בקרוב, הצקות על רישוי אופיס בדיוק כמו בחלונות... - תוכנה - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

בקרוב, הצקות על רישוי אופיס בדיוק כמו בחלונות...

exercise

Recommended Posts

לדעתי הם עושים טעות בכל העניין הזה של בדיקות הרשיון.

הפירטיות היא זו שהביא לכך שהמוצרים של מיקרוסופט הם הכי נפוצים בעולם. אפילו אם 70% מהמערכות הפעלה והחבילות שיש לאנשים של הן לא חוקיות, ה- 30% הנותרים מספיק לרווחים עצומים.

אני מבחינתי קיבלתי עוד סיבה לעבור ל- OpenOffice :yelclap:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין לי שום בעיה עם כל בדיקת חוקיות שמיקרוסופט תחליט להפיץ, כל עוד היא מודיעה מראש בצורה הברורה ביותר לפני ההתקנה שזאת המטרה של התוכנה.

הבעיה שבזמן האחרון הם מתחילים להפיץ את הג'ניון שלהם בוינדוס אפדייט תחת סתם כותרת של "UPDATE FOR WINDOWS" בלי לציין בדיוק מה זה.

בקשר לזה שהפירטיות היא זאת שהביאה לכך שהמוצרים של MS הכי נפוצים, זה דיי בולשיט, בתקופת ה 3.11 וה-WIN 95 הפירטיות היתה נמוכה בהרבה מעכשיו, וזאת בערך התקופה שמיקרוסופט תפסה תאוצה ונתח גדול בתחום הביתי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

"שמיקרוסופט תפסה תאוצה ונתח גדול בתחום הביתי." למה מה היה לפני זה בתחום הביתי ? MS-DOS...

בכל מקרה, הבעיה גם שיש מפתחות חוקיים שנדפקו עם בעיות וגם פעם נפלו השרתים ומאות אלפי אנשים בעולם קיבלו את ההודעה שהעותק שלהם לא חוקי, וכמובן זה מדווח ו/או עושה call back home, ממש כיף.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה משתמש בתוכנה שלהם, אני רואה את זה לגיטימי לחלוטין שהם יפתחו כלים לבדיקת חוקיות למוצר שלהם, וגם אם יש בה באגים, זה עדין לגיטימי כי זה סוג של מוצר ושום דבר לא מושלם.

אבל, שוב פעם, כל עוד זה מופץ בדרך "נקיה" שמודיעה לך מראש מה אתה מתקין ולא מסתתר בלי כותרת או הסבר הולם לפני ההתקנה.

מה שהיה לפני וינדוס 3.11 (או בזמנו) קיים גם היום, כל הלינוקסים למינהם, זה לא ממש משנה, הנקודה היא שב 3.11 ו-95 כן תפסה אחוזים גדולים ועם פירטיות נמוכה יותר מהמצב של היום, אז זה ממש לא נכון להגיד שמיקרוסופט בנתה את ההצלחה שלה על .

ואם כבר, אז אתה מדבר על DOS ולא MSDOS.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לפני 3.11 לא היה באמת לינוקס וגם לא היה יוניקס לשוק הביתי ומה לעשות אני מדבר על MS-DOS, שזו היתה הגירסה של מיקרוסופט (שהיתה הכי פופלארית מהתחרות).

"גם אם יש בה באגים, זה עדין לגיטימי כי זה סוג של מוצר ושום דבר לא מושלם." אני לא מסכים, זה לא סתם תוכנה, זו תוכנה שנועדה להציק לך, אז אם למשל יש בעיה לחיבור לשרתים, שלא תציג כלום.

דווקא בעיני זה לגיטימי להכניס אותה מובנה עם וגם באופן שקוף דרך העדכוני מערכת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא הבנתי? יש אפשרות לבחור שלא להתקין את ה-OGA?

לפי מה שהבנתי, 2007 כבר כולל OGA, אבל הוא לא מופעל. האם אני יכול לבחור שלא להפעיל את ה-OGA, ועדיין להמשיך להשתמש באופיס?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אפשר לעבוד ב- OO יש אחלה מנהל מקורות שהוא חלק מ- FF, נקרא Zotero, יש לו פלאג ל- OO שמאפשר יצירת בבליוגרפיה מיידית. צריך רק ללמוד קצת LaTeX בשביל המשוואות. לא צריך יותר. אני אפילו חושב לכתוב את התזה שלי איתו (אולי :smile1:).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הדברים האלו רק יפגעו בMS כמו שהם פוגעים בחברות אחרות

מה שיקרה זה שהרבה אנשים יעברו לתוכנות חינמיות כמו אופן אופיס\GIMP\פירפוקס וכו

ואז הדרך לילנוקס אם תוכנות חינמיות בלבד פתוחה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא מסכים שזה יפגע ..אני חושב שזה יעזור למקרוסופט לקבל רווחים שיכולו לקבל במילא.

אני חושב שזה הוגן בשלב זה .

כי אוופיס לא מונפול בתחום ולכן אותו צרכן יכול לבחור בין לשלם על גירסת או להשתמש ב OO

למה שתשתמש בתכנה גנובה עם יש לך תוכנה חוקית.

כאשר לא היה שום תחליף ראוי גם היה אסור אבל כאן יש לך זכות בחירה ...אז תממש אותה ..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אפרופו OO - עבדתי איתו קצת בעבר ולא הצלחתי לייצא קובץ doc "תקין" - כזה שניתן לקרוא אותו על מייקרוסופטי ממחשב אחר.

כשהמרצה קיבלה את העבודה שלי , היא לא הצליחה לפתוח אותה עם האופיס 2003 שהיה מותקן אצלה. למישהו יש מושג אם אפשר לסדר את זה ?

ומה לגבי Abiword?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...