בקשר לHONDA S2000 - התיעצות לפניי קניהה!!! - עמוד 9 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

בקשר לHONDA S2000 - התיעצות לפניי קניהה!!!

sandra

Recommended Posts

איזה נסיון אני בן 16 שרק בדרך לרשיון אבל אפילו פיאת מודים בזה ועוד משו הגיר של היפניות הוא על הפנים אחרי כמה שנים עושה בעיות

כן פיאט מודים בזה........

תאמין לי אלוואי שלכל מכוניות ההנעה קדמיות יהיה התנהגות כמו של פיאט קופה.

חוץ מזה כל גיר מתחיל לעשות בעיות אחרי 100K קילומטר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 175
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

אתה בן 16?

חחחחחחחחחחחח.

תשמע תשמע, במקומך הייתי מפסיק לדבר על מכוניות אקזוטיות ומתרכז בלעשות כמה שיעורי נהיגה.

תפסיק לבלבל במוח כי אין לך פשוט מושג מה אתה מדבר.

אירופאיות לא אמינות אבל יותר נוחות מיפניות, מצד שני ליפנים יש את הביצועים הכי טובים בעולם ואמינות שלא ניתן לשבור.

חוץ מזה, s2000 ומכוניות כאלה זה ממש לא "יפני" רגיל כמו המאזדה 3, ממש ליגה אחרת, חומרים שונים שונה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

היום כל פאסאט/גולף אוטו' שעוברת 100K נוסעת למוסך בשביל להחליף גיר.

ומכוניות דיזל במיוחד מכיוון שגיר אוטו' לא יכול להתמודד עם כל כך הרבה כוח מאסיבי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה בן 16?

חחחחחחחחחחחח.

תשמע תשמע, במקומך הייתי מפסיק לדבר על מכוניות אקזוטיות ומתרכז בלעשות כמה שיעורי נהיגה.

תפסיק לבלבל במוח כי אין לך פשוט מושג מה אתה מדבר.

אירופאיות לא אמינות אבל יותר נוחות מיפניות, מצד שני ליפנים יש את הביצועים הכי טובים בעולם ואמינות שלא ניתן לשבור.

חוץ מזה, s2000 ומכוניות כאלה זה ממש לא "יפני" רגיל כמו המאזדה 3, ממש ליגה אחרת, חומרים שונים שונה.

הביצועים של היפניות באמת מרשימים, בהתחשב בנפחים קטנים,

אבל עדיין רחוקים מהגרמנים.

ובוס דיי עם ההגזמות, הגרמניות פחות אמינות מהיפניות, אבל הן לא "לא אמינות",

אבל היום זה כבר לא ממש משחק כי כל מכונית משפחתית כמעט מאז ככה שנת 2000-2001 כבר נהיות אמינות יותר ויותר, אבל אם יוצאים מהכלל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שמע בוס אני לא יודע מה ניסיונך האישי לימד אותך אבל אני יתן לך את שלי.

לנו יש פאסאט שנת 99 ולא מזמן היא עברה את ה100 אלף קילומטר(אני יודע שזה מעט קנינו אותה לפני שנתיים עם 50 מאיזה נכה) בקיצור הגיר פיקס לא מצייץ לאוטו אין שום בעיות מיוחדות חוץ מטיפולים רגילים שעושים לכול מכונית מידי פעם.

למורה נהיגה שלי יש גם פאסאט שעברה את ה240 אלף קילומטר באיזה שיעור שאלתי אותו סתם "כול כמה זמן אתה מחליף קלאצ'" הוא אמר לי שבדרך כלל מורי נהיגה מחליפים בתדירות גבוהה אבל מה שיש לו באוטו זה הקלאץ' המקורי.

יכול להיות שזה באמת מקרה נדיר אבל בכול מקרה קלאץ' מקורי אחרי 240 אלף קילומטר במכונית דיזל של מורה נהיגה שעברו עליה עשרות מטומטמים שלמדו איך לנהוג זה הישג די מרשים לקלאצ',לגיר, לאוטו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא להחליף מצמד אחרי 240,000 ק"מ זאת קמצנות.

ההפרדה בטח מתבצעת בגובה השמיים,בייחוד ברכב של מורה נהיגה שסופג מדי יום התעללות שרכב ממוצע לא יחווה בשנה.

והתפגרות גירים אוטומטיים של VAG על מנוע ה-1.9TDI זאת מחלה ידועה.

ועכשיו בנימה אישית יותר, כל 13 העמודים של הת'רד הזה הם גיבוב השטויות הכי מטופש שראיתי בהרבה מאוד זמן.

יותר מ-99% מכל מה שנרשם כאן הוא לא נכון או מיסקונספציה מעוותת לחלוטין של פיסות מידע שחוברו במוחם של חבורת ילדים עם מנת משכל של קוף מגולח.

ה-0.02$ שלי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הביצועים של היפניות באמת מרשימים, בהתחשב בנפחים קטנים,

אבל עדיין רחוקים מהגרמנים.

ובוס דיי עם ההגזמות, הגרמניות פחות אמינות מהיפניות, אבל הן לא "לא אמינות",

אבל היום זה כבר לא ממש משחק כי כל מכונית משפחתית כמעט מאז ככה שנת 2000-2001 כבר נהיות אמינות יותר ויותר, אבל אם יוצאים מהכלל.

