מישהו מבין ב100 מגה של בזק? אפשר לסדר את הבעיות מהירות שלי בלי טכנאי? - עמוד 2 - רשתות ואינטרנט - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מישהו מבין ב100 מגה של בזק? אפשר לסדר את הבעיות מהירות שלי בלי טכנאי?

Niseg

Recommended Posts

אצלי הMSAG דיי חדש מצוייר בציורי פרחים עליו ולידו עוד אחרון קטן חדש של , לא הבנתי למה צריך את הארון הקטן לידו

נ.ב מזהים את הMSAG דרך חלונית קטנה שיש בצד הארון ובימים חמים שומעים את המאווררים של הארון עובדים.

אבל עד שבזק לא יתחילו לשווק חבילות טריפל עם יס אני לא יעבור אליהם, שמעתי שמשרד התקשורת הולך לאשר את זה בקרוב

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אבל עד שבזק לא יתחילו לשווק חבילות טריפל עם יס אני לא יעבור אליהם, שמעתי שמשרד התקשורת הולך לאשר את זה בקרוב

שמעתי שהם הולכים לעשות ההיפך להוט :lol: . לי אין טלויזיה רב ערוצית לא יס ולא הוט . התמורה שאני אקבל לא גבוהה. עדיין בסוף שבוע היינו במקום עם טלויזיה וראיתי כמה סרטי תעודה מעניינים גם בערוץ 1 וזה נחמד. כרגע אני לא אשלם 200 שקל לחודש לטלויזיה. פעם שילמתי 300 על , אחר כך 250 אחר כך 200 ועכשיו 142 . טלויזיה רב ערוצית אין לי 4 שנים. החבילות של ספקיות הטלויזיה רחבות מדי לטעמי. מצידי הייתי משלם להם לפי שעה היא בטח יוצא יותר זול. וזה נכון - יס יקרים לאללה אם אתה משווה את זה לטריפל של .

הוט עדיין קצת בבעיה עם המבצע של . אולי לא מסוגלים לתת 100 אבל בחשבון פשוט המחיר של הרבה יותר זול.

עדכון: :s07: חזרתי הביתה מחצי יום עבודה ולא יציב - עוד פעם טכנאי הפעם אמרתי לו לבוא מוקדם בבוקר. כנראה ש50 זה הגבול העליון שלי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

היה עוד פעם אותו הטכנאי . הפעם הוא בדק בארון חיבורים בביניין וגם בתוך הדירה. עשינו בדיקות בלי שום דבר מחובר, עם @1 , @2 גם במחשב שלי וגם במחשב שלו. התוצאות הם מאוד פשוטות. כשמחוברים לבזק הבדיקה מהירות שלהם מראה משהו בסביבות 65 וכשמחוברים ל014 הבדיקה מראה 35 מגה ומטה. הסכמנו שאני אדבר על הספק ואולי אני ארד ל50 אם זה לא יציב.

אמרתי לעצמי עם כבר בזק הרימו ידיים ואמרו שזה בסדר בצד שלהם הגיע הזמן לדבר עם 014. נכנסתי פשוט לטמיכה בצ'ט ודיברתי עם הנציג שנתן לי חשבון זמני . להפתעתי הצ'ט לא התנתק אחרי התנתקון והתחברות ועדיין יכלתי לדבר עם הנציג. עשיתי בדיקת מהירות בבזק עם החשבון הזמני וקיבלתי בדיוק אותה בעיה. אז החלטנו לעבור לבדוק בspeedtest.net . בדקתי בשרת בחיפה וקיבלתי 60 ומעלה בזמן שבזק לא עבר את ה30. אז חזרתי חזרה לחשבון שלי ובדקתי אותו הדבר ובspeedtest גם קיבלתי 60 . באותו זמן בדקתי בבזק וקיבלתי שם 30.

המסקנה פשוטה - הבדיקה של בזק לא עובדת טוב אם מחוברים לספק . אני אתקשר אליהם בהזדמנות לעדכן אותם.

אני בכל מקרה גבולי ל100 מגה (הטכנאי אמר את זה) אין מה לעשות זה מה יש אלא אם כן אני עובר להוט אבל המחיר גם פקטור פה ואני פוחד מבעיות יציבות ששמעתי שיש להם.

היום אני אתקין להורים של אשתי את ה"מודם" נבדוק שם ונעדכן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לפי מחירי ההמשך אם הולכים לפי מהירות בפועל 100 מגה צריך לעלות כ10 שקל יותר מ50 מגה ובפועל זה עולה 20 שקל יותר. יש המון שמקבלים 65 ברוב הבדיקות כמוני. גם אצל ההורים של אשתי זה עובד על 65. עדין יש להם netgear ואני לא יודע אם אפשר לקבל ממנו את נתוני הקו.

בעוד שנה באופן תאורטי המחיר יעלה ל180 ואז הם יכולים לשכוח ממני במחיר כזה אני לא צריך הרבה מהירות אני רק לא אומר לא כשנותנים לי יותר בפחות. בנתיים רק שלמה הגיע עם למשהו קרוב ל100 הוא אמר שהשיא שלי זה 90 בrate adaptive וזה בדרך כלל על 80 . אני חושב שאני אתחיל לחקור את הספק ואם אפשר אברר עם 166 בקשר לעדכון הנתב שהם השאילו להורים של אשתי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...