נתב D-Link במלאי בבזק [מהירות 20MB ומחירים] - צרכנות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

נתב D-Link במלאי בבזק [מהירות 20MB ומחירים]

Chevy

Recommended Posts

למי שמעוניין בנתב D-Link 6470U, יש מלאי בסניף בפתח תקווה (ממליץ להתקשר לפני ולוודא מלאי בסניף הקרוב לביתכם)

לקוח ותיק עוד מאז הניסוי ב-ADSL ובלי יותר מדי התעקשות מצידי, אלא ציון מחיר היעד המבוקש וטיפול על ידי הנציג/ה ולאחר כ-10 דקות הכל היה סגור.

20MB

תשתית = 70 ש"ח (מחיר כאילו "לקוח חדש", לשנה)

+ דרך שימור לקוחות קיבלתי 300 דק' לכל היעדים ודמי אחזקת קו ב-59.90 ש"ח (הם לרוב מציעים את זה ב-69.90)

** הנתב בחיוב-זיכוי למשך שנתיים בבזק אבל אין לי בעיה עם זה

ספק בינ"ל = 29.90 ש"ח (לשנה)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מנסה להבין את המתכון להגיע לשימור לקוחות כשיש לי את ההתחיבות חיוב/זיכוי. אגב עוד לא ענו לי במשרד התקשורת על איך עושים את זה (שלחתי להם שאלה) .

אני משלם עכשיו 105 על 20 (לקוח ישן שאפשר לחלוב). 30 יעלה לי 130 שקל ו50 יעלה 150 . יש לי את ה20 שקל ש014 הורידו לי אז בתאוריה אני יכול לשדרג ( אם הם לא ישמרו על המחיר אני יעבור לספק אחר) בהוט 30 מגה עולה 110 לחודש וההתקנה חינם (דיברתי עם מישהו שם) . אבל אם אני עובר להוט זה עוד קנס של 25 שקל לחודש למשך שנתיים בגלל הנתב ויצא לי 135 שקל לחודש ונגיד אם במקום קו קל אני לוקח משהו פשוט ב10 שקל. בתאוריה אני יכול לחסוך איזה 5-10 שקל.

אני חושב שהמחסום הפסיכולוגי הזה עם החיוב זיכוי הזה זה קנס רציני אבל אפשר לחיות איתו.

לגבי הדקות שנתנו לך לא יודע אם זה שווה. לי ולאשתי יש 400 דקות בנייד + 500 או יותר דקות לדבר אחד עם השני (לי יש 1500 אבל זה טכני כי זה חבילה של מקום עבודה) . אנחנו לא מצליחים לנצל את הכל אז ירדנו לקו קל ושבעתי את אשתי לא להשתמש בטלפון הנייח. עדיין להתקשר לנייד זה איזה 15 אגורות לדקה ולנייח בסביבות ה26 . לא מחירים בשמיים אבל אפשר פחות. גם ככה המחיר דקות לחריגה בחבילה שלנו די נמוך אז גם אם באופן תאורטי נחרוג בטלפון הנייד זה יצא לרוב יותר זול מבזק.

60 שקל לחודש נשמע לי יקר ל300 דקות אני חושב שבשימור לקוחות של 014 אפשר לקבל יותר דקות ב40 שקל .

אני חושב על רעיון על איך להגיע עוד פעם לשימור לקוחות בבזק אני יכול להתקשר ולשאול אותם שאלות. כמו , אם אני מתנתק תוך כמה זמן הם מנתקים אותי ואם הזיכוי מתבטל בסוף החודש ומתי כדאי לי להתנתק כדי לא לשלם להם יותר מדי. פעם הם הורידו לי 5 שקל במחיר כי שאלתי יותר מדי שאלות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למי שמעוניין בנתב D-Link 6470U, יש מלאי בסניף בפתח תקווה (ממליץ להתקשר לפני ולוודא מלאי בסניף הקרוב לביתכם)

לקוח ותיק עוד מאז הניסוי ב-ADSL ובלי יותר מדי התעקשות מצידי, אלא ציון מחיר היעד המבוקש וטיפול על ידי הנציג/ה ולאחר כ-10 דקות הכל היה סגור.

