בזק תשדרג את הרשת שלה לסיבים אופטיים - רשתות ואינטרנט - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

בזק תשדרג את הרשת שלה לסיבים אופטיים

stone cold

Recommended Posts

11. ו UPLOAD של 5k? (לת)

שמעון , רמת השרון (29.06.08)

המלצתך נרשמה. תודה.

בכל אופן,

זה צעד מבורך, אבל הוא כמעט ולא ישפיע על כלום במילא.

הבעיה היא התשתיות לאירופה וארה"ב. אז נכון שצריך להתחיל קודם כל עם התשתיות בארץ, אבל אם אין תוכנית להמשיך הלאה - זה חסר טעם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין מה לעשות צריך להתחיל ממשהו

להוסיף קווים לחול לא יעזור מספיק אם רוב האנשים לא יוכלו לנצל את זה במצב כרגע בארץ

כידוע לך יש כמה בעיות שצריך לפתור

אבל ברגע שיש של סיבים בכל הארץ הבעיה הגדולה ביותר נפתרה

ונשאר עניין של מרכזיות\ספקים \וקווים לחול -שזה החלק היותר קל לביצוע

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לפרוש כזאת בכל הארץ לערכתי הרבה יותר קשה

מאשר לקנות רוחב פס\לשדרג שרתים \ולפרוס עוד קוו תת ימי או כמה

חוץ מהכבל התת ימי כל הדברים האחרים זה טיפולים במקומות ספציפיים

ולא דבר שצריך לחבר בכל בניין ובניין

וכבל תת ימי פורסים בעזרת אוניה שזה אולי עולה המון כסף מבחינה כלכלית

אבל מבחינה לוגיסטית אמור להיות קל בהרבה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה בחור משעשע, אתה יודע?

לא רק שזה הרבה יותר מסובך לוגיסטית לפרוש כבלים תת-ימיים ברחבי האוקיינוס, מאשר בסך הכל לשלם משכורת יומית לכמה טכנאים שבמילא עושים עבודה כזו או אחרת.. אתה מדבר פה על הבדלי עלויות של פי כמה וכמה סדרי גודל..

למה נראה לך שאף אחד לא טורח לשדרג את התשתית לחו"ל? כי זו הוצאה של מיליונים שתיקח לה עשרות שנים עד שהיא תצליח להחזיר את עצמה... ולאף חברה עם מטרה להרוויח כסף אין אינטרס לעשות את זה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לאט לאט

1) אף חברה ישראלית לא פרשה קווים תת-ימיים ולמיטב ידיעתי אף חברה ישראלית לא מתכוונת לעשות משו כזה.

2) החיבור מהארץ לרשת העולמית מתבצע דרך חברה חיצונית בשם MED1, חברה זו משכירה רוחב פס בין כמה מקומות במזרח התיכון לכיוון אירופה. (תגגלו תראו)

3) אני לא סגור על זה אבל אני קראתי איפשהו שיש תכנון לפרוש עוד כבלים תת-ימיים בין אם בעזרת MED1 או שבעזרת חברה אחרת, בכל מקרה על פרישה ע"י חברה ישראלית לא שמעתי.

4) עד שאני לא רואה בשקע שלי בקיר אני לא מאמין לכלום :-P

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ליבת הרשת בישראל היא כבר סיבית - אי אפשר היה בחיים להעביר על נחושת את הקצבים שאנשים גולשים בהם.

מדובר פה על שדרוג שיחבר גם רכזות קטנות בסיבים - אפילו את התיבות חיווט שרואים ברחוב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא מדובר פה בFTTH (או סיב-אופטי-לבית) אלא סיבים אופטיים עד לארונות שירות ותשתית נחושת ישנה עד הבית.

עדיין מדובר פה בשידרוג מטורף לרשת בישראל, מה שיכול לקדם אותנו קצת יותר אל העולם.

אני מקווה להשתתף בניסוי! ;D

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא מדובר פה בFTTH (או סיב-אופטי-לבית) אלא סיבים אופטיים עד לארונות שירות ותשתית נחושת ישנה עד הבית.

עדיין מדובר פה בשידרוג מטורף לרשת בישראל, מה שיכול לקדם אותנו קצת יותר אל העולם.

אני מקווה להשתתף בניסוי! ;D

זאת אומרת שמה שיהיה זה FTTN, ושימוש בטכנולוגיה כמו VDSL ?

עריכה: זה יגרום לשיפור מסוים בפינגים ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...