Dell 2209WA - קניה קבוצתית דרך מספר חנויות - מסכי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Dell 2209WA - קניה קבוצתית דרך מספר חנויות

דנדן

Recommended Posts

המסך המומלץ ביותר כרגע הוא הDELL 2209WA אשר עם פאנל E-IPS, נמכר במחירים יחסית זולים.

תמיכה טכנית - דל ישראל 1-809-444-688.

TMSFOX בקרוב TMS או FOX תלוי מי ימכור את המסך (או שניהם)

מחיר רגיל 1,168 שקלים למזומן בלבד אחריות לשבוע ראשון על 0 פיקסלים

קבוצתית של נקסטופ - 1000שקלים - נסגרה - מי שקיבל שיעדכן

קבוצתית חדשה - 1050 - נסגרה - מי שקיבל שיעדכן

מידע בנוגע לשאלות שנשאלו

נקסטופ - מחיר רגיל: 1250 שקלים

אחריות לשבוע ראשון על 0 פיקסלים

IQPC

1272 שקלים

SKYPC

1282שקלים

RSM

לחברי האתר: 1265 שקלים, רק תציינו שאתם מהאתר

1288 שקלים

קוברה PC

מחיר הטבה: 1290 למזומן.

פנדה

מחיר רגיל: 1385 (תדאגו תמיד לבקש הנחת מזומן של 2%) אחריות לחודש ראשון על 0 פיקסלים

המחיר של פנדה עודכן באתר, ולא יודע אם נשאר מחיר מיוחד לחברי האתר, ולכן המחיר עודכן. אם מישהו יזמין בכל מקרה דרכם ויבדוק אם עדיין יש הנחה לחברי האתר שיעדכן אותי.

לפי האתרים, TMSFOX וNEXTOP נותנים, שבוע ראשון אחריות לפיקסל ראשון מת וPANDAS נותנת חודש ראשון אחריות לפיקסל ראשון מת.

חסרונות של המסך כפי שהועלו באתר כרגע,

המסך כנראה יורד מהמדפים, לפי הפורומים של , כנראה בעקבות אי יכולת אספקת הפאנלים לייצרנים, משמע שאי אפשר לדעת אם באמת המסך הזה ימשיך להיות מיוצר, ובמידה ולא, מה יהיו ההשפעות על האחריות.

כרגע אני מחכה לתגובה מפנדה מה יקרה במידה ואין ליבואן מסך להחלפה.

באופן עקרוני, בתחום המחשבים נהוג במידה ואין אפשרות לספק מוצר חילופי (לא בטוח כרגע בנושא הזה, אבל לא חייבים להסיק אחרת)

לתת מוצר שווה ביצועים או ומעלה, ללא תוספת מחיר/בתוספת מחיר, תלוי בהבדל בין המסכים.

לתת החזר כספי על המוצר.

(לכל הקרציות, המודעה הזאת מאושרת על ידי QTTP)

עדכון חלקי, תגובת פנדה בנוגע לאחריות

"היי

אין נוהל ברור.

בתחילה יש מלאי ספייר להחלפות.

במידה והוא אזל הם מציעים דגם חדש

במידה והלקוח איננו מעוניין בדגם החדש בודקים אופציית שידרוג או זיכוי

אתה צריך להבין שחברה בסדר גודל של , לא אוהבת להגיע לכותרות בצורה שלילית

ולכן שיש בעיה ספציפית תמיד הם יפתרו אותה (אולי באיחור )

מניסיון אין תקלות עם מסכי LCD מלבד בזמן הקניה ופיקסל שרוף

תודה

יאיר"

עדכון שני בנוגע למחיר של פנדה.

המחיר לסופ"ש הזה בלבד, וכמובן מלאי מוגבל, האספקה מיידית כי המסך במלאי

עדכון שלישי,

ההנחה של פנדה הסתיימה, וכעת יש קנייה קבוצתית מTMSFOX.

הבהרות, העלאתי את TMS למקום הראשון כרגע מבחינת מחיר, אבל מי שמעוניין לקנות מפנדה במזומן, אמור לקבל 2% הנחה, אז שניהם עומדים באותו מקום.

