מתלבט .מה לרכוש AGP או PCI-E כיום יש לי כרטיס מסך טוב RADEON9550 - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מתלבט .מה לרכוש AGP או PCI-E כיום יש לי כרטיס מסך טוב RADEON9550

noam12

Recommended Posts

ואשר משמש למשחקים כאשר החייל שב הביתה

אני מתלבט בין הלוחות הללו K8NF-9 (NF4, s939, PCI-E

או _k8ns ultra-939_e מחיר הלוחות זהה

באחרון ישנם 5 חריצי PCI ואילו בלוח הראשון רק 3 חריצים

שאלותי הם 1)האם לחריצי PCI-E ישנם שימושים נוספים חוץ מאשר משחקים

2)האם רכישת לוח עם חריץ AGP משמעותו סגירת אופציות?

3)האם ישנם שיקולים נוספים שאני צריך לקחת ואנני יודע מהם

במחשב שברצוני לרכוש :AMD 64 3000 512X2 ומארז ברשותי כרטיס וכוננים דרושים

תודה

נעם

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

1) החריץ PCIe היחידי שמשמש למשחקים הוא ה-X16, החריצי X1 האחרים הם המחליפים של ה-PCI ברגיל (כלומר כרטיסי ההרחבה בעתיד יהיו בתקן זה).

2) כן. למרות שאף אחד לא יכול לנבא כמה זמן בדיוק עוד ימשיכו עם ה-AGP, אני מניח שלפחות שנתיים-שלוש.

3) כן ללוח K8N-F המובסס על ה-nForce4 אין תמיכה ב-SATA-II, רק ללוחות התומכים ב-nForce4 Ultra יש את התמיכה (והם מתחילים מאיזור ה-800 ש"ח ומעלה). למרות שת'אמת זה לא כזה משנה.

וכרטיס 9550 הוא כרטיס בסיסי.. הבסיסי ביותר שמוכנים להמליץ עליו למשחקים בפורום שלנו.

שים לב שאם אתה קונה לוח PCIe וכרטיס מסך HighEnd כלשהו יש צורך בספק כח בתקן חדש עם 24 פינים ו-Dual +12v (לא חובה, אבל רצוי).

ולא, ה-9550 לא נכנס לקטוגריה זו (או מתאים ללוח אם שכזה).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני קניתי לפני שבוע בערך 3000 עם לוח של שהעדפתי להשקיע בו, 4 ULTRA, כדי שתהיה לו תמיכה לטכנולוגיות בעתיד כמו SATAII וכד'. כמו כן קניתי גם ג'יפורס 6600GT בדי שאני אוכל להנות ממשחקים, בדקתי אותו קצת ויש שיפור של מאות אחוזים לעומת הכרטיס הקודם שהיה לי של 64MB MX400. אם אתה רוצה שיהיה טוב למשחקים תשקיע בכרטיס מסך טוב וחזק וגם בלוח אם שיתן לך מענה טוב ל 3 שנים לפחות. לדעתי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן אתה יכול לשים.

מה פתאום? הוא לא מתאים פיזית.

ל-nForce4Ultra אין שום פיטצ'רים נוספים מלבד Sata-II ו-ActiveArmor (שזה firewall לא נחוץ). מכיוון שההפרש מחיר עומד בד"כ על 200 ש"ח מינימום בין הלוחות, השאלה אם זה באמת שווה, כי רוב האנשים לא זקוקים לזה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

biodome

תודה רבה לך על עזרתך( אתה רציני)

הבנתי שזה לא מתאים (מוזר שמישהו כתב שזה מתאים שכן מצאתי את תמונת לוח האם

ובאמנם חריץ ה PCI-EX1 E קטן מאוד)

חן חן לך

נעם

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רן , לא הבנת אותו קצת לפי מה שאני רואה , הוא שאל אם הוא יכול לשים על הלוח החדש את הכרטיס שלו(שהוא כנראה PCI רגיל) , וכל האחרים הסתבכו עם PCIXXXXX , אז לפותח התארד נועם , על כל הלוח חדש\ישן היום כמעט יש 1\2 סלוטים לפחות של PCI , ככה שלכרטיס שלך לא תהיה שום בעיה להתחבר ללוח , בקשר ללוח , אחלה לוח , שווה כל אגורה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...