן או לא נושא . ומי שלא, בטח שלא יעזור לו.

ועוד יותר מזה - אני בכלל לא בטוח שמי שנושא סכין הוא מי שאמרת שאת מחפשת. כי בתאכלס, זה בעיקר לרושם. מצד אחד, יש את אלה שיודעים להשתמש בסכין ומתכוונים להשתמש בה - ואני לא יודע אם את מחפשת טיפוסים כאלה. מצד שני, אם אותו אחד לא יודע להשתמש בסכין, אז העובדה שהוא מחזיק אחת צריכה להדאיג אותך - כי רוב הסיכויים שהוא יפגע בעצמו או בך לפני שהוא יגן על מישהו.

אבל, לא אני אשפוט עם מי את יוצאת. have fun.

זה סיכון שחייבים לקחת.

a-ha.

- - - - -

נ.ב - מיני, זה החיוך הכי מגניב - שפריצים ROX!!  :silly:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בדיוק. אמרתי שאני מצפה מבן אדם, מגבר, להיות בעל אופי כזה שהוא יעמוד על שלו ויגן עלי,

אתה דיי חוזר על המילים שלי...

פותח הת'רד שאל אם לדעתיינו לרכוש סכין זה דבר טוב.

חלק אמרו כן וחלק אמרו לא.

אני אמרתי שכן. בהנחה שהוא כמובן ילמד להשתמש בה...מה הטעם להחזיק כלי שאתה לא יודע להשתמש בו?

אני יוצאת מתוך נקודת הנחה שבן אדם שמחזיק רישיון לכלי ,

למד איך להשתמש בו לפני שהוא חושף את עצמו למצבים שבהם הוא עלול להצתרך אותו והכלי בידיו.

זה דיי רטורי...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה לא מה שאמרת. או לפחות לא מה שהבנתי שאמרת. nevermind...

ואת בודקת רשיון לכל מי שאת יוצאת איתו?

חוצמזה, ממתי מוציאים רשיון לסכינים?

את יוצאת מנקודת הנחה שהיא לא בהכרח נכונה...

נ.ב: רטורי? :nixweiss:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ליבי, את מצפה ליותר מידי מהישראלי הממוצע...

לרוב האנשים שאוחזים בנשק (קר... שהוא הורג בצורה יעילה לא פחות) אין ממש ידע, הם פשוט רואים משהו דוקרים והולכים

ואז מסבירים להורים ש"הוא רק הסתכל על בחורה אחת".

וכל זה, בגלל "סכין להגנה עצמית"...

ואת דורשת מישראלי עם ממוצע IQ של 60 ללמוד להשתמש בכלי שלו?

איזו הנחה שגויה,

אני גם לא בטוח שלכל מי שיש לו אקדח יש לו רשיון.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שכחו מנשק. לא עוזר!

בסיטואציה של פסיכי בודד תוקף אותך מכל סיבה שהיא, יש סיכוי לגבור עליו, אפילו ללא סכין

אבל כשקבוצת פסיכים שיכורים מחליטים ללמד אותך "שברים", גם אם יהיה לך אקדח, לא בטוח שזה יעזור :nono:

אי אפשרי לצפות מאנשים לא הכי שפויים שיבהלו כשיראו מישהו מהם נדקר/נורה בגללך.

וחוץ מזה, כבר קרה מקרה שקבוצת נערים תקפו ורצחו בצורה מתוכננת בדם קר, ללא סיבה הגיונית

ולנרצח לא היה ממש סיכוי, גם אם היה לו סכין או אקדח

מסקנה(בנימה צינית):

עדיף פשוט לקחת כלי כזה:

vulcan3.jpg

טיפה כבד, אבל הרבה יותר אפקטיבי מאשר סכין...

במיוחד כנגד קבוצות גדולות של ערסים/שיכורים/מזיקים אחרים:xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אבל אם הוא תוקף, מפעיל אלימות פיסית, לא צריך להבליג על זה!

זאת דעתי!

אם מישהו בעמדת יתרון יחסית אליך, זה לא נקרא הבלגה אלא שמירת נפשך.