עדכון רביעי,

NEXTOP עלו למקום הראשון, עם הצעה נחמדה ביותר.

עדכון חמישי,

הצעה נוספת מפנדה.

בעקבות מה שנאמר על ידי פנדה, בנוגע לשינוי מדיניות החלפת המוצר על פיקסל ראשון דרך יעל פתרונות וCMS, מומלץ לכל קונה, לא משנה באיזו חנות לברר מול החנות את נושא האחריות ואפילו מול .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 538
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

השאלה בשביל מה אתה צריך , בשביל לחבר מוצרים נוספים כמו PS3 וXBOX, או כי אתה רוצה לעבוד על FHD?

כי כבר מספיק פעמים אמרו באתר הזה ובמקומות אחרים, שעל מסך 22" אין משמעות רצינית לFHD.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כי יכול להיות שהוא ירצה מחשב לחיבור DVI וקונסולה לחיבור ...

אבל בכל מקרה, זה לא נושא הדיון.

אז לא לגרור אותו לספאם.

אין בעיה שאנשים יכתבו יתרונות וחסרונות של המסך, ועדכוני מחירים, אבל לא להתחיל להתווכח על שטויות סתם :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

השאלה בשביל מה אתה צריך HDMI' date=' בשביל לחבר מוצרים נוספים כמו PS3 וXBOX, או כי אתה רוצה לעבוד על FHD?

כי כבר מספיק פעמים אמרו באתר הזה ובמקומות אחרים, שעל מסך 22" אין משמעות רצינית לFHD.

[/quote']

בעתיד הקרוב אני מעוניין לרכוש PS3 וכמובן שאין בכוונתי לרכוש מסך נוסף בשל חוסר תאימות זו,

כך שאני אוותר על הרכישה הפעם ואמתין עד לרכישת הקונסולה ;)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בטח יש איזה switch box ל-DVI. אם זו כל הבעיה, זה שווה את זה. אם הייתי קצת פחות שפוי הייתי קונה עוד אחד, בשביל המחשב השני. פשוט מסך נפלא והוא ישאר אצלי הרבה מאד זמן, כנראה עד הפיכתו של למיינסטרים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אף אחד לא אמר שהמסך הזה יעלם מן העולם, כרגע מדובר רק על שמועות, והשמועות הן על יצרניות הפאנל...

דבר שני, מסך כזה במחיר הזה, זו כן הטבה, כי המסך עצמו מאוד טוב ומאוד משתלם, ובמקרה של מימוש אחריות אם תצטרך בעתיד הרחוק, אז יש מצב שתרוויח על זה...

ובכל מקרה עד אז תרוויח כי אתה תעבוד על מסך איכותי.

אם אתה מעוניין לקנות TN בהצלחה, אבל מצד שני, אל תשכח שכל מוצר במוקדם או במאוחר יורד מפס הייצור ואז החברה מוציאה דגם אחר חדש...

הסיבה היחידה שמדברים ככה על המסך הזה, ולא על כל המוצרים האחרים בשוק, זה בגלל שהוא מוצר שכן משתלם...

ואם הוא היה מעוניין להפטר מהמלאי, הוא היה משאיר את המחיר הזה באופן קבוע ולא רק לסופ"ש הזה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

1) תמיד יש מבצעים

2) אתה מעלה רעיונות בפני אנשים, ומבטיח להם לא מבטיח להם שהם יקבלו מוצר טוב יותר אם המלאי של המסך הזה יגמר. אל תגיד דברים שאתה לא בטוח בהם. אנשים עלולים להבין אותך שלא כהלכה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המסך הנ"ל במחיר הזה זה כן מציאה.למשל 2007FP שלמיטב ידיעתי לא מיוצר מזמן מעולם לא ירד במחיר.על מוצר טוב שאין לו מתחרים רציניים לא מורידם מחירים.אני שוקל לקנות למרות שאין לי כרגע למה לחבר אותו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...