עם איזו תוכנה אפשר לעשות אוברקלוקינג ל cpu ? - אוברקלוקינג וקירור - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

עם איזו תוכנה אפשר לעשות אוברקלוקינג ל cpu ?

kobi_af

Recommended Posts

לכרטיס מסך ראיתי יש באתר אבל למחשב איך עושים אני רוצה לעלות באיזה 70 mhz  לא יותר כי אין לי קירור רצחני

המעלות שלי עכשיו :

לוח אם -47

מעבד- 32

הם די קבועים  איך עושים למעבד

החומרה שלי :

intel 4  2.4

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

OC למעבד הכי מומלץ לעשות דרך הביוס... לפני שאתה עושה משהו רצוי שתקרא כמה מהמדריכים שיש באתר. לא כל לוח מאפשר OC...

תנסה ללחוץ

DELL שהמחשב נדלק כנס ל ומה שאומרים HF

זה אמור להיות או DEL או DELETE אם כבר....

כן הומצאה כזאת תוכנה לא מזמן שניקראת ביוס...

לא במקום. גם אתה לא ידעת מה זה ביוס לפני שמישהו הסביר לך... וביוס זה לא בדיוק תוכנה... זה התקן חומרה שצרובה עליו תוכנה שכוללת דריברים בסיסיים ועוד כל מיני דברים...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה לא תליו רק במעבד, זה תלוי גם בלוח , או יותר נכון בצ'יפסט: אם יש לך NF2 או KT600 אז אתה יכול לעשות OC (רק תחליף קירור ותדאג לאורור טוב יותר של המארז...) אם יש לך לוח אחר אז לא מומלץ...

אגב, תוצאות הOC תלוית גם בזיכרונות, אם הזיכרון שלך הוא 266 (המעבד שלך עובד בבאס 266...) ולא מחברה /דגם טוב אז גם לא שווה לעשות שום דבר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא במקום. גם אתה לא ידעת מה זה ביוס לפני שמישהו הסביר לך... וביוס זה לא בדיוק תוכנה... זה התקן חומרה שצרובה עליו תוכנה שכוללת דריברים בסיסיים ועוד כל מיני דברים...

אני למדתי לבד מזה ביוס... ואל תלמד אותי איך זה עובד..  :nono:

דבר שני מי שלא יודע מזה ביוס כניראה שאין לו הבנה כל כך גדולה במחשבים (אני לא בא לזלזל או משהו..) ולכן לא כדאי ישר להתחיל באוברקלוק כדאי שקודם ילמד מזה ואין עושים את זה.

*אגב כותבים SpecTek ולא SPECTEC וSapphire ולאSEPPIRE. ;)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...