לא אמרתי שצריך לעמוד בצד בזמן שממזמזים את חברה שלך, אבינועם. תקרא את כל מה שאמרתי מקודם לפני שאתה מגיב.

צריך סיבה מאד טובה כדי להכנס לקרב, במיוחד כזה שאתה בעמדת נחיתות קטלנית בו. אם מתעסקים עם חברה שלך ככה אז זוהי סיבה טובה אבל כשערס חושב שהוא שאקל במשחקי כבוד לא שווה לסכן את הבריאות והחיים בשביל זה.

היכולת להגן על עצמי ובעיקר עליה.

אני לא צריך לפרט מה אני אעשה לאותו ערס, אבל נסכם זה ב- כל מה שביכולתי לעשות לו. (וביכולת חבריי)

תתעור מהחלום אבי, אף גבר לא יכול להגן על עצמו ועל חברה שלו בכל מצב שבעולם, תמיד יש דג יותר חזק, מיומן, משוגע, וכו'. כשהדג הזה בא צריך לחשוב ולא לזנק מיד לקרב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כמה מסקנות.

1]הנשק האפקטיבי ביותר הוא תרסיס פלפל זה משתק גם קבוצה של אנשים.[נבדק על שלושה אם אתם קטנוניים,לא על ידי]

2]ליבי את תינוקת ורואים שבחיים לא היית בסיטואציה של מכות.

את מחפשת אביר תתחתני עם איזה ערבי.

3]מיני קורע אותי מצחוק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כמה מסקנות.

1]הנשק האפקטיבי ביותר הוא תרסיס פלפל זה משתק גם קבוצה של אנשים,בדוק.[נבדק על שלושה אם אתם קטנוניים]

2]ליבי את תינוקת ורואים שבחיים לא היית בסיטואציה של מכות.

את מחפשת אביר תתחתני עם איזה ערבי.

3]מיני קורע אותי מצחוק.

וואללה יצאת גבר גבר מההצהרות האלה...

(ד"א ציינתי קודם שלא הייתי במצב כזה, ואמרתי מה הייתי מצפה מהגבר שלי לעשות)

בוא ותלמד אותי עם מי לצאת....ומעניין שאמרת אביר, והצעת ערבי...כן ערבים הם אשכרה אבירים. ::)

מי אתה בכלל לשפוט אותי ככה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חחח שמעי ...

באמת אסור לו לשפוט אותך ולהחליט לך למה לצפות או למי..

אבל..בואי נגיד ככה שבאמת הציפיות שלך (מאדם שפוי ובריא בנפשו) טיפה גבוהות, את מצפה שמישהו יצא להלחם על כבודו גם במצבים שהוא עלול להפגע -וזה רק בשביל להרשים אותך וכדי לגרום לך לאהוב אותו יותר.

אני לא שופט אותך (כי זה במילא לא יעזור גם אם אני אנסה),רק מוסר לך בהצלחה במציאת גבר חלומותיך :smile1: (גם אם דרכו סלולה לאבו-כביר)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

וואללה יצאת גבר גבר מההצהרות האלה...

(ד"א ציינתי קודם שלא הייתי במצב כזה, ואמרתי מה הייתי מצפה מהגבר שלי לעשות)

בוא ותלמד אותי עם מי לצאת....ומעניין שאמרת אביר, והצעת ערבי...כן ערבים הם אשכרה אבירים. ::)

מי אתה בכלל לשפוט אותי ככה?

עם גישה של אני יוצאת רק עם אנשים שסוחבים עליהם סכין\אקדח ומה לעשות שאני אוהבת לצאת רק עם מבוגרים...

את אכן תינוקת ואני שופט אותך על פי מה שאני רואה,אין לי שום אופציה אחרת.

לא כתבת את מה שכתבת בדרך אובייקטיבית כתבת בטון מסויים את מה שכתבת שמעביר בהחלט תחושה של השווצה.

את מוזמנת למצוא לך פרימט חובב סכינים ונקמות דם : :hi:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז הבנתם אותי לא נכון.

