סקר מקדים - קניה קבוצתית של GTX670/HD7970 בסביבות ה-1600 ש"ח. - צרכנות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

סקר מקדים - קניה קבוצתית של GTX670/HD7970 בסביבות ה-1600 ש"ח.

tmpusr

אנא ציינ/י את הדגם בו את/ה מעוניינ/ת:  

1207 הצבעות

1. 1. אנא ציינ/י את הדגם בו את/ה מעוניינ/ת:

• GTX670
    • HD7970
    • GTX670 שני לקונה
    • HD7970 שני לקונה

Recommended Posts

הדיון מיצה את עצמו ועברנו לשלב הבא:

המשך הדיון והרשמה לקניה בליק לעיל - כל ההערות לגבי סוג ההודעות בדיונים האלה עדיין תקף.

מיועד להרשמה לקניה, עדכון פרטים, מחירים ודגמים וכן לשאלות שקונקרטיות לקניה עצמה.

ואנא - אל תתחילו להתלונן למה יש ת'רד חדש - עכשיו זה הדבר האמיתי.

זה היה רק סקר מקדים.

בהצלחה! :xyxthumbs:

ננעל.

יבש פה לאחרונה...

לאור פניות שקיבלתי אני מניע את העניין שוב, לדגמים ספציפיים בלבד.

מדובר על כרטיסים חזקים מאוד שמחירם בארץ גבוה משמעותית מהמחיר בחו"ל אז יש ממה "לחתוך"...

את שניהם ניתן למצוא בחו"ל בסביבות 1300-1400 ש"ח נכון לעכשיו (פה ושם אפילו פחות).

היעד הוא לקבל משהו בסביבות 15-25% הנחה על המחיר הנמוך בחנויות - בתלות בכמות המשתתפים, המחיר הריאלי והדגם הנבחר.

כמחיר להתייחסות/החלטה הייתי מציב את המחיר המממוצע באמאזון כיעד ראוי, אולי בתוספת מסויימת.

אני מבקש בתוקף לא להספים את הדיון במבחני ביצועים, דיבורי פאנבוייז, הצהרות מחיר או הערכות עלות/רווח של החנויות.

הודעות בסגנון ימחקו לאלתר ללא התראה מראש.

אנא הצביעו בסקר בהתאם להעדפתכם והגיבו רק בדברי טעם מנומקים.

אין צורך לרשום "מעוניין ב-14 כרטיסים אם יעלו 4 שקלים" - בשביל זה יש סקר!

ניתן יהיה לשנות את הצבעתכם - אנא ודאו לעדכן אותה במידת הצורך.

ניתן להצביע פעמיים לכל היותר אם אתם מעוניינים ביותר מכרטיס אחד.

אם יהיה קונצנזוס לגבי כרטיס/דגם מסויים ומספר משתתפים משמעותי (כמה עשרות) - נראה איך מזיזים את זה קדימה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 75
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

בעקרון אני זה שמנסה לארגן את הקניה.

פניתי מיום חמישי לכל יבואן/מפיץ/חנות שאני מכיר.

בנתיים קיבלתי תשובות של בדיקה ואחת שרוצה לדעת על איזה כמות אנחנו עומדים(לא אפרסם שמות עד לאישור סופי).

ולכן ביקשתי מגונן "לחדש" את הסקר(שנמצא במעקב אצל הרבה משתמשים).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עדיין לא הצבעתי בסקר כי אני לא רוצה להבטיח את השתתפותי, אבל כן רוצה לעקוב ולראות איך זה מתקדם.

אחרי שנדע פחות או יותר מאיזו חנות, מה המחיר ומתי (בערך) העניין צפוי לצאת לפועל...

בכל מקרה אני בעד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^

זו הבעיה הקלאסית של ביצה ותרנגולת - החנויות לא יעשו מאמץ אלא אם יראו מאסה קריטית של מתעניינים ואילו הגולשים/קונים לא יראו התעניינות עד שיראו מחיר/דגם/חנות... קצת אבסורדי, לא? :s07:

הסקר הזה הוא אנונימי ולא מחייב איש - זה בוודאי לא אומר שצריך להצביע פיקטיבית אבל זה כלי חשוב כדי שהחנויות ידעו על איזה סדר גודל של עיסקה מדובר ויוכלו לעשות לעצמן את החשבון וגם ככלי בידינו למו"מ.

