מישהו מבין ב100 מגה של בזק? אפשר לסדר את הבעיות מהירות שלי בלי טכנאי? - רשתות ואינטרנט - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מישהו מבין ב100 מגה של בזק? אפשר לסדר את הבעיות מהירות שלי בלי טכנאי?

Niseg

Recommended Posts

אתמול שידרגתי ל100 מגה ב100 שקל (ונשערתי עם קו קל לבנתיים) . כשחזרתי הביתה ראיתי שהנתב הסתנכרן על 80/5 אבל בפועל עבד ב23~ מגה. כשהתמיכה בבזק הורידו את החבילה חזרה ל50 הכל עבד מצויין.

מישהו מבין קצת בבעיות מסוג זה או שהיתה לו בעיה דומה בבזק שיכול לספר לי מה זה יכול להיות?! שמעתי שיש כל מני הגדרות שאפשר לעשות לחיבור. גם ככה הטכנאי מגיע מחר אבל זה אומר שאני מאחר לעבודה.

אגב היה נחמד אם הupload היה באמת 5 מגה אבל הוא מוגבל כנראה בתוכנה של המרכזיה ל1.5 . בבדיקה ב@2 עבד יופי על 4.6mbps .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מרחק מה MSAG/DSLAM ניתן להעריך ע"י נתון ה Attenuation אותו ניתן לראות בתפריט נתוני החיבור בראוטר/מודם, כשנתון של 15 שווה ערך ל 1 ק"מ~. ככל שהנתון נמוך יותר, המרחק קצר יותר.

התחברות דרך @2 בסה"כ עוקפת את שרתי האימות של ומשמשת לצרכי דיאגנוסטיקה בלבד. לא ניתן לגשת בצורה הזאת לספקית, אך כן ניתן לראות אם המהירויות שהתקבלו בסנכרון מתקבלות בפועל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אילו הנתונים

[table][tr][td]

[/td][td][/td][td]Downstream[/td][td][/td][td]Upstream[/td][/tr][tr][td]Line Coding(Trellis):[/td][td][/td][td]On[/td][td][/td][td]On[/td][/tr][tr][td]SNR Margin (0.1 dB):[/td][td][/td][td]156[/td][td][/td][td]310[/td][/tr][tr][td]Attenuation (0.1 dB):[/td][td][/td][td]0[/td][td][/td][td]0[/td][/tr][tr][td]Output Power (0.1 dBm):[/td][td][/td][td]123[/td][td][/td][td]27[/td][/tr][tr][td]Attainable Rate (Kbps):[/td][td][/td][td]84404[/td][td][/td][td]49670[/td][/tr][/table]

הטכנאי מגיע היום בעוד שעה וחצי (בתאוריה) נראה מה יש לו להגיד . קצת מוזר ש 50 עובד ו80 עובד על פחות. אולי הנתב משקר. :nixweiss:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב הטכנאי עבד על הארון בחוץ איזה שעה ואומנם אני לא מגיע ל80 אבל בבדיקה בבזק הגעתי ל74 . עכשיו בפועל אני מגרד את ה70

1925574035.png

זה מה יש . אני כנראה רחוק מדי. אמרו לי שהארון של איזה 200 מטר ממני ההורים של אשתי גרים יותר קרוב לארון אני יעדכן כמה קיבלתי אצלהם מתי שהם ישיגו מודם חדש.

הטכנאי אמר לי שה100 מגה שלי גבולי וזה מה יש. מי שהגיע היה אצלי בעבר - מבין עניין אחלה טכנאי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

200 מטר מהארון לא מספיקים ל100 מגה?? הייתי בטוח שכן, אולי הנחושת שלך בבנין ישנה?

יכול להיות הבניין בן 30 או משהו . בדקתי בערך במפה כמה מרחק אני מהארון אני מעריך שזה בסביבות 250-200 מטר. אני לא זוכר במדיוק איפה הוא הטכנאי אמר לי איפה הוא נמצא באופן כללי . הוא אמר שאני גבולי ל100 מגה ולהורים של אשתי שגרים יותר קרוב יהיה יותר קל לקבל 100 (הם גרים איזה 100 מטר מהארון). אני גם גר בקומה רבעית אז אם הכבלים דפוקים אני מקבל הרבה מהם.

היתה לי באמת בעיה פעם עם קופסת החיבורים בביניין שאותו טכנאי תיקן לפני איזה 4 שנים (לא זוכר תעשו חיפוש) . בכל מקרה הוא אמר שהוא לא יכול לעשות הרבה בבית כי כבר עברתי את ה60 שזה המינימום שהם מבטיחים. הוא הציע לי לרדת ל50 בשביל לחסוך כסף אבל אמרתי לו שזה לא עובד ככה במדינה שלנו. :lol:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המרחק שלך מהארון לא נמדד ככה ..מה שחשוב זה המרחק שאותו עוברים הכבלים .

כן את זה הבנתי ושמרתי בלב. בגלל זה ה200 מטר בפועל יכולים להיות 400 או אפילו יותר בהתאם לטיולים של הכבלים ברחוב ובבניין עד שהם מגיעים אלי. אני גר בפינת רחוב וצריך לחצות כביש כדי להגיע מהארון אלי. בגלל זה יכול להיות שהכבל של ממשיך בכלל שמאלה 100 מטר, חוצה את הכביש באמצע הרחוב ואז חוזר אלי 100 מטר ואז אולי הוא צריך לחצות עוד כביש והוא יכול לעשות את זה באמצע הרחוב. רק יודעים איזה בלגאן יש להם בכבלים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...