המלצה רותחת על IQPC - עמוד 4 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

המלצה רותחת על IQPC

RayZ

Recommended Posts

בלתי אפשרי להביע דעה בפורום על חנויות מסויימות כי אצלכם כל הבעת דעה מנוגדת מתפרשת אוטומטית כהשמצה או אינטרס סמוי. באמת סליחה אם לדעתי לא היה שירות מיוחד בכך שאפשרו ל-Bashash לאסוף את המוצר מביתם. זכותי לחשוב ככה. סליחה גם על כך שהתעניינתי למה avinatbezeq הסכים לקבל פיתרון חלקי לבעיה במקום לבקש לממש אחריות. הניסוח היה קיצוני מידי זה כן, אבל השמצה? סליחה? אני דורש התנצלות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 53
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

אפשרי להביע דעה, אבל אתה עושה זאת באופן מגמתי למדי, מה שכמובן מטיל ספק באמינות שלך.

לא סוד שהיה לך ניסיון גרוע למדי עם IQPC, כתבת זאת בעצמך על גבי הפורום. מסיבות כאלה ואחרות, לא פירטת את מהות העניינים, אבל בלי קשר - אני יכול להאמין שבאותו מקרה הצדק היה עימך והם יצאו לא בסדר. נניח. ברור שזה השאיר אצלך משקעים, אבל התגובות שלך בדיון הזה יוצרות רושם שאתה בוחר "לחפש" אותם, ולראות את הצד השלילי בכל דבר הקשור אליהם, מה שמשדר נקמנות, ולא אובייקטיביות.

לי לא יצא לקנות שום דבר ב-IQPC, פשוט כי לא יצא. אבל רוב אלה שכן קנו, מביעים דעה חיובית, מה שגורם לי לחשוב שIQPC, כנראה, לרוב, בסדר גמור, והמקרה שלך היה חריג.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נכון שהיה לי ניסיון רע עם החנות אני לא מכחיש זאת. אבל אם אתה חושב שאני מביע ביקורת שלילית בגלל אותו מקרה אתה טועה. אני אדם ביקורתי מאד וקשה לעשות עלי רשום טוב. ברוב המקרים אני לא רואה שום שירות יוצא מן הכלל. כל הכבוד לבעלי החנות שהגיעו לבית הלקוח על חשבונם כדי לספק מחשב או חלק מסויים. אהבתי שסיפקו חלק זמני כדי שהמחשב לא יעמוד עד קבלת החלק המוזמן. האתר שלהם נהדר ואפילו שאני לא קונה מהם כלום אני משתמש בו להרכבת מפרטים וקבלת מידע על מוצרים. אבל סלח לי שאני לא מבין מה התלהבות ממוכר נחמד כאשר סכום הרכישה מגרד את ה-10,000 או במימוש אחריות שזה משהו שהם בכלל חייבים לעשות מתוקף חוק. אתם מתלהבים מדברים סתמיים ומבליגים על תקלות (בלי קשר ל-IQPC) שאם היה מדובר בחנות לא הפורום היה עולה בלהבות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

IQPC אכן חנות טובה בזכות יאיר (המנהל) שבפניו אני מוריד את הכובע.

אבל,

בזמן בו עמדתי לרכוש מחשב, IQPC הייתה הראשונה שפניתי אלייה, ויחד עם יאיר סיכמתי בטלפון שאני אקנה דרכו את המחשב ובמחירים הזולים שקיימים היום ברשת לכל חלק.

כבשוע אחר כך פניתי לIQPC, בכוונה לרכוש את המחשב, אבל יאיר נסע לח"ול, ובחור משירות המכירות איתו דיברתי טען כי הוא לא מסכים לדבר כזה, לא דובים ולא יער.

אמרתי לו שיאיר הבטיח לי ככה וככה אבל זה לא עזר.

אז פניתי לSKYPC אבל בשל מחיריהם הגבוהים והחלקים המועטים שהיו מתאימים להזמנתי פניתי לFOXPC ומפני שהם לא הסכימו לעשות OC למחשבי (הגעתי עד למנהל שניסה להסביר לי למה הOC לא ישפיע (מ2.5GHZ ל3.12GHZ))

ולסיום פניתי לTMS שכללה את כל החלקים במחירים זולים עם שירות אמין ואיכותי+עשיית OC בחברה.

אפילו התקשרתי לFOXPC (למנהל) כדי להודיע לו שרכשתי את המחשב ועם OC דרך TMS, כי הוא ביקש ממני לעשות זאת, בזלזול.

הנה הלכה לו עיסקה של 11 אלף ש"ח (2 מחשבים, כל אחד 5500)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא מאמין שהוא ביקש שיחליפו לו לוח והם סירבו... LEV אתה לא יודע את כל הסיפור וישר מאשים... גם לי זה היה נשמע מוזר אבל לא היה שם אימרה חד משמעית שהוא ביקש לממש אחריות והם נתנו לו את הפיתרון הזה במקום.

אם כך, avinatbezeq, מה קרה שם? ביקשת לוח חדש?

לא, לא בקשתי. פעם בכמה חודשים להכניס הגדרות בביוס לא נראה לי מספיק מטריד בשביל ללכת ולהחליף .

אבל הם בהחלט היו שופעי נכונות לעזור, ואני בטוח שאם הייתי דורש החלפה הייתי מקבל את זה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לי יש נסיון גרוע מאוד איתם ! חיכיתי לחלק מהם כמה חודשים ובסוף ביטלתי והזמנתי מחנות אחרת שהביא אותו מוצר בשבועיים! ,קבלתי יחס גרוע מהאבא של המוכר יש עוד בקיצור מהם אני לא יקנה יותר אי פעם .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קניתי אצלם שני מחשבים ואני מרוצה מאוד.

רק מילים טובות יש לי להגיד, בין אם זה שמנחם הסתדר איתנו מאוד מבחינת תשלומים ובין אם זמן הספקת המחשב (תוך פחות מכמה ימים כולל הרכבות ובדיקה)

בקיצור ממליץ מאוד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...