די! נמאס מאוזניות בינוניות! כמה צריך להשקיע באוזניות כדי לקבל איכות טובה? - אודיו וקולנוע ביתי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

די! נמאס מאוזניות בינוניות! כמה צריך להשקיע באוזניות כדי לקבל איכות טובה?

tmpusr

Recommended Posts

למרות הכותרת, לא מדובר כאן באוזיות אודיופילים באלפי שקלים עם מגברים וכדומה.

קניתי כמה בסביבות ה-200-300 ש"ח לאורך השנים, כולל ה-PORTA PRO המצויינות, אבל זה לא זה.

אני שומע בעיקר דרך המחשב ישירות, לרוב קבצי FLAC או -320K ולעיתים DTS (טפשי עם - אני יודע).

בעיקר רוק כבד, מטאל ודאב אבל גם לא מעט בלוז, אלקטרוני רגאיי.

אני מחפש לקנות איכותיות גם מבחינת צליל וגם מבחינת איכות בניה ועמידות שמעל הכל יהיו נוחות להאזנה ממושכת (שעות) ויתנו טווח דינמי ראוי לשמו - לא צלילים גבוהים צורמים ולא באסים אנמיים ומחוספסים... לא IN EAR כמובן.

בניה איכותית ועמידה, כבל ארוך דיו, איכותי ועמיד, מחברים אכותיים - משהו שלא יתפרק אחרי חודשיים (ה-PORTA PRO למשל מעולות למחירן אבל יש הרגשה שכל רגע הן עומדות להישבר, הכבל והחיבור דקים וחלושים...).

אני לא יודע כמה צריך להשקיע כדי לקבל את זה ולא הייתי רוצה להתעסק עם מגברי ואלפי שקלים על מערכת CUSTOM - סט איכותי וסולידי יספק.

מבחינת טווח תקציבי, לא הייתי רוצה לחרוג הרבה מה-500-600 ש"ח אם זה אפשרי בכלל.

אם לא, אני פתוח להצעות, אבל לא להתפרע בבקשה ;)

עדכון חשוב - בבית יש דרישה לאוזניות סגורות. נמאס להם להיות שומעים "פאסיביים" למטאל שלי באמצע הלילה (ובכלל).

בעצם, "סגורות" אומר שאני לא אשמע אותם ולא להיפך, נכון :kopfpatsch:

מי מהדגמים שהוצעו עד כה מצטיין במינימום "זליגת רעש" החוצה מהאוזניות?

^

רב תודות לכולם!

עוד חיזוק לבחירה שלי ב-SHURE... עכשיו הדילמה בין ה-440, ה-750DJ וה-840 במחירי רצפה ב-KSP

איזה מהן לקנות?

440 ב-300 ש"ח

750DJ ב-450 ש"ח

או 840 ב-600 ש"ח?

אז לסיכום המגילה:

1. מהאוזניות הסגורות של shure ב-KSP, איזו הכי מומלצת לדעתכם?

אם יש משהו בטווח המחירים הזה שעדיף משמעותית - אני פתוח להצעות (לרכישה בארץ).

בדגש על ביצועים במטאל, עמידות/איכות בניה ונוחות האזנה ממושכת עם כרטיס קול מובנה במחשב.

משהו שיהיה מצויין גם ללא הגברה ומעולה עם הגברה סטנדרטית יחסית ולא סופר יקרה.

2. איזה כרטיס קול ו/או מגבר אוזניות בסיסי וטוב יעלו את האוזניות הנ"ל לרמה גבוהה יותר בהשקעה סבירה?

השקעה של כמה מאות שקלים בודדות נאמר...

ובקשה אם אפשר - יש מישהו מאיזור הדרום שאפשר לבוא אליו ולהתרשם ממי מהדגמים שהוזכרו כאן כמועמדים?

תודה מראש,

גונן.

עדכון:

עדכון - קניתי בסוף Shure SRH840 מ-KSP ב-599 ש"ח, למרות תנאי האחריות הדרקוניים.

8CRNLy9InK5XXdiLQ9nD8OzcU7yNWJCPznUVK3cFE8ARZ39jqau01IORYgiw6jAMnE3lmsaqI9qbUp0WOdIybkcXWN94RbaDKu71u52lZ2aiJCkXGwTBDHRnkXKUydOwaSwvMMrUgQ

לדעתי זה יבוא אפור או משהו כי לטענתם הם נותני האחריות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 104
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

Sennheiser

מ... אני אישית יושב עם הHD595 שעות על גבי שעות וזה נוח מאוד

ממליץ לקחת את הHD555 שדומים בבניה ונחשבים לאוזניות מאוד טובות יחסית למחיר שלהם, לא שמעתי על יותר מדי "תלונות" עליהם

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^

תודה לשניכם :xyxthumbs:

תוכלו לפרט מעט? אולי לקשר לסקירה מהימנה? לינק לדגם?

