מה התוכנה הממולצת לבדיקת הטמפרטורה של המעבד ושאר חלקי המערכת.... - עמוד 2 - תוכנה - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מה התוכנה הממולצת לבדיקת הטמפרטורה של המעבד ושאר חלקי המערכת....

DVD

Recommended Posts

יש לי את הלוח k8ns ultra של ואיתו קיבלתי EasyTune4 ולא מזמן היתקנתי את 5,

בגלל שזה לא הגירסה + (אני משער, פשוט שמעתי על זה), בכלאופן, לא מצויין לי טמפ' של ולא שומדבר שקשור רק המתח שמוזרתם לי לכל דבר ואפשרות לווסט אותו, אם תוכלו להמליץ לי על תוכנה שיכולה להביא לי נתונים על הטמט' שהיא טובה אז .. אשרכם (:

בSpeedFan לא מצאתי ממש את הטמפ' של הכרטיס מסך וגם לא בEVEREST Home Edition שיש לי וגם לא בSiSoftware Sandra Lite 2005.SR1

שהיא האחרונה שהיתקנתי

באפשרויות של הכרטיס מסך (לחצן ימיני על שולחן עבודה וזה ...) האפשרות שמראה לי את הטמפ' של הכרטיס משונה נעלמה לי ואני לא מצליח להחזיר אותה ואני מאוד רוצה לדעת מה הטמפ' שלו.

אם מישו יכול לעזור\להדריך שימוש בתוכנות הנ"ל במציאת הטמפ' המתבקשות .. אז תודה מראש

:silly:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ממ .... roeiw .. דיברת אלי ? :-\

התוכנה שהגיע לי עם הלוח אם לא מראה לי את הטמפ' של המחשב ..

EastTune 4, שזה מה שהגיע איתו .. לא מראה ..

ראיתי תמונה בספר שהראו את התוכנה אבל את הגירסה + שךה ושם כן רואים .. אין לי אותה ולא הצלחתי להשיג אותה ..

(כנ"ל ל-EastTune 5 גם כמובן ..)

אבל אם לא דיברת אלי .. אז סתם יצאתי טמבל :lol:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איפה אני רואה את הטמפרטורה של הכרטיס מסך בתוכנה Hmonitor ?

ראיתי שם את של הלוח המעבד ההרדיסק ו2 מאווררים שלי את הRPM שלהם

כרטיס לא או שפשוט לאיודע איך קוראים לו ..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הEASYTUNE כן מראה טמפ' ומהירויות של מאווררים.

אבל ,מניסיון שלי SPEEDFAN היא התוכנה הטובה ביותר כיום,והנתונים שהציגה אצלי היו זהים לחלוטין לנתונים שהוצגו בEASYTUNE.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הeasytune מראה את של הCPU

אני מחפש את של הכרטיס מסך

יש לי את ה v-tune שבא עם הכרטיס אבל על הדיסק רשום v-tune+ אבל הוא מתקין את הרגיל

ב+ יש את הטמפ' של הכרטיס אבל משומה הוא לא מתקין לי אותו.

וזה מאוד מוזר .... יש לי את ה 3000+ אבל מסיבה מוזרה ובלתי מובנת (וזה נתון נכון ולא מופלץ),

מתי שאני עם אימיול כמה אתרים אייסי ומוזיקה הוא יושב לי על 33-40 מעלות .... ויש לי רק את הקירור הרגיל שלו וסירקולציה טובה

ויש לי חבר עם ב3200 וזלמן ענק שיושב עליו והוא על 50-60 ...

יש קשר ללוח אולי ...?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...