איך מטפלים בשיכורים? - עמוד 2 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

איך מטפלים בשיכורים?

nehmia

Recommended Posts

וואו, ממש חשוב לי לדעת מה שיכור מסויים באמת חושב על המצב ביננו לבין הפלסטינאים...NOT.

למי איכפת מהמצב עם הערבים?

שאל אותו שאלות מפלילות כמו האם הוא לובש לבני נשים ומתי פעם אחרונה הוא רצה לקיים יחסי מין עם גבר :jump:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 87
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

וואו, ממש חשוב לי לדעת מה שיכור מסויים באמת חושב על המצב ביננו לבין הפלסטינאים...NOT.

זה דווקא כן יכול להיות מעניין כי זה יהיה בסגנון של "אבו מאזן הזה.... פץ חושב שאנחנו לא יודעים אבל...... הוא אשם בטרור, ואריק לא צריך להתנתקתק אבל הוא רוצה להתנתק ולא אכפת לוווווווווווווווו ואני אומר שנלך לבית שלו ונפגין שלושתנו!!!" ושוב כל זה מלווה בשינויי קול, הבעות ותנועות ידיים, אולי גם צעקות לא קשורות

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למי איכפת מהמצב עם הערבים?

שאל אותו שאלות מפלילות כמו האם הוא לובש לבני נשים ומתי פעם אחרונה הוא רצה לקיים יחסי מין עם גבר  :jump:

אז הרשה לי לנסח מחדש:

למי אכפת אם שיכור מסויים לובש בגדי נשים או שלא...

וחוצמזה, מה תעשה אם תשאל אותו מתי בפעם האחרונה הוא רצה לקיים יחסי מין עם גבר והוא יענה לך "ממש עכשיו"?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם הוא עוד לא איבד את הכרתו תגרמו לו להקאה , שישתה הרבה הרבה מים ואז ידחוף אצבעות לגרון ואז כל האלכוהול יוצא

ככה כמה פעמים עש שיוצאים רק מים מהקיבה וזהו , אין אלכוהול בקיבה אלה רק מה שנשאר בדם , שיתרענן קצת ויהיה טוב :)

ובקשר למי שאמר "שלא ישתכר כמו רוסי מסריח " משהו כזה , תסלחו לי אבל זה ממש לא לעניין הדיבור הזה , יכול להיות מרוקי מסריח שהשתכר או תימני מסריח שהשתכר וכך הלאה .

וגם לא יפה לצחוק על שיכורים , תחשבו שאם אתם הייתם במצבם והיו צוחקים עליכם ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בתור אחד שהיה שיכור וחברים שלו השתכרו אז מניסיון הדבר הכי טוב שאפשר לעשות זה לתת לשיכור כוס מים (אתה צריך להחזיק) ולסחוב אותו הביתה שלו עד המיטה ולשים איזה דלי ליד במקרה והוא יקיא, אם יש מאוורר אז לפתוח ואם יש סודה במקרר להביא.

הפעם האחרונה שהשתכרתי היה בסילבסטר והרגשתי ממש רע, מאז אני לא נוגע בשתייה (חצי שנה).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תכלס, רק פעם אחת בחיים ראיתי רוסי משתכר עד למצב של חוסר הכרה, למרות זות אנשים ממוצא מזרחי שחושבים שהם יכולים להתמודד אם כמויות אלכוהול של ליטר + ומעבדים את ההכרה יצא לי לראות די הרבה

הרוסים אולי משתכרים יומר (מי כמוני יודע) אבל מזרחיים הם אלה שאינם מסוגלים להתמודד אם כמויות אלכוהול גדולות. אנה סדרו את הסטיגמות.

בחזרה לנושא - במצד של איבוד הכרה - הדבר הכי טוב זה אמבולנס ושטיפת קיבה מידיית

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תן לו מים, כדי לחסוך ממנו את ההאנגאובר של מחר, ואולי משהו כדי לאכול כי לחבר שלי זה עוזר להתפכח.

thehunter, תפסיק לאכול גת\לעשן נרגילה כמו תימני\מרוקאי מסריח. תדבר יפה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הרוסים אולי משתכרים יומר (מי כמוני יודע) אבל מזרחיים הם אלה שאינם מסוגלים להתמודד אם כמויות אלכוהול גדולות. אנה סדרו את הסטיגמות.

מאיפה הבאת את זה?..

אני מכיר רוסים שמשתכרים מקצת אלכוהול ומזרחיים ששותים הרבה וזה לא מזיז להם...

וזה בכלל תלויי במשקל של האיש לא במוצא שלו...

בקשר לנושא..

תמיד בסרטים שמישהו שיכור או משהו נותנים לו קפה...

זה עוזר בכלל?...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

thehunter, תפסיק לאכול גת\לעשן נרגילה כמו תימני\מרוקאי מסריח. תדבר יפה.

זה פסדר, אני רוסי, מותר לי.

אבל באמת גר במושב של תימנים עם יותר מידי גת. רוצה קצת? :jump:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מאיפה הבאת את זה?..

אני מכיר רוסים שמשתכרים מקצת אלכוהול ומזרחיים ששותים הרבה וזה לא מזיז להם...

וזה בכלל תלויי במשקל של האיש לא במוצא שלו...

בקשר לנושא..

תמיד בסרטים שמישהו שיכור או משהו נותנים לו קפה...

זה עוזר בכלל?...

מבחינה סטטיסטית הרוסים מתמודדים אם אלכוהל בצורה טובה יותר מאשר מזרחים

בכל מקרה, נסדר כמה דברים:

מים עוזרים בלילה ובבוקר ובמקרה של הקאה למחרת - מחזיר נוזלים שהגוף איבד

כל דבר מלוח כגול מלפפון מלוח, אגוזים או ביגלה(כמו שמחלקים בברים אם הבירה) - בדם יש ריכוז מסויים של מלח, אם מעלים אותו זה מוריד את ספיגת האלכוהל - שותה ושתכר פחות

קפה זה מיתוס - לא עוזר בגרוש

לשתות בירה בבוקר אן 50 גרם וודקה של לא עוזר מבחינה פיזיולוגית להתפכח אבל עוזר להיפתר מההרגשה של הנגאובר - אבל לא מההנגאובר עצמו

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לשתות בירה בבוקר אן 50 גרם וודקה של לא עוזר מבחינה פיזיולוגית להתפכח אבל עוזר להיפתר מההרגשה של הנגאובר - אבל לא מההנגאובר עצמו

ולרוסים אפילו יש מילה מיוחדת לזה "פחמיליצה" (אני לא רוסי אבל 3 שנים בצה"ל עושים את זה לבנאדם...)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...