אין יותר סטיק פילה בארץ ! - עמוד 2 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

אין יותר סטיק פילה בארץ !

overload

Recommended Posts

הכי טוב - לובסטר.

lobster.jpg

ואיזה מין שטות זאת? ממתי סטייק זה לא כשר? בגלל כמות הדם? אז הכל תלוי בשחיטה ואופן ההכנה, לא בפילה סטייק. פילה אתם יודעים מה זה? החלק ה"טוב" והשרירי של הבשר שאין בו עצמות. אין כאן שום קשר לכשרות, ואם אתה עדיין חושב שזה כך אז אתה מוזמן לגשת לאחד מסניפי טיב-טעם או מסעדה בשרית לא כשרה (פנו אליי להמלצות חמות) והצתייד בנתחי הבשר הנכספים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 73
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

שחרררוווווו.......

מקדונלדס כבר מאתמול בערב החלו למכור שוב דאבלים עסיסיים בלחמניות תקינות, פשוט תענוג. לכבוד המאורע המשמח, הזמנתי לי ארוחת דאבל עם ארבע פרוסות גבינה, בלי חמוצים, אקסטרה רוטב ואקסטרה חריף, הוא קצת "שחה" לי. אבל Boy... זה היה אחד הדאבלים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חחח, תאכלו מצה, לי יש סטוק לחם בבית ואני עושה את ההמבורגרים שלי בעצמי עם כמה גבינה שבא לי ושום דבר לא שוחה ותמיד טעים. חברה שלי לעבודה סיפרה לי איך היא מצאה ג'וק בתוך ההמבורגר שלה באחד מסניפי המזון המהיר. בגלל זה עדיף ביתי.  :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מסכים איתך RK, מדובר בשתי ליגות שונות לחלוטין. דאבל הרבה יותר זמין.

השבוע עשיתי על האש אצלי בבית ארבעה נתחי סטייק אנטריקוט של 250 גרם כ"א, מתוצרת טיבון וויל.

ללללליגגגגגגגההההההההההההההההההההההההההההההההה, בתקווה שבסופר עדיין מחזיקים אותם, צריך לאגור לפני יום העצמאות. ;D

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מקדונלדס כבר מאתמול בערב החלו למכור שוב דאבלים עסיסיים בלחמניות תקינות

:o

כמה זמן חיכיתי לשמוע את זה! תודה על הידיעה המשמחת 8)

ובקשר לנושא הת'רד - דבילי לגמרי , טוב שהם נזכרו אחרי כ"כ הרבה זמן :screwy:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דווקא הסינים אומרים שג'וקים זה מעדן!

אולי היא רק הרוויחה :lol:

Rockford (עוד פעם החלפת כינוי...)

באמת צריך להתחיל לאגור, כבר יש לי איזה 20 סטייק עין בבית :smile1:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איך משווים פילה/אנקריקוט למקדונלדס מסריח?

אשכרה, מקדונלדס זו סוליית נעל.

תלך לאכול באגאדיר או ביפבורגר בדיקסי, שם גם שואלים אותך מידת העשיה המבוקשת - אלו המבורגרים!

(ועדיין לא משתווים לסטייק טוב)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני באמת לא מבין איך אפשר להשוות חתיכת המבורגר שעשויה למעשה מבשר טחון שאלוהים יודע מאיפה בדיוק לוקחים את חתיכות הבשר שמרכיבות אותו לסטייק עסיסי ואיכותי [שלא לדבר שהוא הרבה יותר בריא מהמבורגר, אם לא מגזימים באכילתו].

לא שמעתי על סטייק פרגיות אבל אכלתי סטייק פילה/אנטריקוט וזה מעדן כשיודעים איך לעשות אותו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני עדיין מחכה למקור, כי אני לא מוצא לזה איזכור בשום מקום

אל תשכח לעדקן אותי אם תמצא.

ד"א ברור שיש מסעדות לא כשרות שאפשר לאכול בהם, אבל הקטע זה שיש הרבה מסעדות בשר כשרות ברמה גבוה (מאוד) בארץ, זה מה שחבל.

ד"א2 המסעדה הכי טובה שאכלתי בה סטיק (פילה כמובן זה היה), היא הוויט האוס במלון רויל ביצ' באילת.

אני ממליץ לכול האיכותיים לעבור שם ולבדוק :).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני באמת לא מבין איך אפשר להשוות חתיכת המבורגר שעשויה למעשה מבשר טחון שאלוהים יודע מאיפה בדיוק לוקחים את חתיכות הבשר שמרכיבות אותו לסטייק עסיסי ואיכותי [שלא לדבר שהוא הרבה יותר בריא מהמבורגר, אם לא מגזימים באכילתו].

לא שמעתי על סטייק פרגיות אבל אכלתי סטייק פילה/אנטריקוט וזה מעדן כשיודעים איך לעשות אותו.

רגע, אתה לא צמחוני ?!

או שזה רק מור? אבל גם לך היתה סטייה כלשהיא עם האוכל... לא ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...