ברגע שיהיו פרטים קונקרטיים נערוך רשימות מסודרות ובמידת האפשר/צורך מחייבות.

היכנסו לסקר והצביעו כדי להשפיע. :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תראו - אני מניח שאם מישהו בחר 7970 ובסוף נשיג דיל על GTX670 אז הוא יקח את מה שנשיג ולא יסוג מהקניה.

לכן אני מסכם את המספרים בחישוב הכולל.

לפי הסקר הקודם צריכים להיות לנו מסביבות ה-50 קונים, אם כי חלקם קנו ב-BF אז לך תדע... אולי יבואו חדשים במקומם.

אנא הפיצו את הידיעה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^

זו הבעיה הקלאסית של ביצה ותרנגולת - החנויות לא יעשו מאמץ אלא אם יראו מאסה קריטית של מתעניינים ואילו הגולשים/קונים לא יראו התעניינות עד שיראו מחיר/דגם/חנות... קצת אבסורדי, לא? :s07:

הסקר הזה הוא אנונימי ולא מחייב איש - זה בוודאי לא אומר שצריך להצביע פיקטיבית אבל זה כלי חשוב כדי שהחנויות ידעו על איזה סדר גודל של עיסקה מדובר ויוכלו לעשות לעצמן את החשבון וגם ככלי בידינו למו"מ.

ברגע שיהיו פרטים קונקרטיים נערוך רשימות מסודרות ובמידת האפשר/צורך מחייבות.

היכנסו לסקר והצביעו כדי להשפיע. :xyxthumbs:

נכון.

אני יכול להציע כבר עכשיו בסקר, אבל אם יוחלט שקונים מחנות X ואני לא מרוצה מאותה החנות (נניח בגלל מרחק פיזי, שירות בעבר, או כל סיבה אחרת) כנראה שאני אסיר את עצמי.

למה לא לפנות לחנויות, להגיד שיש לך 50 קונים (מסקרים קודמים), לקבל הצעות ואז ניהיה יותר חכמים :)

בעיקרון אני בפנים על אחד מהכרטיסים (לא משנה איזה עם עדיפות קלה ל670).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^

בוא לא נזהם את הדיון עם אסטרטגיות שיווקיות ועצות כלכליות...

החנויות עצמן רוצות לראות ביקוש אמיתי ועדכני למוצר מסויים לפני שהן עושות מהלכים כדי להציע עליו הצעה משתלמת ומהצד השני אנחנו רוצים לבוא עם כוח צרכני אמיתי ולא עם הצהרות ריקות מתוכן.

בזה אני חותם דיונים מהסוג הזה ברשותכם - מי שמעוניין לתרום מניסיונו ועצותיו יותר ממוזמן לעשות את זה בה"פ למארגן המכירה או בדיון נפרד. תודה!

בקיצור - בואו נהיה רציניים, לפחות כמו שהיינו רוצים שיהיו רציניים איתנו וסוף סוף אולי נניע מכירה כזו אחרי 3 פעמים לא מוצלחות :xyxthumbs:

רק לשם המחשה, ניתן לקנות היום GTX670 מאמאזון דרך BUY2USA ב~1500 ש"ח עד הבית כולל הכל:

http://hwzone.co.il/community/index.php?topic=470478.msg4697233#msg4697233

אני חושב ש-GTX670 או 7970 עם טוב של GIGABYTE/SAPPHIRE/MSI/EVGA/XFX/ASUS/HIS בסביבות ה-1600 ש"ח זה דיל מצויין ומשתלם מאוד (ואנא - אל תתחילו לנתח כאן את העלות לחנות, עלויות משלוח בכמויות וסיפורי מס. זה רק בשביל נקודת יחוס).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...