צורבי DVD ומה שמסביב - אמצעי אחסון - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

צורבי DVD ומה שמסביב

Gnome

Recommended Posts

שלום,

החלטתי סוף סוף שהגיע הזמן לקנות צורב ואני מתלבט בין כמה אז רציתי לשאול אותכם איזה לדעתכם יהיה טוב מבין הבאים:

1)?Lite-on 851S DVD±R x8?

2)?PIONEER 1O7 DVD±R x8 (kit)

3)?Sony DVD±R DWU18A?

את שלושתם יש ב KSPP וסביר להניח שמשם אני קונה.

בכל מקרה אני מתלבט בין השלושה, ה LITEON דווקא נראה לי הכי פחות מבניהם ויש לי נטייה גדולה יחסית לכיוון ה SONY

שכן שמעתי עליו דברים טובים כבר. (גם על הפיוניר)

עכשיו השאלה שלי היא על מה אתם ממליצים ומה אתם אומרים, על מה ללכת?

תודה רבה לכל העוזרים ;)

אה כן עוד משהו , לא להזכיר את המילה LG! (אם כי אני בטוח או לפחות מקווה שלא בתכוונתם...) חחח ;D

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 554
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

אני הייתי הולך על ה107 של פייוניר, מפני שיש לו הכנה חומרתית לצריבה ב2 שכבות (צריכי םרק עדכון קשוחה).

ודרך-אגב, לא שהתכוונתי להציע , אבל מה הסטייה מהם?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ודרך-אגב, לא שהתכוונתי להציע , אבל מה הסטייה מהם?

LOL סתם אמרץי אץ זה בצחוק כזה, אבל האמת שאני ממששונא את החברה הזאת כי אף פע םלא קניתי מוצר שלהם ויצא טוב, וגם

יש להם כוננים אופטיים ממש על הפנים!

אז רגע עכשיו לא הבנתי, יש לו הכנה לשתי שכבות או אין לו, כי אם יש לו אז אני הולך עליו סגור אבל אם אין לו אז אני עדיין מתלבט...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוקיי, אמממ הבנתי, אז כרגע עדיין יש לי התלבטות מה אתם אומרים.

כברשמעתי מהמון אנשים שיש להם את הפיוניר או יותר נכון מכל מי שיש לו את הםיוניר שהוא ממש מרוצה ממנו, אז סביר

להניח שהוא באמת טוב ושווה לקנות אותו...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לי יש את ה4082B LG ואני ממש מרוצה. עד היום לא התאכזבתי מ LG בשום טריטוריה, ויש לי הרבה מוצרים שלהם (צורבים, מסכים, נגן , וידאו). הם נותנים תמורה טובה לכסף. DUAL LAYER לא תקבל כנראה מפיוניר אבל -RAM כלול ב LG.

ברוב האתרים המקצועיים אומרים שסוני אינו נותן תמורה לעלות.

רוב האנשים אומרים שפיוניר מצוין אם כי CDFREAKS די התאכזבו ממנו (למרות שמאז הכתבה יצאו הרבה FIRMWARES).

אני לא בטוח ש DUAL LAYER הוא שיקול כרגע שכן עד שתצא מדיה יקח זמן וגם אז היא בטח תהיה כל כך יקרה שלא יהיה כדאי להשתמש בה. הרי עוד שנה שנתיים צורבי ה יהיו בטח הרבה יותר חזקים וזולים ואז אולי תשקול להחליף. חוץ מזה שגם אומרים של NEC2500A יש עדכון ל DUAL LAYER ואומרים עליו ב CDFREAKS שהוא הצורב עם איכות הצריבה הגבוהה ביותר אם כי אינו ממש אוהב דיסקים זולים.

אני מקווה שלא בלבלתי אותך. בכל מקרה זה כיף לא נורמלי, אני מאוד נהנה מהצורב אז תתחדש בקרוב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני היתי ממליץ ללכת על NEC2500A . זה הצורב הכי טוב עכשיו בשוק והוא דווקא מסתדר מצויין עם מדיות זולות (מנסיון אישי).

צרתבי ע100 דיסקים פורטיס מ ksp בלי בעיות. ויש תמיכה מצויינת בפורום של cdfreaks ואנשים שכל הזמן מעדכנים את הfirmware .

תקנה אותו ולדעתי לא תצטער.

וכן יש firmware שהופכת אותו לDL .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אממממ אני לא מכיר אותו טוב ולא שמעתי עליו הרבה האמת אז אני לא יודע, אבל אתה אומר שיש לו FIRMWARE למרות שהאמת זה לא

ממש הדאגה הכי גדולה שלי עכשיו...

סורי שלא עניתי פשוט לא הייתי בבית כל היום...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אורח voodooman

גם אני מציע NEC 2500A יצא לו עידכון קושחה שהופך אותו לצורב דו שיכבתי...

וחוץ מזה הוא זול מאוד ;) 550ש"ח לצורב דיוידי זה מחיר מעולה ותמואה מעולה לכסף

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ללא ספק, אחד השיקולים המרכזיים היא התמורה לכסף. הטכנולוגיה בתחום מתפתחת כל כך מהר שסביר להניח שתוך זמן קצר יחסית ארצה להחליף את הצורב. לכן רצוי לקנות צורב שיעשה את העבודה במחיר מינימלי. אם הייתי רוצה רק סרטים הייתי הולך על ה NEC. בגלל שאני מגבה מידע על הלכתי על ה LG כי RAM זו האופציה האיכותית ביותר לגיבוי מידע על .

לגבי DL אני מסופק אם הצורבים בעידכון הקושחות יעשו את העבודה. יש לא מעט כתבות של מומחים הטוענים כי צורב DL חייב להיות DL בחומרה כדי לתת תוצאות טובות. הם טוענים כי עדכון קושחה ימשוך את החומרה לקצה ולא יתן תוצאות טובות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אמממ אני רואה שהקרב עכשיו הוא בין הפיוניר ל NEC. אם כי עדיין לא הבנתי למה קנית את ה אם אתה רוצה גיבויים, לא ממש

הבנתי. עכשיו זה גם די סביר שאני אעשה גיבויים כי אני לא אמשיך לצרוב 7 דיסקים של 700 מגה...

בקשר ל NEC אז זה נשמע במאת טוב אבל השאלה שלי היא, האם עם אותו FIRMWARE הצריבות תהיינה איכותיות כמו שצריך?

דבר שני הוא שאמרו פה שהצורב לא והב דיסקים זולים אז אני לא ממש מתכוון להתחיל לצרוב סתם ועוד כל מני רק על דיסקים ממש יקרים...

אז מה אתם אומרים...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני ממליץ על ה107, בעיקר מנסיון אישי.

אמנם אין תמיכה בצריבה דואלית, אבל הוא לא בררן בנוגע לסוגי המדיות וצורב באיכות מדהימה, חפש עליו ביקורות נוספות בחו"ל ודיעות משתמשים (Cdfreaks כביכול נראים כיחידים ש"קטלו אותו").

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן אני יודע, זו באמת הפעם היחידה ששמעתי עליו משהו לא טוב...

עריכה: אמממ אני לא רוצה להקפיץ אז רק אערוך.

בכל מקרה אשמח אם רק תגידו פיוניר או NEC (כמובן אם אתם יודעים בלבד ולא סתם!) וגם אשמח לקבל הסבר על בעיית הדיסקים הזולים של NEC...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...