דבר ראשון תראה סקר השביעות של טופ גיר ותראה איך מרצדס בתחתית, אפילו לג'רמי שהיה לו SL55 AMG אמר שהיא כל הזמן במוסך.

פולקסווגן הם גם לא שיא האמינות, זה ממש מצחיק לדעתי שלכל מכונית שנייה שלהם נופל חלון. מזל שהם לא מעבירים את המחלה הזאת לאחיות שלהם (סיאט וסקודה).

ואמנם היפנים לא מייצרים מכוניות אקזוטיות כמו הקאררה GT, אבל איפה עוד תמצא מכונית ב-280 אלף שח שלוקחת על המסלול של טופ גיר מכוניות כמו פרארי 575 ואסטון מרטין וואנקיש? ועכשיו במיוחד המיצובישי אוולושין FQ400 שמאכילה את המכוניות על עם מנוע 2 ליטר ושישית מחיר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לכל החברה שאומרים שגרמניות לא אמינות יותר מהיפניות טועה בגדול

- גיר גרמני טוב אבל זה תלוי במידת השימוש בכביש

ומנסיון של כמה נהיגות ללא רשיון סתם בשביל להבין את הבסיס לפני שאני עושה רשיון

הגרמניות הן אחלה מכוניות

ו SERGEY_K אתה תינוק מגודל או מה!?

איו לך טיפת שכל להבין שאירופאיות לא תמיד הכי טובות

אשית נתנו לי פעם אחת לנסות לנהוג בLAND CRUISER זה אחד הגיפים הנוחים ביותר

HONDA S200 זה אוטו מעולה !!!

הוא בכלל לא ברמה של יפנית ממוצעת.

ותאמין לי שאם היו מצעים לך G35 קופה לא הית מתנגד

אבל לשכן שלי היתה BMW M5 שהיתה כמעט כל סוף שבוע במוסך.

ותכניסו את זה טוב טוב לראש האירופאיות היקרות יותר(MID -END ) הן אחלה מכוניות שאמינות פי כמה מכל היפניות שקיימות בשוק !

אבל מה לעשות בארץ מעדיפים יפניות בגלל המחיר של התחזוקה ומחיר הכללי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יכול ליהיות שבעל המאזדה תיקן את הבעיה בגיר, עד לפני חודש+- היא הייתה מושבתת, אם היא תוקנה, אני לוקח את דברי בחזרה.

בכל מקרה, אם אתה באמת רציני בקטע של המכונית, ואתה לא צוחק, תילך פשוט לסוכנות, אני בספק אם חבורה של ילדים בני 12-16 (שאני נכלל בהם) יוכלו לעזור לך לבחור מה לעשות עם 300K-400K, או לפחות לפורומים בחול שמתעסקים עם המכונית הזאת (אין ממש הרבה כאלה בארץ)

אבל לעשות מעצמך צחוק, תוותר.

במיוחד שכל מי שמגיב פה מושפע יותר ויותר מסרטים כמו מהיר ועצבני ושות'.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ההונדה S2000 באמת מחזיקה בשיא של כ"ס לליטר במנוע אטמוספרי,

המנוע שלה זכה בשנים קודמות בתואר מנוע השנה וזו מכונית מעולה.

בקשר להשוואה שלה אל מול TT, אל תשוו כי הגרסא של הנעה קדמית פחות טובה, והקוואטרו עולה הרבה מאד ויש נפילת תהום בערך.

ראיתי שה RX-8 הוזכרה, אם זה היה בשביל להגיד שהיא מנוע 1.3 ומיצרת יותר כ"ס לליטר, לא נכון המנוע שלה הוא מנוע וואנקל זה שונה לגמרה.

בכל מקרה יש אחת כזו בארץ והיא חונה מול שגרירות איטליה בירושליים.

בקשר להשוואה את מול MX5 ה2K לוקחת.

לפותח התרד, במקום לבוא להתייעץ פה עם ילדים בני 17+- שאני בינהם, תלך לסוכנות של הונדה ותתיעץ איתם תזמין נסיעת מבחן... whatever

אתה גם יכול לדבר עם מישהו שמחזיק באחת הוא בטח יוכל לתת לך מידע רלוונטי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לכל החברה שאומרים שגרמניות לא אמינות יותר מהיפניות טועה בגדול

- גיר גרמני טוב אבל זה תלוי במידת השימוש בכביש

ומנסיון של כמה נהיגות ללא רשיון סתם בשביל להבין את הבסיס לפני שאני עושה רשיון

הגרמניות הן אחלה מכוניות

ו SERGEY_K אתה תינוק מגודל או מה!?

איו לך טיפת שכל להבין שאירופאיות לא תמיד הכי טובות

אשית נתנו לי פעם אחת לנסות לנהוג בLAND CRUISER זה אחד הגיפים הנוחים ביותר

HONDA S200 זה אוטו מעולה !!!

הוא בכלל לא ברמה של יפנית ממוצעת.

ותאמין לי שאם היו מצעים לך G35 קופה לא הית מתנגד

אבל לשכן שלי היתה BMW M5  שהיתה כמעט כל סוף שבוע במוסך.

ותכניסו את זה טוב טוב לראש האירופאיות היקרות יותר(MID -END ) הן אחלה מכוניות שאמינות פי כמה מכל היפניות שקיימות בשוק !

אבל מה לעשות בארץ מעדיפים יפניות בגלל המחיר של התחזוקה ומחיר הכללי.

כמה שטויות בהודעה אחת :bash: :bash:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...