20MB

תשתית = 70 ש"ח (מחיר כאילו "לקוח חדש", לשנה)

+ דרך שימור לקוחות קיבלתי 300 דק' לכל היעדים ודמי אחזקת קו ב-59.90 ש"ח (הם לרוב מציעים את זה ב-69.90)

** הנתב בחיוב-זיכוי למשך שנתיים בבזק אבל אין לי בעיה עם זה

ספק בינ"ל = 29.90 ש"ח (לשנה)

איני יודעת מה השימושים שלך אבל היה והם רבים יותר, אילו העסקאות משימור שהוצעו לי:

750 דקות כל היעדים 90 שח לחודש ל- 9 חודשים, 3 ראשונים 50 ש"ח

600 דקות לכל היעדים 80 ש"ח לחודש ל- 9 חודשים , 3 ראשונים 60 ש"ח

1000 דקות לנייח בלבד 80 ש"ח לחודש ל- 12 חודשים

לדעתך אפשר לוותר על החיוב זיכוי?

בינתיים טרם נתקלתי במשהו שדיווח שזה הצליח לו.

אני מנסה להבין את המתכון להגיע לשימור לקוחות כשיש לי את ההתחיבות חיוב/זיכוי. אגב עוד לא ענו לי במשרד התקשורת על איך עושים את זה (שלחתי להם שאלה) .

אני משלם עכשיו 105 על 20 (לקוח ישן שאפשר לחלוב). 30 יעלה לי 130 שקל ו50 יעלה 150 . יש לי את ה20 שקל ש014 הורידו לי אז בתאוריה אני יכול לשדרג ( אם הם לא ישמרו על המחיר אני יעבור לספק אחר) בהוט 30 מגה עולה 110 לחודש וההתקנה חינם (דיברתי עם מישהו שם) . אבל אם אני עובר להוט זה עוד קנס של 25 שקל לחודש למשך שנתיים בגלל הנתב ויצא לי 135 שקל לחודש ונגיד אם במקום קו קל אני לוקח משהו פשוט ב10 שקל. בתאוריה אני יכול לחסוך איזה 5-10 שקל.

אני חושב שהמחסום הפסיכולוגי הזה עם החיוב זיכוי הזה זה קנס רציני אבל אפשר לחיות איתו.

לגבי הדקות שנתנו לך לא יודע אם זה שווה. לי ולאשתי יש 400 דקות בנייד + 500 או יותר דקות לדבר אחד עם השני (לי יש 1500 אבל זה טכני כי זה חבילה של מקום עבודה) . אנחנו לא מצליחים לנצל את הכל אז ירדנו לקו קל ושבעתי את אשתי לא להשתמש בטלפון הנייח. עדיין להתקשר לנייד זה איזה 15 אגורות לדקה ולנייח בסביבות ה26 . לא מחירים בשמיים אבל אפשר פחות. גם ככה המחיר דקות לחריגה בחבילה שלנו די נמוך אז גם אם באופן תאורטי נחרוג בטלפון הנייד זה יצא לרוב יותר זול מבזק.

60 שקל לחודש נשמע לי יקר ל300 דקות אני חושב שבשימור לקוחות של 014 אפשר לקבל יותר דקות ב40 שקל .

אני חושב על רעיון על איך להגיע עוד פעם לשימור לקוחות בבזק אני יכול להתקשר ולשאול אותם שאלות. כמו , אם אני מתנתק תוך כמה זמן הם מנתקים אותי ואם הזיכוי מתבטל בסוף החודש ומתי כדאי לי להתנתק כדי לא לשלם להם יותר מדי. פעם הם הורידו לי 5 שקל במחיר כי שאלתי יותר מדי שאלות.

כמו שאמרת, נראה שהעניין הפסיכולגי משחק אצלך תפקיד רציני.

להרגעתו, שמעתי שאם עוברים להוט אפשר לקבל מהם מימון של הקנס על הנתב או חלקו. משהו כמו 200 ש"ח - תבדוק רק לייתר בטחון בהוט.

