המלצה רותחת על IQPC - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

המלצה רותחת על IQPC

RayZ

Recommended Posts

מי שבפתח לקנות מחשב חדש או אפילו סתם חלק קטן, אני ממליץ לשים לב לביקורת הנ"ל על IQPC.

עזבו אתכם מלעשות הימורים על איזה מצב רוח של אחד המוכרים תיפול לפני רכישה מחנות מסויימת, או מה יעלה בגורלך אם תגלה שהמוצר תקול- רק בשביל מחיר זול או מוצר במלאי או כל סיבה אחרת.

IQPC בראשונה היא גם חנות עם המלאי הכי גדול שראיתי, גם אמינה וגם זולה ביותר. תשכחו גם ממוצרים ג'נריים והמלצות עליהם.

ולא, אני לא עובד ב-IQPC, אני צרכן פשוט בדיוק כמוכם. :P

רק עתה סיימתי לרכוש קניה גדולה של מחשב חדש, והאמנם זה לקח משהו כמו שבועיים וחצי (בעיות זמינות פנימיות של היבואנים- לא בשליטתה של IQ), אבל באמת שבשבועיים וחצי האלו זכיתי לשירות יוצא מן הכלל.

קודם כל, היה מדובר בקניה ענקית, ויאיר מ-IQPC (בנאדם זהב פשוט) ענה לפניות שלי תמיד, חזר אלי כשהיה צריך, עדכן אותי באופן שוטף ובעיקר היה סבלני, ובעיקר הפגין ידע שוטף בנוגע למוצרים, חומרה בכללי ושמות המוצרים, בדיוק כמו שמוכר בחנות חומרה אמור ליהיות, שבארצנו כיום זה נדיר למצוא...

היו כמה פעמים שהייתי צריך לבטל דברים ללא ברירה, על אף שאלה כבר הוזמנו בשבילי- ויאיר הסכים לעשות זאת בטון נעים ולא מזלזל-משהו כמו ברוב החנויות. גם היו הרבה פעמים שהתקשרתי כתוצאה מהרבה דברים שהיו לברר ועמדו על הפרק, ושוב, החנות סבלה אותי נהדר בלי אפילו התלוננות אחת. ;D

בסופו של דבר השלל הגיע- היה גם צורך בלחלק את זה ל-2 משלוחים על פי בקשתי (כל הציוד לא כולל הזכרונות, והזכרונות בפעם אחרת- שאגב יש לי לקחת אותם מחר) והחנות באה לקראתי.

המוצרים הגיעו אלי תוך פחות מיום עבודה מרגע האישור, עטופים היטב בתוך קרטון מלא בקלקרים, "פצפצים" ובעיקר הרבה שקיות אנטי-סטטיות. כל החלקים הגיעו בקופסאות המקוריות שלהם בעוד הקופסאות עצמן אפילו במצב מעולה ולא שחיק כמו שנתקלתי ברוב החנויות.

ד"א, היה גם קטע שהוא פשלה קטנה שלי שבטעות העברתי לחנות סכום שהוא גבוהה ב-200 ש"ח ממה שאני אמור לשלם, בלא היודעין,

ואילו החנות עדכנה אותי בנוגע לזה בלי "לתפוס על זה טרמפ" והעניקה לי זיכוי בקניה הבאה. (זה כי יש לי לעשות תשלום נוסף על , כאמור. אחרת הייתי מקבל זיכוי) לזה אני קורא אמינות. :)

אז לסיכום- אני רק הייתי רוצה שתדעו שבאמת, אבל באמת שווה לשים לב ל-IQPC.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 53
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

מחזק בענק :yelclap:

אני כתחביב עוזר למכרים, חברים ואנשים ששולחים אלי, מרכיב להם מחשב וגם עושה התקנות רלוונטיות לבקשת הלקוח,

לפני שנה פנה אלי מישהו מהעבודה שלי בבקשה להכנת מפרט, עשיתי השוואה בכמה חנויות, מאוד אהבתי את המחיר שקיבלתי, התקשרתי לIQPC וכל השאר זה הסטוריה, מאז כבר מעל ל20 חבר'ה שעברו אצלי, קנו את החלקים בIQPC, קיבלו שירות למופת ואמין.

גם שהיו בעיות (זכרונות לא תקינים, או מקרה של לוח תקול אחרי מכת ברק), קיבלתי שירות מעולה והחלקים הוחלפו הרבה יותר מהר ממה שחשבתי.

