בעיה מוזרה עם ראוטר Edimax - רשתות ואינטרנט - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

בעיה מוזרה עם ראוטר Edimax

amitsr

Recommended Posts

שלום

ביומיים האחרונים אני חווה בעיה מוזרה עם ראוטר של אדימקס מדגם BR-6524N

הוא פשוט מסרב להעלות חלק מהאתרים. (Page cannot be displayed)

נראה שזה קורה באופן רנדומלי, לאתרים שונים.

אחרי אתחול, פתאום אתרים אחרים אינם עולים.

לדוגמא: אפילו פעם עולה ופעם לא.

האתרים בוודאות אונליין, מאחר ובדיקה באתרים כגון is it up, מראה שזה רק אצלי.

ניסיתי כבר הכל:

1. אתחול הראוטר (עשרות פעמים) דרך הממשק, וגם כיבוי מהחשמל

2. איפוס הראוטר והגדרתו מחדש.

3. איפוס המודם אליו הוא מחובר(מחובר למודם הוט)

4. flushdns

אם מישהו נתקל בזה ויודע\נתקל בזה ויכול לסייע לי בנושא.

יכול להיות שהבעיה היא בראוטר, אבל נראה שהוא עובד תקין מלבד הבעיה הזו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תשמע אני כבר חצי שנה עם הבעיה הזאת הפכתי את העולם אין ספור חקירות ובדיקות ותמיד קיבלתי את התשובה תחליף ראוטר אף אחד לא יודע מה הבעיה.

החלפתי ראוטר לאחד בין הטובים שיש Linksys wrt 1900AC ומה אותו דבר בראוטר החדש.

בשבוע האחרון קרה הנס והבנתי את הבעיה אחרי התייעצות עם בחור תותח מאנגליה שמבין ברשתות.

קודם כל הבעיה קיימת רק במצב אחד ויחיד שאתה מחובר עם הראוטר לראוטר אחר שהפכת אותו למודם והוא נמצא על מצב bridge רק במצב הזה אתה תתקל בבעיה.

נגיד ואתה מתחבר עם הראוטר ישירות ל unlimted ואז אין תיווך באמצע של ראוטר אחר למשל הבעיה בשום מצב לא תהיה קיימת.

הבעיה היא שה MTU של הראוטר הישן שהפכת למודם לא תואם ל MTU של הראוטר החדש.

אני נותן לך קישור לפיתרון של הבעיה אתה תצטרך לחבר בחזרה את הראוטר הישן של הוט למחשב כדי לדעת על כמה MTU הוא נמצא לאחר מכן להחזיר הכל בחזרה כמו עכשו ולהגדיר בראוטר החדש את אותו מספר MTU שיש לך בראוטר של הוט.

קישור מה זה MTU.

https://en.wikipedia.org/wiki/Maximum_transmission_unit

וקישור לפיתרון של הבעיה.

http://mahesha999.blogspot.co.il/2012/09/ouch-my-new-wireless-router-block-some.html#.VebamfkUVaR

עוד הסבר קצר תנסה אותו לפני כי זה יותר פשוט אם לא מסתדר תלך על הפיתרון הראשון שיש בקישור.

MTU of a communications protocol of a layer is the size (in bytes) of the largest protocol data unit that the layer can pass onwards. If the MTU size set in your exceeds that can be handled by the devices at the backbone or by your ISP, then it may lead to packet retransmissions or eventually some sites getting blocked (at the which cannot handle the bigger MTU sizes). Too small size may lead to excessive fragmentation, header overhead and acknowledgements.

Some sites went on saying:

The usual minimum MTU size for dial-ups is 576. So, with MTU = 576, possibility that the problem is solved is more. So change the MTU size to 576 and then go on increasing it by ten while checking whether connection works or not. The optimal MTU size will be the maximum one where shows up all the websites.

שיהיה בהצלחה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...