אני די בור בתחום הזה אז אשמח למעט פרטים על האוזניות ולמה הן מומלצות במיוחד...

יש משהו במבצע של BF בבאג במקרה?

http://www.blackfriday.co.il/

כל האוזניות 1+1 אני חושב, לא?

Shure SRH840 ב KSP

מחיר חטיפה

920 ש"ח זה "מחיר חטיפה" :o הייתי ככל הנראה אופטימי מדי לגבי התקציב, לא?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מחיר מבצע של באג = יקר יותר ממחיר מחירון רגיל

אישית אני ממליץ לך להזמין מחו"ל אוזניות, אני השגתי את ה595 שלי בזמנו ב1000ש"ח כשהם עלו 1500 בארץ

דעות של משתמשים רגילים

http://www.amazon.com/Sennheiser-HD555-Professional-Headphones-Channeling/dp/B0001FTVDQ

http://www.newegg.com/Product/Product.aspx?Item=N82E16826106392&cm_re=HD555-_-26-106-392-_-Product

ביקורות

http://www.dansdata.com/hd555.htm

http://www.headphoneinfo.com/content/Sennheiser-HD-555-Headphones-Review.htm

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה שאתה מחפש זה בכל זאת צליל אודיופילי שבדרך כלל תצטרך לשלוח את היד עמוק לכיס בשביל לקנות שידוך של אוזניות ומגבר בשבילו...

אבל למזלך, ולצרכים שלך יש דווקא במחיר אופציות לא רעות שיכולות לתת חלק גדול ממה שאתה מחפש.

למוסיקה שאתה שומע האוזניות הבאות עדיפות לכל הדעות:

http://www.zap.co.il/model.aspx?modelid=491869

הן גם לא דורשות הגברה והן מצטיינות בעיקר בצלילי מטאל ורוק כבד.

גם הHD555 יכולה ליהיות אופציה טובה גם כן אבל אני חושב שבמקרה שלך הגראדו עדיפות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה רוצה רמה גבוה יותר של איכות, נכנסת לתחום מסובך, יש אנשים שעוברים הרבה זוגות עד שמגיעים למה שרוצים.

ההמלצות שקיבלת פה אולי יספקו אותך אבל לא בוודאות שהן יתאימו לסגנון שלך ולפי הטעם שלך, זה קשה כשקונים משהו לפי האוזניים ולא לפי העיניים.

אבל עושה רושם שאתה מקדיש יותר מדי חשיבות לאוזניות, ברגע שאתה רוצה איכות שמעבר לבסיסית אין לך שום דרך לברוח מהנושא של ההגברה בה אתה משתמש, במצב כזה אתה נכנס לסיטואצייה של צווארי בקבוק, לא תוכל לברוח מאופי של מגבר ולא משנה עד כמה תשקיע באוזנייה - הוא תמיד ישאר שם. וכמעט שכחתי - גם המקור מקבל יחס זהה למגבר - אי אפשר לברוח מזה.

מה שאתה מתאר "זה לא זה", דווקא נשמע כמו בעיית הגברה, בייחוד שהחלפת כבר כמה זוגות. להשמיע ישירות ממחשב? אני חושב שגם אם תקנה אוזנייה של 2000 ש"ח תגלה גם כן "שזה לא זה", פשוט תנסה את האוזניות שלך על מגבר טוב (רק לשם הניסיון), תן לזה קצת זמן ותבדוק האם זו עדיין אותה תחושב או שמשהו השתנה. זה יוכל לעזור לך בהמשך הקנייה.

אני יכול לספר לך על הRE0 הקטנות שהבאתי, כשאני מאזין דרך המקור האיכותי והמגבר של NAD - הן נשמעות נפלא, מדהימות (למרות שגם להן יש חסרונות) וכשאני מאזין פעם בלילה דרך הNEXUS ONE (לפני שאני נרדם) הן עדיין נשמעות מעניין אבל זה כלכך הבדל של שמים וארץ - פשוט חסר להן המון בשביל להגיע לצליל המדהים.

מקרה דומה היה לי עם רמקולים יקרים של SONUS FABER ששמעתי בהתחלה על מגבר בסיסי של YAMAHA, הם פשוט נשמעו חסרי כוח ומאוד רע אפילו יחסית לרמקולים זולים הרבה יותר שחוברו לאותו מגבר, אבל ברגע שהSONUS חוברו למגבר טוב של קמבריג' אודיו - הם פשוט היו מדהימים.

