לבטים אישיים: האם נשיאת סכין היא החלטה נכונה? - עמוד 2 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

לבטים אישיים: האם נשיאת סכין היא החלטה נכונה?

Vega

Recommended Posts

אני חושב שאם אני אשא עימי סכין אז תהיה לי אפשרות להגן על עצמי, ובמקרה הצורך גם על חבריי או על ידידותי ובת זוגי. כמעט ואין דבר המדיר שינה מעיני כמו המחשבה על פגיעה באחד מקרוביי, על אחת כמה וכמה כאשר אני נוכח שם ולא מסוגל להדוף ביריונים.

מאידך, נשיאת סכין עלולה לגרום להתלהטות הרוחות ברחוב ולגרום לכך שכל תיגרה שטוית תהפוך למרחץ דמים.. האם זה נכון לדעתכם?

תרשם לבית ספר לאומנויות לחימה.

לא לאיזה קונג פו או חרטה כזה.

או קראטה מגע מלא או אם אתה לחוץ בזמן אז לך תלמד איגרוף תאילנדי. (שם אפשר להגיע לרמה סבירה מהר יותר, למרות שבקראטה לאורך זמן הרמה גבוהה יותר)

לא צריך סכינים או שטויות כאלה.

אם את מסתובב עם סכין, אתה תשתמש בו מתי שהוא.

ומעבר לזה, שליפת כלי גורמת מידית לצד השני לשלוף במטרה להשתמש בו. (עיקרון ההגנה העצמית - הוא עמד להתקיף אותי אז התקפתי קודם)

:itschy:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 162
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

עד כמה שאני זוכר לפי הפרסומים האחרונים בחדשות המשטרה עושה כמו "מארבים" כאלו לצעירים ומחפשת סכינים... ואם במקרה זה יקרה איתך הם יחשבו אותך לעבריין מועד ולא למתגונן

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גם אני לא ממזמן הלכתי ברחוב ובאה אלי קבוצת נערים בתיכון(גילאי 15) שאני מכיר אותם מהרחוב(הם לא מכירים אותי) ואני אומר לכם שהם קרימנלים(גניבות מכות וכל מה שתרצו..) ואז אחד אמר לי אם אני יכול לתפוש את החולצה שלו לזמן מה ואמרתי לו בלשון שלו "אין בעיה אחי" ואז הוא אמר בעצם תן אותה ואיך שהוא לוקח אני חוטף סתירה, ברגע זה אני משפיל ראש עומד בשקט ורואה את העבריין הזה בשוק על כך שאני לא מגיב ,שניה אחרי זה אפילו המצפון שלו התחיל לעבוד ואז אני שומע את חברים שלו אומרים ווואו תראה הוא לא הגיב ומתחילים להגיד לי סליחה בשמו עד שהוא אומר לי וואו אני שיכור סליחה.

ככה אני נוהג ולא אכפת לי מכבוד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גם אני לא ממזמן הלכתי ברחוב ובאה אלי קבוצת נערים בתיכון(גילאי 15) שאני מכיר אותם מהרחוב(הם לא מכירים אותי) ואני אומר לכם שהם קרימנלים(גניבות מכות וכל מה שתרצו..) ואז אחד אמר לי אם אני יכול לתפוש את החולצה שלו לזמן מה ואמרתי לו בלשון שלו "אין בעיה אחי" ואז הוא אמר בעצם תן אותה ואיך שהוא לוקח אני חוטף סתירה, ברגע זה אני משפיל ראש עומד בשקט ורואה את העבריין הזה בשוק על כך שאני לא מגיב ,שניה אחרי זה אפילו המצפון שלו התחיל לעבוד ואז אני שומע את חברים שלו אומרים ווואו תראה הוא לא הגיב ומתחילים להגיד לי סליחה בשמו עד שהוא אומר לי וואו אני שיכור סליחה.

ככה אני נוהג ולא אכפת לי מכבוד.

זה יכל להגמר הרבה יותר גרוע.. יצאת במזל לפי דעתי.

בכל מקרה אני לא מתכוון להשפיל את הראש שלי כל פעם שמשעמם לאיזה פרחח. האם זה עניין של כבוד? כן. ואל תגידו לי שאני טיפש כי יש לי כבוד לעצמי. אף אחד לא סובל להיות מושפל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה שנכון נכון..

