מה התוכנה הממולצת לבדיקת הטמפרטורה של המעבד ושאר חלקי המערכת.... - תוכנה - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מה התוכנה הממולצת לבדיקת הטמפרטורה של המעבד ושאר חלקי המערכת....

DVD

Recommended Posts

• 3 שבועות מאוחר יותר...

תוריד את גירסת ה BETA האחרונה של Everest - היא מעודכנת יותר ויודעת לקרוא נכון טמפרטורות של הלוחות החדשים:

http://www.lavalys.hu/pre/everesthome/everesthome_build_0315.zip

ניסיתי את מה שהצעתם פה, וה-Everest תוקע לי את המחשב. (מוזר מאוד...).

חוץ מזה, איפה בכלל מופיעות שם טמפרטורות?

המחשב שלי:

AMD 3200+, K8NF-9, 1G (2*512) TwinMos

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ניסיתי את מה שהצעתם פה, וה-Everest תוקע לי את המחשב. (מוזר מאוד...).

חוץ מזה, איפה בכלל מופיעות שם טמפרטורות?

המחשב שלי:

AMD 3200+, Gigabyte K8NF-9, 1G (2*512) TwinMos

1. רשמתי שמדובר בגירסת BETA, כלומר גירסה לא סופית ועלולה להכיל שגיאות.

2. נסה להוריד את גירסת ה BETA האחרונה:

http://www.lavalys.hu/pre/everesthome/everesthome_build_0327.zip

3. אם זה לא עוזר, כנס לפורום של האתר:

שם תדווח על הבעיה שלך (באנגלית) ותיתן פרטים על הלוח. המפתח שם הוא אדם מאד נחמד ויוציא גירסת BETA נוספת שתפתור את הבעיה כמעט באופן מיידי (בד"כ כמה שעות אחרי שאתה מדווח על הבעיה).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אנשים , עדיין לא הבנתם שהתוכנה האמינה ביותר לבדיקת טמפ' היא התוכנה מבית היצרן של הלוח אם שלכם?

http://www.hwzone.co.il/community/index.php?topic=76518.msg991694#msg991694

:xyxthumbs: :xyxthumbs: :xyxthumbs:

ועוד שידוע שהלוח הזה לא מספק טמפרטורות אמינות...לתוכנות כאלה..!!!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

:kopfpatsch:

אתה קראת בכלל את מה שרשמתי?

הרבה תוכנות מזייפות את הטמפ' עם לוחות אם שונים , שלא נדבר על לוחות שידועים שהם מזייפים עם תוכנות אחרות.

לפני שאתה סתם מגיב , תקרא את ההודעות בדיון.

וסיס סופט סנדרה היא לא התוכנה הכי טובה , התוכנה כי טובה היא התוכנה שבאה מבית היצרן של אותו לוח אם

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני אכן מסכים שהתוכנה הכי טובה לניטור הטמפרטורות ומהירות המאווררים במחשב היא התוכנה שיצרן הלוח פיתח - אחרי הכל הוא יודע בדיוק איזה ערכים הלוח אמור להחזיר, אבל אם רוצים מידע מפורט לגבי המחשב, תוכנות כמו Sandra ו Everest הן כמובן הפיתרון.

בקשר לזיופים של תוכנות אחרות - זה כמובן בגלל שהתוכנות האלו לא מכירות את הלוח (או יותר נכון לא יודעות לטפל נכון בנתונים שמחזירים החיישנים) בגלל שהן בד"כ שוחררו לפני שהלוח יצא לשוק. במקרה של Everest הפיתוח נמשך (שוב - גירסת BETA), ולמעשה אם יש לך בעיה עם הטמפרטורות (או כל בעיה אחרת למעשה) אתה פשוט מפרסם בפורום שלהם את הבעיה (כמובן שתצטרך לספק מידע כמו דגם הלוח, ולעיתים תתבקש לשלוח דו"ח או DUMPs שהתוכנה מייצרת) וייתקנו את זה באופן דיי מיידי.

אפשרויות אחרות לזיופים הן כמובן לא מעודכן (ה עצמו מדווח על טמפרטורות לא נכונות) וחיישן שמזייף.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני אנסה את ה-beta החדש של everest. תודה. הגרסה הקודמת פשוט תקעה לי את המחשב...

גם speed-fan תקעה לי את המחשב.

אני ממש לא מבין למה זה תוקע אותו.

בכל מקרה, הנסיון הראשון שלי היה להשתמש ב-Easy Tune כי יש לי לוח ג'יגה-בייט, אבל הוא מראה לי רק טמפ' אחת ואני לא בטוח שהיא באמת של המעבד (AMD 3200+) כי היא נראית לי נמוכה מידי (30 מעלות כשהמחשב ב-idle). נראה לי הגיוני יותר שהיא של הלוח אם או משהו כזה.

ב- אני רואה טמפ' גבוהה יותר של המעבד (לא זוכר בדיוק כמה) ובערך 29 מעלות של הלוח, אז זה מחזק את התחושה שלי.

אם אני אעדכן את הגרסה של ה- לגרסה הכי חדשה זה יעזור? (זה לא נראה לי קשור, אבל אין לי הרבה מה לעשות חוץ מזה... - הגרסה שיש לי זו הגרסה שבאה עם הלוח אם מהמפעל. נראה לי שזה F2 או משהו כזה)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...