די! נמאס מאוזניות בינוניות! כמה צריך להשקיע באוזניות כדי לקבל איכות טובה? - עמוד 7 - אודיו וקולנוע ביתי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

די! נמאס מאוזניות בינוניות! כמה צריך להשקיע באוזניות כדי לקבל איכות טובה?

tmpusr

Recommended Posts

^^^ :xyxthumbs:

גונן, בתור צעד ראשון, תוציא את עצמך מהבית וסע לקילומבו ותשמע מגוון של . יש להם את הסנהייזר HD555, HD595, HD515 ועוד דגמים, תביא איתך כמה דיסקים שאתה אוהב לשמוע, וקח לעצמך חצי שעה טובה לכל אוזנייה, רק כדי לגבש איזושהיא דעה לגבי האוזניות. שאל לגבי ה Shure או ה Grado אם יש להם וניתן לשמוע.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 104
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

אנשים, מסכן הבנאדם מה אתם מסבכים אותו עם Custom IEM של אלפי שקלים, כולה רוצה ב600 שקל, אפילו מגבר לא צריך להתאים לו.

tmpusr - כל הבחשושים והחפירות על כל מיני כאלה ואחרות סתם מכניסות אותך לבלבול.

יש לך את המועמדות מלפני כמה עמודים, ממה שאני רואה אתה מתעצל ללכת לשמוע ובסוף תקנה לפי תחושת בטן. סע לקילומבו!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לפותח הדיון - לי יש HD555 ואני יכול להעיד שהם טובות אבל בלי כרטיס קול או מגבר (מה שאין לי) מרגישים את החוסר בניצול של האוזניות עצמן.

קודם כל תיגש לחנות ותשמע באוזניים שלך שירים שאתה מביא בכדי שתדע להבדיל באיכות - אין דרך אחרת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה רבה מקרב לב לכולם על העצות והנכונות לעזור. :xyxthumbs:

אני בהחלט מסכים שמה שהכי נכון זה לגשת ולהאזין לכמה דגמים עם כמה סגנונות במשך פרק זמן ראוי ואז להחליט.

זה גם משהו שתפור בול לאופי ה-OCD שלי.

עם זאת, לקחת יום חופש מהעבודה בשביל זה יעלה לי הרבה יותר מהאוזניות עצמן (אני מאיזור ב"ש כך שבילוי כזה יקח לי 4-5 שעות ברוטו במקרה הטוב ועם האופי שלי כנראה פעם אחת לא תספיק לי ואני אתחיל לשוטט בין כל חברי הפורום שיסכימו לקבל אותי :lol:).

אני בכל זאת אנסה למצוא הזדמנות בקרוב לשמוע לפחות 2-3 מהמועמדות העיקריות לפני הקניה, אבל בשיקול של זמן/כסף/תועלת אולי כבר עדיף לי לקנות דגם שאמור להתאים ומקסימום למכור אותו אח"כ ב-100-200 ש"ח פחות :nixweiss:

לסיכום, אין לי זמן כרגע להיות אודיופיל ראוי לשמו לצערי הרב וממש לא מעצלות. מניסיוני הארוך מאוד עם עצמי זה מדרון חלקלק שעלול לגזול ממני המון משאבים ואני בכוונה מנסה להגביל את עצמי ולהיות יותר ריאלי. אולי בעתיד... כשגם זה לא יספיק לי :facepalm:

אז לסיכום המגילה:

1. מהאוזניות הסגורות של shure ב-KSP, איזו הכי מומלצת לדעתכם?

אם יש משהו בטווח המחירים הזה שעדיף משמעותית - אני פתוח להצעות (לרכישה בארץ).

בדגש על ביצועים במטאל, עמידות/איכות בניה ונוחות האזנה ממושכת עם כרטיס קול מובנה במחשב.

משהו שיהיה מצויין גם ללא הגברה ומעולה עם הגברה סטנדרטית יחסית ולא סופר יקרה.

2. איזה כרטיס קול ו/או מגבר בסיסי וטוב יעלו את האוזניות הנ"ל לרמה גבוהה יותר בהשקעה סבירה?

השקעה של כמה מאות שקלים בודדות נאמר...

ובקשה אם אפשר - יש מישהו מאיזור הדרום שאפשר לבוא אליו ולהתרשם ממי מהדגמים שהוזכרו כאן כמועמדים?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לי את ה-840 וה-750. שתיהן במחיר מצויין ב-KSP.

ה-840 יותר מאוזנות ויותר נוחות והמחיר סופר משתלם (מחיר רגיל בארה"ב 200$). ב-750 הבסים יותר דומיננטים וגם המחיר שלהן משתלם מאוד (בארה"ב 150$). החיסרון של ה-750 שהן יכולות להיות בעייתיות לבעלי ראש גדול. לי יש ראש גדול ואני פותח אותן עד המקסימום ואז הן יושבות בסדר, אם הראש שלי היה יותר גדול בחצי ס"מ הייתי בבעיה. אם אתה בעל ראש גדול ורוצה ללכת על ה-750, אתה חייב למדוד אותן לפני הרכישה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עדכון - קניתי בסוף Shure SRH840 מ-KSP ב-599 ש"ח, למרות תנאי האחריות הדרקוניים.