אם מישו ראה את הפרק הזה בסדרה אלי מקביל שג'ון החנבץ הזה סיפר שכשהוא היה קטן איזה ילד הרביץ לו ובגלל שהוא הרגיש מושפל כשכל פעם הרביצו לו שוב ושוב הוא החליט להחזיר לו ואחרי זה הוא מספר שהוא לא התחרט בגלל שאם הוא לא היה עושה את זה הוא היה נשאר עם צלקות עד גיל מבוגר..

קיצר מה שבאתי להגיד זה לא שצריך לדקור כל ערס.. אני חושב שפשוט צריך לקחת סכין ליתר בטחון ואם אתה לא מרגיש בטוח בלי סכין אז אז על אחד כמה וכמה..

יש לי רעיון אפילו טוב יותר, למה לקחת סכין אם רובנו נקפא בעת מקרה שכזה ובסוף נסיים מתחת לאדמה או בטיפול נמרץ? -עדיף לקחת ספריי פלפל או משו כזה.. Pepper Spray :P כמו בSwat4 -ומי שלא ידע, יש כזה דבר ובד"כ בנות הן אלה שלוקחות כאלה איתן כדי שלא יאנסו אותן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עדיף לקחת ספריי פלפל או משו כזה.. Pepper Spray :P כמו בSwat4 -ומי שלא ידע, יש כזה דבר ובד"כ בנות הן אלה שלוקחות כאלה איתן כדי שלא יאנסו אותן.

קניתי כזה למישהי.. יש לזה את זה עדיין, לפי דעתי זה באמת מאוד אפקטיבי... פעם ניסיתי את זה על עצמי כמו מטומטם.. פשוט 10 דקות אתה בקושי פותח את העיניים וזה צורב אחושרמוטה. זה פיתרון טוב לפי דעתי...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כמה שטויות שמעתי

ללמוד אומניות לחימה זה לא כל כך יעזור לו כי יקח לו לפחות שנה רק להתגבר על מישהו בפיירפייט אז שלא נדבר על מישהו עם סכין

להסתובב עם סכין זה פשוט יצורי כי אתה באמת חושב שאתה תשתמש בו במקרה הצורך גם אם זה להגנה עצמית? אתה ידוע להשתמש בסכין כמו שצריך ולא לרוץ כמו מטוף ולחטוף דקירה?

ספרי זה סתם מפגר אני רוצה לראות ספררי עוזר נגד 3 אנשים שרוצים לרצוח אותך

ואקדח זה פשוט מעיק כי אתה כל שניה צריך להראות רישיונות וגם זה ממש יקר

אקיצר אין מה לעשות תסתובב כמו שאתה אבל תסתובב במקומות הנכונים

גם אני לא מבין מה כולם מפחדים מגל האלימות הזה

כאילו ברור שזה משהו שצריך לטפל בו אבל זה לא אומר שאתה צריך להסתובב עם כלי כי אתה עוד שניה תמות

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גז מדמיע כן יכול לעזור לך נגד 3 בריונים, למען האמת. על אחת וכמה גז מדמיע + אגרופן, אבל זה כבר התעסקות קטנונית בפרטים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לפי מה שאני יודע צריך לבזבז על בן אדם אחד שלוש ת'רבע מיכל וזה גם לוקח זמן אז לא נראה לי תספיק להגיע לשני

ולהסתובב כל הזמן עם אגרופן וגז מדמיע? פשוט תסתובבו במקומות הנכונים אני עדיין לא הגעתי למצב שהייתי צריך גז מדמיע ואגרופן או אפילו פחות מזה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לי יש אגרופנים סכיני פרפר ואקדח

האקדח: מדובר בברטה 9MM מודל 92' שהיא בעצם מצית מחפחיד ביותר שהיר נראה כמו אקדח אבל בטאחלס הוא מוציא להבה שתפחיד כל בריון

אני קונה גם שוקר זה הדבר הכי אפקטיבי עם הכי פחות נזקים למרות שאני רק שולף את האקדח כבר אותו הבחור מתחנןן לי על הברקיים ומספר שהוא לא כזה גרוע

ובמקים כאלה פשוט בועטים בו ונמתנדפים מהמקום

אני לא מדבר מניסיון והרעיון של מצית זה הדבר הכי טוב שלא נדבר על ה גודל והמראה שלו הוא מיוצר ע"י ברטה ובפשוט יש בו את כל החלקים של זיפו סטנדרתי

אבל אחלה דבר אפקטיבי מאוד

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא הולך עם שום סכין, רק שומר שלא להתקרב להאנשים הלא נכונים, ו לשמור על אופי קשה,וזהיר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...