בהמשך לחדשה שבאתר, טוויקים לדום 3..... - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

בהמשך לחדשה שבאתר, טוויקים לדום 3.....

nas

Recommended Posts

• תגובות 32
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

האנגלית שלי לא ...

אז אני אודה למי שיסביר בקצרה  ;)

לאן אני אמור להכניס את הקבצים שאני מוריד  ???

ראיתי שבחלק מהמיקרים מופיעות נקודות ופסים לא קשורים , למה ? יש לזה פיתרון ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לכול מי שלא הבין שיכנס לתיקת base של המשחק יש שם pak 0004 בגודל של 262 מגה משהו כזה id קיבצו אותו בשביל שהמשחק לא יהיה

כבר מדי תלחצו על הקובץ לעשות open ואז יופיע עם איזה תוכנה אתם רוצים לפתוח תבחרו וינראר ותעשו extrect לקובץ לאחר שזה עושה extrect

תמחקו את הקובץ pak 0004 ומה שקורה שהמשחק לא צריך לטעון הרבה פעמים את הגרפיקה זה העלה לי תביצועים עכשיו אני משחק על רמת גרפיקה

גבוהה ועד עכשיו לא ראיתי תקיעות והמפרט שלי לא מהתותכים אפשר לראות אותו בחתימה מקווה שעזרתי!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

zobi12 הטוויק של לעשות extract לקבצי הpk. זה טוויק אחר ממה שמופיע בידיעה.

נחזור לטוויק המדובר, עושים לזיפ אקסטרקט לתוך התיקיה doom3/base. האמת שלא צריך את הזיפ, כי זה פשוט מאוד לשנות שתי שורות.

נראה שאכן לכולם שם בדיון יש שיפור בביצועים, ממש לא 40% אבל לא משנה.

בכל מקרה, בינתיים אני לא אנסה זאת בעצמי כי ללא מעט אנשים שם יש ארטיפקטים מהטוויק, בעיקר פסים לבנים שכאלה: עם לעומת בלי. נראה שהארטיפקטים פוחתים בהגדרת High אבל אני משחק על מדיום.

אני אראה כבר, אולי יעשו משהו בקשר לארטיפקטים האלה.

מישהו ניסה את הטוויק של הקאש?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אחיותי פשוקות הרגליים

יש הבדל משמעותי פשוט העתקתי את הקובץ המוכן

ויש שיפור משמעותי אני אכן משחק על מדיום ויש בעיה כאילו

הוא חוצה את פני האנשים לשניים!אבל רק זה ולא משמעותי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוקיי. אני לא יודע עד כמה באמת יש פה שיפור בביצועים, אבל אני חושב שזה כי גם לפני שעשיתי את זה המשחק עבד לי חלק לגמרי... אם מדברים על ביצועים של פריימים פרופר. גם קודם זה היה רוב הזמן על 60, וגם עכשיו. לפני שעשיתי את זה אולי הייתה ירידה קלה לסביבות ה35-40 פריימים בקטעים של קרבות או קטעים מלאים ביותר פרטים אחרים, ועכשיו הירידה היא לתחום ה 40-50, אז אולי כן יש כאן שיפור מסויים.

השיפור היותר משמעותי הוא, שעכשיו כשפותחים דלתות המשחק עובד חלק ולא קופא לשניה-שתיים.

אני מרוצה מזה.

ד"א, אני מריץ בהגדרות high רזולוציה 1024 על 786

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

GF MX

לא רואה הבדל, לפחות לא משמעותי.

פתחתי את הקובץ וגם עשיתי את מה שהיה כתוב באתר הזה.

משחק על 800X600 באיכות מדיום

15-35 FPS

המשחק נראה מעולה.

ותאמת אני לא מוצא הבדלים כל כך גדולים בין האיכות (לא כולל רזולוציה) אצלי לבין אלו עם הDX9 והגדרות גבוהות, באמת :-\

(יש אבל לא משמעותי כמו שחשבתי שזה יהיה, או כמו שראיתי בFAR CRY למשל)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הטוויק הזה באמת שיפר, עשיתי את הבדיקה בTime Demo 1, ברזולוציה של 1280*1024 עם High ועם 2AA 8AF, זה הריץ לי רק 16.4FPS (במשחק עצמו זה תמיד יותר מהר), ואחרי הטוויק זה שיפר לי ל18.6FPS, שיפור של של בערך 15%, בהחלט נחמד!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...