יאיר איש מכירות למופת, עידן מהמעבדה מקצועי מאוד ולפעמים מגלה לי דברים שלא חשבתי בכלל בכיוון שלהם, בכלל הצוות שם מאוד נאמן ושירותי ללקוח בצורה הכי נעימה שיש.

לאחרונה גם רכשתי חלקים בשביל מחשב לאחותי (אפשר לראות במפרט) וכמובן שאני יותר ממרוצה, בטח ובטח שגם אחותי.

קיצר קניה שם היא ביטחון לשירות טוב, מחירים טובים ואם יש בעיות חלילה, אל דאגה, תקבלו את השירות הכי אמין ומהיר שיכול להיות :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

+1

:xyxthumbs:

בתור לקוח פרטי אני מצטרף להמלצה בחום.

למרות שאני מאיזור ב"ש, קניתי מהם עד היום בעשרות אלפי שקלים במשך 3 שנים והאמור לעיל משקף נאמנה את הניסיון שלי איתם ובמיוחד עם יאיר ומנחם.

זה כלל רכיבים חלופיים, שירות "עד הבית", נכונות לעזור מלפני משורת הדין ובאופן כללי יחס אישי והוגן לאורך כל הדרך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ד"א, היה גם קטע שהוא פשלה קטנה שלי שבטעות העברתי לחנות סכום שהוא גבוהה ב-200 ש"ח ממה שאני אמור לשלם, בלא היודעין,

ואילו החנות עדכנה אותי בנוגע לזה בלי "לתפוס על זה טרמפ" והעניקה לי זיכוי בקניה הבאה. לזה אני קורא אמינות. :)

אני מצטער שאני נתפס לקטנות, אבל.. זיכוי בקניה הבאה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בעיני זה שירות גרוע - אם מישהו נתן לחנות יותר מדי כסף הם צריכים לתת לו עודף ולא זיכוי - טוב שלא החזירו לך את הכסף במסטיקים עגולים... :facepalm:

תקרא מה הגבתי ל-Milford, הוא הציע את זה כי יש לי עוד תשלום לעשות על . אחרת הייתי מקבל זיכוי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מצטרף להמלצה על IQPC.

בשנה האחרונה רכשתי מהם שני מחשבים, אחד בחלקים והשני מורכב,

והם עזרו גם בשיחזור מידע מדיסק פגום.

יאיר התקשר אלי ביוזמתו לאחר מספר ימים לבדוק אם הרכבת המחשב עברה בהצלחה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני קיבלתי מהם מחשב תקול, הלוח נשבר במשלוח, ומנחם לא סמך על אביב שיגור אז הוא נסע אליי הבייתה (אני גר במעלה אדומים) באופן אישי! :yelclap:

וגם ממשק בניית המחשב אצלם הכי נוח :xyxthumbs:

יש לציין גם שירות טוב ב-TMS, שסמכו עליי שכרטיס המסך תקול ושלחו לי חדש תמורת הישן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

IQPC פשוט חנות נהדרת! יאיר (כמו שכבר אמרו וימשיכו לומר) הוא בחור זהב, נעים ויודע את העבודה מצויין....

קניתי מהם שלושה מחשבים (שניים לחברים ואחד למשפחה...) בחצי שנה האחרונה ואני ב-100% לקוח קבוע אצליהם כבר מהמחשב הראשון...

באמת שלא נתקלתי בשרות כזה! לפני כמה חודשים רציתי לקנות מהם סט מקלדת ועכבר והיו כל כך הרבה עיקובים של חנויות אחרות (שאליהם פניתי בהתחלה בגלל המחיר שקרץ) וידעתי שאם "אני לא קונה את הסט היום אני אוכל רק עוד שבוע..." קיצר, את כל זה סיפרתי ליאיר אז, שהשעה היתה רבע לשש (רבע שעה לפני סגירה) ואז הוא הציע לי לבוא אליו הביתה :o(ברחובות - יותר קרוב אלי אפילו...) ולקחת ממנו את הסט.... נכנסתי פחות או יותר להלם תרבות.

באמת, חנות שזה פשוט חטא לפספס...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גם מחזק. שירות מעולה. נתקעתי בלי מסך ביום שישי. דיברתי איתם בטלפון והביאו את המסך לתל אביב ושילמתי מזומן במקום בלי בעיות.

המסך היה עם 2 פיקסלים שרופים - החליפו אצל לאחר חדש ללא כל בעייה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...