כמובן כל זה בא ללמד שבשביל רמה מסויימת של סאונד טוב אתה תלוי גם מאוד במגבר ואחרי זה גם במקור, הבעייה כמובן שאף אחד חוץ ממך לא יוכל לדעת לאיזו איכות אתה מכוון, יכול להיות שתהיה מרוצה מהחלפת ב600-700 ש"ח בלבד אך יכול להיות שלא תהיה מרוצה גם משידרוג מלא ב2000 ש"ח, רק אתה תוכל לדעת מה באמת רצית - ואם מישהו אומר לך מה יהיה לך טוב בוודאות - אז פשוט אל תיקח אותו ברצינות :)

בתקציב שהבאת הHD555 בהחלט שוות בדיקה כמו שהמליצו רק תיקח בחשבון שהן פתוחות וכולם ישמעו את המוזיקה ביחד איתך, גם הבאס שלהם די עדין והן לא הכי חמות אלא יותר מחושבות ונקיות, אבל תנסה להאזין הן בהחלט מעניינות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איך הגעת ל-920 ש"ח

http://ksp.co.il/hmain.php?uin=11052

הם עולות 599

הוא נתן לך בידיוק מה שרצית בתקציב שלך

צודק - פיספסתי את זה... תודה!

OReeh - תודה. מה היתרון העיקרי של הדגם הזה לדעתך?

ice2k - אני מזדהה מאוד עם מה שאתה כותב, אבל ממגבלות כאלה ואחרות אני לא מתכוון להיכנס לתחום ההגברה או שמיעה ממקורות אחרים.

אני מחפש פחות או יותר המלצה לאוזניות בתנאים האלה (האזנה ישירות מהמחשב), בשאיפה שהו יהיו שדרוג של ממש ממה שיש לי היום.

לגבי פתוחות מול סגורות...

זה לא מאוד קריטי לי, אבל במחשבה שניה יש לזה משקל מה:

* כשאני שומע מטאליקה או פרודיג'י בפול ווליום באמצע הלילה בחדר והבית כולו דממה, לא הייתי רוצה שהרעש "יזלוג" החוצה.

* מצד שני, לא הייתי רוצה להיות מנותק לחלוטין מהסביבה אם אחת הבנות שלי קוראת לי (אבל ראבאק - מי ישמע אותה ממילא עם הווליום שאני אוהב :lol:).

אני עובד בעיקר מהבית ושומע תוך כדי עבודה בד"כ (או רואה הופעות חיות ב-HD בלילה למשל).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה שאתה מחפש זה בכל זאת צליל אודיופילי שבדרך כלל תצטרך לשלוח את היד עמוק לכיס בשביל לקנות שידוך של אוזניות ומגבר בשבילו...

אבל למזלך, ולצרכים שלך יש דווקא במחיר אופציות לא רעות שיכולות לתת חלק גדול ממה שאתה מחפש.

למוסיקה שאתה שומע האוזניות הבאות עדיפות לכל הדעות:

http://www.zap.co.il/model.aspx?modelid=491869

הן גם לא דורשות הגברה והן מצטיינות בעיקר בצלילי מטאל ורוק כבד.

גם הHD555 יכולה ליהיות אופציה טובה גם כן אבל אני חושב שבמקרה שלך הגראדו עדיפות.

אתה בטוח בזה? Think Again

ה Shure מתומחרות בכ-150$-200$ והן ברמה אחרת לגמרי מהגראדו, שאיכות הבניה שלהן משתווה ללגו של ילד בן 3.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דבר ראשון תערוך את הכותרת למשהוא עינייני יותר (תקציב)

דבר שני אני יגיד לך במה אני משתמש, AKG 512 נכון רק 250 שקל אבל למוזיקה זה מעולה גם אני שומע מטאל ורגאיי (לא את שאר הדברים שהזכרתה) למחשב הם אחלה, אני לא יגיד לך שהם ממש ממש טובות כי לא ניסיתי אחרות אבל אני מרוצה, לגבי חוזק... כן הם חזקות מאוד שורדות כבר שנה בתיק שלי כל יום לבצפר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ice2k - אני מזדהה מאוד עם מה שאתה כותב, אבל ממגבלות כאלה ואחרות אני לא מתכוון להיכנס לתחום ההגברה או שמיעה ממקורות אחרים.

אני מחפש פחות או יותר המלצה לאוזניות בתנאים האלה (האזנה ישירות מהמחשב), בשאיפה שהו יהיו שדרוג של ממש ממה שיש לי היום.

הגדרה מעולה של צרכים, יעזור לסנן המון אפשרויות.