לדעתי אם אתה כבר מדבר עם הוט, נסה לקבל מהם הצעת מחיר גם לנייח (אם לא יועיל לא יזיק) כך שתוכל להראות לבזק שאולי האינטרנט שהוט מציעים מעט יקר, אבל מפצים לך בשיחה. אז תתקשר לבזק ותודיע שאתה שוקל להתנתק ותבקש את שימור. בכלל אל תדבר עם הנציגים הרגילים. הם לא יכולים לתת לך את העסקאות הטובות.

לשימור תודיע שאלמלא הם יתנו לך הצעת מחיר מנצחת, למשל 70 ש"ח למהירות של 20, 75 ל- 30 וכיוב, אתה פשוט עובר להוט.

קראתי במקום אחר שאנשים לא נאלצו לשלם את המחירים שאתה משלם וגםם במודלי חיוב-זיכוי קיבלו מבזק את העסקה הטובה ביותר שהיתה קיימת באותו זמן.

אגב, לגבי ההשאווה לספקיות ה- VOB למינהן. ברור לכולנו שהמחיר שלהן יהיה תמיד זול משמעותית משל . למי שהיתרונות של קו רגיל אנם משחקים עבורו תפקיד אין הרבה יותר מידי סיבות להשאר בבזק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה יכול לחסוך גם את ה 25 שח אם תוותר על קו קל ותדרוש מבזק להגדירו כקו בלבד.

החל מ- 5 אפריל 2012 משרד התקשורת אילץ את לתת קו כזה בחינם.

אם אתה מוכן לעבור לטלפון VOB אז בינלאומי נותן 1500 דקות לנייד או לנייח ב 30 שח.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בנתיים דיברתי עם ולא בזבזתי כלכך הרבה זמן בווכוחים אולי אמרתי כבר שאני לא בן אדם שמשקר. היום קבעתי עם מישהי בהוט לדבר על מעבר בצ'ט (אולי אני עדיין אדבר איתה היום ) . שידרגתי ל50 מגה ב110 שקל במקום 20 מגה ב105 (הורידו לי 5 שקל בעבר) . לא התווכחתי יותר מדי אמרתי לנציג שאני רוצה 50 וזה נורא יקר . אני לא שיקרתי רק אמרתי שאני לא מרוצה מההתנהלות של החברה שהם "דופקים" את הלקוחות הוותיקים ודוחפים אנשים להתחיבות. אני יודע שאם הייתי יותר אגרסיבי הייתי יכול להשיג מחיר יותר טוב. גם ככה זה המחיר החדש שלהם ל50 . דיברתי עם הנציג גם על קו הטלפון הקל אם אפשר משהו כדי להוזיל אותו כי בשביל לקבל שיחות אני יכול לשלם 10 שקל אצל המתחרים אבל לא היה לו מה להציע לי.

ב014 התקשרתי לשאול אם אני צריך להוסיף כסף בשביל 50 מגה וכשהנציג אמר "כן" (עצור סיסמה) אמרתי לו " אז תנתק אותי " . בשימור לקוחות היו די מהירים אחרי יבוש קל (הם מיבשים אותך על הקו איזה 7 דקות ) ודיברתי עם הנציגה שם שהתקפלה די מהר . כל הפרטים לפתיחת חשבון בhotnet היו כבר מלאים (זמן היבוש נוצל למימוש האיום) שמרו את אותו המחיר על 50 מגה . וביררתי לגבי קו והם נותנים 60 דקות ב10 שקל לחודש והיא רשמה בחשבון שאפשר לתת לי את ההצעה הזאת.

היום יש לי עוד לדבר עם לראות אם הם רוצים להוריד את המחיר של 100 מגה שלהם כי אין להם 50.

-----

מתנצל אם זה קצת OT אבל אם אתם רוצים DLINK תתקשרו לפתח תקווה אני לקחתי את שלי משם . אם הם אומרים תבקשו שיבדקו. בדרך כלל הגבר שם עונה על השאלות נכון כי כבר יצא לי לתקשר לשם פעמים וקיבלתי פעם תשובה של "לא " ואחר כך "כן, תבוא לקחת - לא שולחים אותם" ואז כשהגעתי לחנות אמרו לי שאין ואז אמרתי "אמרו לי שיש " ואחרי שאמרו לבחורה שיש היא אמרה שהnetgear יותר טוב (יותר טוב להם אם יש להם ערימה בגובה הר שלהם ) ואמרתי לה שאני מעדיף DLINK.