את מוזמנת למצוא לך פרימט חובב סכינים ונקמות דם : :hi:

:lol:

עם גישה של אני יוצאת רק עם אנשים שסוחבים עליהם סכין\אקדח ומה לעשות שאני אוהבת לצאת רק עם מבוגרים...

אם אתה מסנן את מה שאתה קורא, ומקובע על דבר אחד, אז תמשיך להחשיב אותי כראות עיניך...

מצחיק שאתה אומר את המשפט הזה אחרי שבמרחק של לחיצת עכבר אמרתי שזה ממש לא פאקטור משפיע

בשבילי הימצאות כלי או לא הימצאות.

אבל אם הוא כן קיים, אני רואה בזה משהו טוב. (ברור שאם אתה לא יודע לנהוג אל תחזיק מכונית, אם אתה לא יודע

לנגן אל תקנה גיטרה).

אם אבינועם אחראי, ויודע (או ילמד) איך להשתמש בסכין, והוא מרגיש צורך בסכין, אין שום סיבה שלא ירכוש אחת.

נ.ב:

G.I.JO, אני בטוחה שעם ניסיון החיים העשיר שלך אתה יכול לשפוט האם היית רוצה להתייצב מול איזה ביריון כשאתה

עם חברה שלך, והוא מפעיל כלפיך/כלפיה כוח פיסי, ואתה בלי סכין או עם סכין.

(ולא מדברים על אופציה להידברות, את זה כבר מיצינו)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין סיטואציה ללא מוצא.

אני גדלתי בבת-ים, לא צריך לספר לכם שהאנשים הנורמליים בעיר הזו הם מיעוט .

תמיד אפשר לצאת מכל מצב בדיבורים... וזה גם עדיף!

למה? כי היום אתה תהדוף את מי ש רצה להרביץ לך, ומחר הוא יביא איתו את כל העדר שלו...

ושם אתה כבר לא תצליח להדוף אותם, מה גם שכאשר יגיע העדר, הם כבר יהיו משולהבים ובטוחים בצידקתם ובזה שמגיע לך למות, כי אותו אחד שהדפת אתמול כבר בטוח הספיק להלהיב אותם.

בקשר להעדפות של ליבי... אני חושב שהן נורמליות לחלוטין, כל בחורה צריכה לחוש ביטחון ליד החבר שלה.. רק שלדעתי .. לא הנשק של החבר אמור לספק לבחורה תחושת בטחון, אלא החבר עצמו!, והוא לא צריך להיות ארנולד שוורצנגר, הוא פשוט צריך להיות מספיק מנוסה, בשביל לפתור כל ריב ולצאת ממנו שלם.

הוא ממש לא צריך בשביל זה. הוא סך הכל צריך להיות פוליטיקאי.

אם אתה אדם לא אלים, ולא מסתובב עם , לדעתי לפחות יש לך סיכוי טוב יותר לצאת ללא פגע, ולהוציא את החברה שלך ללא פגע מכל דבר.

אם תסתובב עם , ולא משנה איזה .. אתה רק מספק תירוץ לאדם שתוקף אותך להחמיר עם מעשיו.

אז במקום ללמוד אומנויות לחימה, תלמדו אומנויות הקסם האישי והפוליטיקה. רק ככה תצליחו גם בחיים..

** למקרים מאוד מבודדים שאדם שאתה לא מכיר מגיע וללא סיבה רוצה לתת לך מכות...

אתה פשוט לא צריך לפחד, כאשר בן אדם פוחד, ו\או לא בטוח בעצמו, ניתן לראות ולהריח את זה מקילומטרים. הערסים מומחים בזה.

כאשר אתה קר רוח, רגוע ומלא בטחון עצמי, אף ערס.. ואני חוזר.. אף ערס לא יתעסק איתך.. כי עמוק בפנים, הם עצמם פחדנים, וכל המכות בלי סיבה, זה פשוט שואו, בשביל החברים... להראות כמה אתה גבר... ואנשים שעושים את השואו הזה.. תמיד יחפשו את המטרה הקלה, שזה תמיד יהיה מישהו שעושה רושם שהוא פוחד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...