סדר פעולות נכון בהחלפת כרטיס מסך - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

סדר פעולות נכון בהחלפת כרטיס מסך

haimon_v

Recommended Posts

שלום, אני מחליף את ה 7900GS המצויין שלי ל4850 החביב על כולם. רציתי לדעת איך נכון לעשות את ההחלפה. האם להסיר את הדריוורים של נווידיה ואז להוציא את הכרטיס הישן או קודם להחליף פיסית את כרטיס המסך ואז להסיר את הדריוורים הישנים ולהתקין את החדשים? :s05:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

פשוט מאוד, תשים כבר עכשיו להורדה את הדרייבר של ATI שיישב לך במחשב,

לאחר מכן תסיר לגמרי את הדרייבר של NVIDIA

ואז תשים את הHD4850 ותתקין את הדרייבר

:P

כמובן לא לשכוח חיבור תקין של ה6PIN לכרטיס

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מניסיון אין כל צורך להסיר את הדרייבר הקודם, בחלק מהמקרים ההתקנה דורסת את ההתקנה הישנה.

אתה טועה ומטעה. האינטרנט מלא במקרים של התקנות שלא הלכו כשורה, רק משום שהדרייבר הקודם לא הוסר לחלוטין. חוץ מזה, האם עלינו להסתפק ב"חלק מהמקרים" שציינת? מה עם שאר המקרים?

גם אם אין הודעות שגיאה בזמן ההתקנה, יכולות להיות התנגשויות שיורידו ביצועים, יגמרו לתקיעות, RESET וכו'. זה שלא נתקלת אישית בבעיה, (או שאולי לא ידעת לזהות אותה), לא אומר שהיא לא עלולה להתרחש. להרבה אנשים יש ניסיון רע עם הדברים האלה, לכן לא רק שמומלץ להסיר את ה-driver הקודם, המהדרין אף משתמשים בתוכנות כמו driver cleaner. שלא פותחו ללא סיבה, אגב.

לכל האמור לעיל יש משנה תוקף כאשר עוברים מ-NV ל-ATI או להפך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לפני שאתה מכריז הכרזות של "טועה ומטעה" אני מקווה שיש לך ניסיון מקדימה כמו הניסיון שלי בנסיעה אחורה.

לך יש ניסיון עם כמה הסרות והתקנות של מחשבים ודרייברים?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מניח שאין לי ניסיון כמו שלך. אבל גם הניסיון המצטבר שלך אינו שווה ערך לניסיון של אנשים מכל רחבי העולם. בפורומים מקצועיים רבים (כמו זה, למשל), מדגישים פעמים רבות כי יש להסיר את הדרייבר הישן לפני התקנת החדש. אנשים נתקלו בבעיות שונות, שנפתרו רק לאחר הסרה מסודרת.

בנוסף, יכול להיות שאנשים רבים נתקלים בחוסר יציבות המחשב שלהם (למשל, משחקים שנתקעים מדי פעם), והם כלל לא מקשרים את זה לנושא ההתקנה.

גם אם התקנה on-top תעבוד כהלכה ב-95% מהמקרים, אני אישית אמשיך להסיר לפני ההתקנה ואמליץ כך לאחרים ששואלים זאת.

לא צריך ליפול לבור בעצמך בשביל לדעת להיזהר ממנו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

:hizuk:

אני חושב שנסיון של הוא לא יותר שווה ולפעמים פחות טוב מאשר של משתמש רגיל בכל מה שקשור לנושא התוכנה.

אומנם הוא הרבה יותר מנוסה בהתקנת חומרה ופתרון בעיות נקודתיות אך אין לו את הראייה ארוכת הטווח של המערכת לאורך זמן.

אמרתי שלפעמים גם פחות מכיוון שה"שאננות" שלהם (מכיוון שהם חושבים שהם יותר מנוסים מכולם) גורמת להם לטעות/להטעות.

ולנושא הזה: אם החברה המייצרת אומרת להסיר את הדרייברים, אז כנראה הם יודעים על מה הם מדברים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...