קחו בחשבון שההתחיבות על הנתב לשנתיים והוט מחזירים רק 200 שקל (8 חודשים~)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אפרופו לגבי הנתב.

שבוע שעבר בשיחה עם נאמר לי שמחיר ה- D-Link 2650U הינו 20 ש"ח לחודש *24 חודשים. היום הנציגה התעקשה איתי שהבחור טעה והמחיר הוא 24.90 ש"ח לחודש בהתחייבות של 24 חודשים.

אני מנסה להוריד אותם חזרה למחיר שהובטח לי שבוע שעבר אבל נראה שדבר לא עוזר (נזק!!). מישהו במקרה קיבל אותו (לאחרונה) ב- 20 ש"ח (או ש"ח19.90) ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה יכול לחסוך גם את ה 25 שח אם תוותר על קו קל ותדרוש מבזק להגדירו כקו בלבד.

החל מ- 5 אפריל 2012 משרד התקשורת אילץ את לתת קו כזה בחינם.

אם אתה מוכן לעבור לטלפון VOB אז בינלאומי נותן 1500 דקות לנייד או לנייח ב 30 שח.

טוב לדעת, התקשרתי כרגע לבזק וביקשתי לבטל את התשלום על הקו קל. בהתחלה בשירות לקוחות שיקרו לי באופן חופשי כאשר טענו שזה למצטרפים חדשים בלבד ומפני שאני כבר מחובר לקו הקל אין לי אפשרות לבטל אותו.

לאחר שיחה בשימור לקוחות וניסיונות חוזרים למריחה, הסכימו לבטל את התשלום.

נקווה שלא יצוצו הפתעות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אפרופו לגבי הנתב.

שבוע שעבר בישחה עם נאמר לי שמחיר ה- D-Link 2650U הינו 20 ש"ח לחודש *24 חודשים. היום הנציגה התעקשה איתי שהבחור טעה והמחיר הוא 24.90 ש"ח לחודש בהתחייבות של 24 חודשים.

אני מנסה להוריד אותם חזרה למחיר שהובטח לי שבוע שעבר אבל נראה שדבר לא עוזר (נזק!!). מישהו במקרה קיבל אותו (לאחרונה) ב- 20 ש"ח (או ש"ח19.90) ?

2650U ?! הנתב שאני מכיר שתומך ב VDSL2 זה 6740U אם אני לא טועה ה2650 הוא הנתב ישן שלהם .

אם יש לך חיוב זיכוי את רק משלמת על הנתב אם את עוברת לספק תשתית אחר (למרות שביטול זיכוי זה לא חוקי עד כמה שהבנתי) . הבעיה העיקרית עם כמו שאת יודעת זה שקשה להתמקח איתם. אני לא יודע אם אפשר להוריד אותם שקל על הנתב כי יש להם מונופול עליהם והאלטרנטיבות מאוד מאוד יקרות. לא ראיתי משהו בפחות מ100 יורו אני לא ממש בטוח אבל המחירים שראיתי היו קרוב ל 200 יורו. והוט גם עובדים על FTTB או FTTH אז הנתב הזה לא יהיה שימושי לנצח...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

2650U ?! הנתב שאני מכיר שתומך ב VDSL2 זה 6740U אם אני לא טועה ה2650 הוא הנתב ישן שלהם .

אם יש לך חיוב זיכוי את רק משלמת על הנתב אם את עוברת לספק תשתית אחר (למרות שביטול זיכוי זה לא חוקי עד כמה שהבנתי) . הבעיה העיקרית עם כמו שאת יודעת זה שקשה להתמקח איתם. אני לא יודע אם אפשר להוריד אותם שקל על הנתב כי יש להם מונופול עליהם והאלטרנטיבות מאוד מאוד יקרות. לא ראיתי משהו בפחות מ100 יורו אני לא ממש בטוח אבל המחירים שראיתי היו קרוב ל 200 יורו. והוט גם עובדים על FTTB או FTTH אז הנתב הזה לא יהיה שימושי לנצח...

תודה שתיקנת אותי Niseg

היתה לי תחושה שאני טועה בדגם אבל משום מה זה המספר שיהיה רשום אצלי.

