איך הזכרונות האלה של ADATA שעולים 245 שח ל512MB ? - מעבדים, לוחות-אם וזכרונות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

איך הזכרונות האלה של ADATA שעולים 245 שח ל512MB ?

Static

Recommended Posts

יש באחד האתרים של חנויות החומרה אני בטוח שכולם מכירים

זה נקרא A-DATA / VT וזה כולה 245 ל 512MB - זה נשמע לכם הגיוני? זה ממש זול האם הזכרונות האלה שווים משהו?

או שעדיף ללכת על משהו אחר..

לצורך העיניין אני צריך 2*512 במקסימום מחיר של 1000 ש"ח אבל שראיתי את המחיר הזה , זה נראה מאוד מעניין

הבנתי שהמחירים יורדים קצת בגלל ה אבל זה נראה מוגזם.. מישהו ניסה אותם?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הזכורונת בסדר גמור (אם זה A-DATA ולא צ'יפים של VT) הם באמת זולים אבל בחנות KSP אתה מקבל רק שנה אחריות

אם אתה מתכננן OC יש זכרונות TWINMOS SPEED PREMIUM BH-5 DDR 400  שעולה בסביבות 450 ש"ח ל 512MB ומעולים לOC

אם אתה לא מתכנן OC אז קח את A-DATA או Twinmos TMD7608S8E50D 512MB DDR 3200 Memory ב 309 ש"ח

http://logicpc.co.il/heb/itdetail.aspx?icom=1109

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני רציתי לקנות אותם גם כן שמעתי שהזכרנות טובים (ADATA) אבל בגלל שלא היה להם במלאי הלכתי לחנות השכונתית ורכשתי NCP512 במחיר של 250 שקל ..

אני לא מכיר את החברה כמו שצריך אולי מישו שמע עלייה ? NCP ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הזיכרון כרגע לא אצלי בידיים אבל עשינו ניסיון וה VT שנקנו מ KSP לא סוחבים ממש ב OC, ה הצליחו לעקוף אותם ב 2.8V

על הצ'יפים כתוב VT לא שמתי לב ליותר מזה, אם תרצה יותר מידע על הצ'יפים, אין לי בעיה לספק לך.

כמובן שזה לא אומר כלום, יכול להיות שנפלנו על זכרונות לא אוברקלוקרים, אבל הם בצורה משמעותית לא סחבו מול ה .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הזיכרון כרגע לא אצלי בידיים אבל עשינו ניסיון וה VT שנקנו מ KSP לא סוחבים ממש ב OC, ה הצליחו לעקוף אותם ב 2.8V

על הצ'יפים כתוב VT לא שמתי לב ליותר מזה, אם תרצה יותר מידע על הצ'יפים, אין לי בעיה לספק לך.

כמובן שזה לא אומר כלום, יכול להיות שנפלנו על זכרונות לא אוברקלוקרים, אבל הם בצורה משמעותית לא סחבו מול ה .

אם הם באמת WINBOND UTT

אז צריך מתח בשביל טוב

יותר ממה שהלוח הממוצע נותן

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בחול יש זכרונות /VT אחרים מהארץ , גם VData שונים.

משום מה הVDATA שם עשו 2-2-2 עד 530MHZ במתח 3.6V והVDATA שאני בדקתי בכלל לא ירדו לCAS2 (!!!).

אחד הגורמים שמאוד משפיע על תוצאות הביצועים של הזכרונות זה הPCB - יש מספר תצורות לזכרונות ADATA/ADATA VT/VDATA ולכן אל תהיו בטוחים אם יש לכם את הצ'יפים המוצלחים אז תקבלו את התוצאות שציפיתם להם מהתמונות בפורומים בחול.

אם תתקלו בPCB כזה בזכרונות VT or VDATA , פשוט תתרחקו. (ג'נרי שהתוצאות הצפויות שלו יהיו נמוכות גם בערך הMHZ ואפילו בתזמונים)

029xl.jpg

http://www.ricco.karoo.net/images/mem/AA4TD50_2.jpg (תתייחסו למבנה הPCB בלבד)

אני לא בהכרח אומר שהזכרונות האלו שנמכרים בזול הם לא טובים, אלא יש לשים יותר לב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...