סקר- מפעילות סלולריות חדשות - צרכנות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

סקר- מפעילות סלולריות חדשות

א אוהל

באיזה חברה סלולרית אתם נמצאים והאם אתם מתכוונים לעבור ?  

379 הצבעות

1. 1. באיזה חברה סלולרית אתם נמצאים והאם אתם מתכוונים לעבור ?

• סלקום , אורנג ופלאפון ומתכנן להישאר
    • סלקום אורנג' פלאפון אך מתכנן לעבור בקרוב
    • הוט מובייל
    • גולן טלקום
    • מפעילה וירטואלית אחרת

Recommended Posts

• תגובות 118
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

אני בסלקום מהעבודה משלם רק על שידרוג לטלפון יותר נורמאלי( -> RAZR ) . גם אשתי בסלקום עם חבילה מהעבודה שכוללת טלפון אז היא קצת בבעיה לעבור והחבילה שלה מספקת אותה בנתיים.

ההורים של אשתי בסלקום ואני חושב שכדאי להם לעבור לגולן כי אמא של אשתי מדברת הרבה ויש להם גם חברים בחול אז זה די שווה להם (זה כולל דיבור לחול בחינם) . הייתי רוצה אולי לקנות סים להורים שלי ובני משפחה במקום הטוקמן שלהם שהם משתמשים בו כשהם מגיעים לארץ. יש סיכוי שגם אחות של אשתי דברנית גדולה וכדאי לה לעבור ולחסוך קצת כסף .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

3 קווים בסלקום. כל המכשירים דור שני. הייתי רוצה לעבור להוט מובייל, אבל כנראה אחשוב על גולן, כי הם לפחות תומכים בדור שני.

שמעתי שמכשירים ישנים של נעולים וצריך לפתוח אותם לפני מעבר במרכז שירות. האם זה ככה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עוד כמה ימים מסיימת תוכנית באורנג'.

אלך לפתוח מכשיר ולברר מה קורה הלאה.

בכל מקרה כנראה אשב על הגדר זמן מה לראות את ההתפחויות, אבל כעקרון ולו רק בגלל העקרון ממש מדגדג לי לעזוב אותם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתמול עברתי מאורנג' להוט.

בינתיים יש לי מהירות גלישה מהירה יותר (מרגישים את השינוי אפילו אם הקליטה נמוכה) והקליטה דומה יותר לרשת פלאפון אבל אין פה נפילות פתאומיות במקומות סגורים, אלה רק ירידה בקליטה (ככה לפחות אני רואה).

הבעיה היתה עם העומס בדוכן שזה מתיש (כולם רצים לרשת החדשה וזה סתם מקשה על התהליך).

היתה לי בעיה בהתחלה להתחבר לרשת בגלל רום לא מקורי במכשיר, מה שהכריח אותי לקבוע ידנית את הגדרות הרשת.

נ.ב. יש לי s

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...