תיקנתי ל- D-Link 6740U :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דיברתי עכשיו בצ'ט עם הנציגה של שדיברתי איתה אתמול . היא לא מורידה שקל מהמחירים באתר שלהם היא מדקלמת אותם עם copy paste . היא אמרה שהיא תתן לי לי 30 מגה עם 500 דקות ב140~ שקל כשאני משלם 135 על 50 מגה עם קו קל ולא צריך להתחלק עם השכנים וגם לא משתמש בקו עצמו להוציא שיחות . היא גם אמרה שאני צריך לשלם התקנה. כנראה שיש להם כל מני אנשי מכירות והיא זאת שמתמחה בלדחוף לאנשים מחירים רגילים.

אולי צריך להתקשר אליהם כדי שיתקפלו במחיר אולי הזווית שלהם היא לדחוף לכולם טריפל ב330/380 שקל וככה בממוצע אנשים יוצאים ב"זול " אם מחשבים כל שירות בנפרד אבל הם בפועל משלמים הרבה מאוד כסף לחברה אחת. בדקתי גם ביס אם יש להם איזה חבילה משולבת כמו בהוט אבל אין להם (פעם היה להם משהו עם בזק) . בגדול יס יוצאים יקרים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ביררתי עם יס ונציג המכירות טען באוזני שאם אתחבר לחבילת הערוצים שלהם (הציע לי עסקאות שונות) יוכל להוזיל לי בנוסף את חשבון הבזק ב- 10-15 ש"ח. זאת כאשר העסקאות שלהם (כאמור טלויזיה בלבד) לא יורדות מתחת לאזור ה- 220-230 ש"ח. לפי המחירים שתארת בהוט, בהשוואה בין שתי החברות בהתייחס לשלושת השירותים זולה יותר וזה גם לאחר אותה הנחת סוכן.

אגב, אם אני זוכרת נכון יס תמיד (או לפחות ברוב הזמן) היו יקרים מהוט. כמובן שמאז שהוט החלו להציע את הטריפל יס דיי מתקשה להלחם בהם במחיר בקרב המשולש.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איזה מזל ששידרגתי בזמן.

האמת שהנציגה בטלפון אמרה לי על זה וגם שאם הייתי מתקשר למחרת אז היו כבר שינויים בחבילות.

בזק תייקר את הגלישה במהירות 10 מגה ומעלה ללקוחות חדשים

תגבה תשלום חודשי גבוה בעד 25 שקל על מסלולי חיבור אלה; הגלישה במהירות של 5 מגה תוזל, מהירויות נמוכות יותר יבוטלו; לראשונה תספק החברה מהירות העלאה של 1.5 מגה-ביט למהירויות הגבוהות מ-15 מגה

http://www.calcalist.co.il/internet/articles/0,7340,L-3568290,00.html

--------------------------------------------------------------

בלי קשר,

משום מה החיבור לא עובר את ה-15-16 מגה ביט (בכל אתר לבדיקת מהירויות וגם הפינג סביב ה-25-20.. זה סביר?)

אצטרך לטפל בזה בימים הקרובים ואדווח.

בחיבור מה-D-Link ישירות למחשב וגם כשהוא עובר דרך של TP-Link מתקבלת תוצאה זהה כך שאני לא רואה שיש בעיה בציוד שברשותי.

עוד טלפונים ובזבוז זמן.. :-\

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם לא היית בVDSL לפני כן לוקח לו זמן להתעדכן בזה הוא לא יעבור מהירות עד שהוא יזהה שהוא מצליח להסתנכרן בVDSL או משהו. זה מונע בעיה שתשדרג מהירות והמודם שלך יפסיק לעבוד כי הוא לא תומך במהירות החדשה (קרה לי פעם). לי זה גם קרה והרגיעו אותי ובאמת אחרי כמה זמן זה עבד לא זוכר כבר פרטים על זה.

אגב השידרוג שלי ל50 עבר בהצלחה הupload ב1.5 לפי הבדיקה. בנתיים רק אתרי בדיקות נותנים 50 אבל אני מנסה להבין איך לשפר מהירויות בדברים אחרים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...