8CRNLy9InK5XXdiLQ9nD8OzcU7yNWJCPznUVK3cFE8ARZ39jqau01IORYgiw6jAMnE3lmsaqI9qbUp0WOdIybkcXWN94RbaDKu71u52lZ2aiJCkXGwTBDHRnkXKUydOwaSwvMMrUgQ

לדעתי זה יבוא אפור או משהו כי לטענתם הם נותני האחריות.

יש ל-Shure יבואן רשמי בארץ? מי בד"כ נותן אחריות?

עוד לא פתחתי - מקווה להגיע לזה בקרוב ולתת סקירה סובייקטיבית לחלוטין למטאליסטים בעיקר.

כרגע עם כרטיס הקול המובנה.

2. איזה כרטיס קול ו/או מגבר בסיסי וטוב יעלו את האוזניות הנ"ל לרמה גבוהה יותר בהשקעה סבירה?

השקעה של כמה מאות שקלים בודדות נאמר...

מישהו יכול לענות לי או לתת לי כיוון בעניין בבקשה ?

אולי משהו מכאן? http://www.iqpc.co.il/Home/HPScreens.asp?id=336

תודה!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כנראה שנזכרתי קצת באיחור, אבל בכל זאת, כל מי שממליץ לך על סנהייזר מהסדרה 5 כנראה לא מבין מה זה מוזיקת מטאל. האוזניות האלה ממש לא מתאימות לתחום הזה.

מהניסון האישי שלי, האוזניות של סנהייזר מסדרת EH יותר מתאימות, לי יש את EH350 ואני מרוצה מהם לסגנון המטאל, אני מקווה שתהיה מרוצה ממה שבחרת, אני אישית לא מכיר אותם.

לגבי היבואן אני חושב שזה גבעון.

תתחדש.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אבל בשיקול של זמן/כסף/תועלת אולי כבר עדיף לי לקנות דגם שאמור להתאים ומקסימום למכור אותו אח"כ ב-100-200 ש"ח פחות :nixweiss:

זה אחד הפתרונות הכי מאפיינים בשוק הזה של מחפשי עם איכות לא בסיסית. גם אני עושה כך לפעמים אם אני לא מוצא מישהו שישאיל לי אוזניה לתקופת מה להתרשמות, וכשאני אומר התרשמות הרבה פעמים זו המטרה ולאו דווקא קנייה לשימוש ארוך (הסקרנות...). מה שמזכיר לי שיש לי זוג של FISCHER AUDIO שקניתי להתרשמות ביחד עם עוד דגמים ושכחתי בכלל למכור אותו :lol: נראה לי הוא שוכב כמה חודשים במגירה.

בכל מקרה תתחדש, אתה הולך לקבל קפיצת מדרגה רצינית. אני לא הייתי ממהר עם כרטיס קול או מגבר כל עוד אתה כבר בחריגה מהתקציב. תלמד להכיר אותן ולהתרגל אליהן. אל תנסה לדמיין איזה שיפור מגבר או כרטיס קול ייתן כי זה תמיד יוביל אותך למשהו שזה לא. קודם תתרגל להן עם הכרטיס שלך. תמיד תוכל להבין מה בדיוק מגבר מוסיף כשתבדוק אותן אצל מגבר ומקור של מישהו אחר.

יש לי חוש שסתם אם תחליף לאסוס D1 למשל הנחמד בתקציב שלך אתה תתאכזב, אבל שוב - זה רק סיכוי, אולי הדימיון שלך והציפיות שלך נפלו בול על מה שבאמת נכון.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^

תודה!

tmpusr,

לגבי כרטיס קול... אני יושב עם זה http://hwzone.co.il/reviews/sound/audigyzs

באיביי תמצא את האחים שלו באזור ה20~30 דולר... היתרון? שום כרטיס קול חדש לא יתחרה לך בהם ברמת מחירים הזאת

אתה מקבל תמורה גבוהה עבור השקעה מינימלית

לא מצאתי לצערי... ראיתי ב-70$ ומשלוח לארה"ב בלבד.

http://cgi.ebay.com/NEW-Audigy-2-ZS-Platinum-Pro-2-eX-4-Pro-Console-Drive-/230501033433?pt=LH_DefaultDomain_0&hash=item35aaeea5d9

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תתחדש!

לגבי היבואן - גבעון.

לגבי מגבר/DAC - יש לך פה את הuDAC. בעולם יצא כבר uDAC2 אבל הוא יקר יותר.

http://www.zigzag2000.co.il/catalog/product_info.php?manufacturers_id=290&products_id=13658

תיקון: המחיר אותו מחיר. עדיף לקנות מחו"ל את 2 אבל זה לא אומר שהראשון חרא.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...