שים לב - עדכנתי את מה שרשמתי ואני ממליץ שתקרא שוב - נכנסתי קצת יותר עמוק לניתוח המצב. יכול להיות שהבעייה שלך נובעת בכלל מהגברה ולא מאוזנייה או לחלופין - יכול להיות שאתה בדרך למבוי סתום עם שידרוג מסוג זה. ממליץ לנסות לפני קנייה (הוצאת כספים).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה רוצה רמה גבוה יותר של איכות, נכנסת לתחום מסובך, יש אנשים שעוברים הרבה זוגות עד שמגיעים למה שרוצים.

ההמלצות שקיבלת פה אולי יספקו אותך אבל לא בוודאות שהן יתאימו לסגנון שלך ולפי הטעם שלך, זה קשה כשקונים משהו לפי האוזניים ולא לפי העיניים.

אבל עושה רושם שאתה מקדיש יותר מדי חשיבות לאוזניות, ברגע שאתה רוצה איכות שמעבר לבסיסית אין לך שום דרך לברוח מהנושא של ההגברה בה אתה משתמש, במצב כזה אתה נכנס לסיטואצייה של צווארי בקבוק, לא תוכל לברוח מאופי של מגבר ולא משנה עד כמה תשקיע באוזנייה - הוא תמיד ישאר שם. וכמעט שכחתי - גם המקור מקבל יחס זהה למגבר - אי אפשר לברוח מזה.

מה שאתה מתאר "זה לא זה", דווקא נשמע כמו בעיית הגברה, בייחוד שהחלפת כבר כמה זוגות. להשמיע ישירות ממחשב? אני חושב שגם אם תקנה אוזנייה של 2000 ש"ח תגלה גם כן "שזה לא זה", פשוט תנסה את האוזניות שלך על מגבר טוב (רק לשם הניסיון), תן לזה קצת זמן ותבדוק האם זו עדיין אותה תחושב או שמשהו השתנה. זה יוכל לעזור לך בהמשך הקנייה.

כמובן כל זה בא ללמד שבשביל רמה מסויימת של סאונד טוב אתה תלוי גם מאוד במגבר ואחרי זה גם במקור, הבעייה כמובן שאף אחד חוץ ממך לא יוכל לדעת לאיזו איכות אתה מכוון, יכול להיות שתהיה מרוצה מהחלפת ב600-700 ש"ח בלבד אך יכול להיות שלא תהיה מרוצה גם משידרוג מלא ב2000 ש"ח, רק אתה תוכל לדעת מה באמת רצית - ואם מישהו אומר לך מה יהיה לך טוב בוודאות - אז פשוט אל תיקח אותו ברצינות :)

ice2k אם הבנתי אותך נכון אתה אומר שגם אם קונים איכותיות ב-2000 ש"ח למחשב זה יהיה ביזבוז, ועדיין צריך מגבר איכותי כדי לממש את הפונטנציאל שלהם? מה הקטע ואם רוצים לשמוע מהמחשב כרטיס קול טוב זה כמו מגבר איכותי?

בקיצור מה האלטרנטיבה הכי טובה לשמוע מוזיקה ממחשב עם כמובן בגבול הטעם הטוב כן? נגיד בהשקעה של 1000+-

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

פותח הדיון -יש לי אולפנים שקיבלתי מאיזה דוד לפנה כמה שנים

אוזניות של אבל לא מהדגמים שתימצא בחנויות רגילות

גם החיבור שלהם גדול-אבל יש מתאם

ואני לא אדיופיל ככה שאני לא יכול לבחון אותם בצורה הזאת

למרות שלטעמי הצליל מעולה

אבל אני כן יכול להגיד לך שהם בנויות כמו טנק (מבחינת אמינות) ולמרות זאת מאוד נוחות

עוד לא יצא לי ליתקל באוזניות בחנויות שמרגישות ככה

אולי יש יותר טובות בצליל-אין לי מושג -אבל גם היחסית יקרות בחנויות רגילות לא מרגישות לי חזקות מספיק

ואני חושב שכדי לך לנסות להשיג אולפנים כאלו

חלק מהן נימכרות זול באיבי

ראיתי את הדגם שיש לי ב18$

דרך אגב הדגם שלי לאדיופילים הוא dynamic dr-s3

יצא ב1980 ועדין מצוין

כניראה זה האבדל באיכות בניה בין אולפנים לאנשים רגילים

dr_s_3_388601.jpg

תמונה לקחתי מגוגל

דרך אגב יצא לי ליקרוא שלחלק מהמשומשות צריך להחליף את החוט

הצלי כרגע לא צריך -רק שהמתאם (שעולה כמה שקל ) היתעקם ואני צריך לקנות אחר

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...