זהו נישבר לי הזיין סופית מהנשים הישראליות ואני טס למזרח הרחוק להביא מישהי משם - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

זהו נישבר לי הזיין סופית מהנשים הישראליות ואני טס למזרח הרחוק להביא מישהי משם

f16

Recommended Posts

תראו אני גרוש בלי ילדים מסודר כלכלית ,נראה טוב יחסית ולא חסר לי דבר .

אחריי כמה וכמה מערכות יחסים ,שחלקן ארוכות למדיי , הגעתי למסקנה שהנשים הישראליות הם בכלל לא אופציה לפרק ב' מפני שהן פשוט לא

WIFE MATERIAL

אני מעדיף להמשיך לחיות לבד בשקט ובשלווה מאשר בזוגיות של ויכוחים ומאבקי שליטה שהם תוצאה בלתי נמנעת של חיים עם בחורות הישראליות ,הדעתניות,האסרטיביות והפמינאציות (פמניזים +נאציזים - מצטער אבל אין מילה אחרת שהיא יותר הולמת את המנטאליות והגישה של הבחורות החילוניות בגילאים 20-30 ).

הישראליות טובות לבילוי אבל לא למשהו רציני ומחייב כמו הקמת משפחה וילדים.

מלבד הניסיון האישי שלי , כשאני מסתכל על קרובי משפחה וחברים בגילאים שלי אני רואה שרובם התגרשו .

כמעט כל אלו שנשארו נשואים , עשו זאת בגלל מחויבויות כאלו ואחרות כגון התחייבויות כספיות, משכנתאות ,ילדים או סתם מתוך הרגל והחשש לצאת לדרך חדשה למרות שהם סובלים במערכת זוגית רוויות מתחים,מריבות,ויכוחים,מאבקי שליטה ,מירמור ותסכול שמקצרת להם את החיים ועושה אותם אומללים.

היום לצערי נישואים הפכו להיות סוג של הימור בקזינו ,וכל מי ששיחק בקזינו יודע היטב שכל המשחקים מתוכננים כך שהסיכויים מוטים, וכמעט תמיד בעל הבית (בעל הקזינו) זוכה .

הבעיה שכאשר אתה נכנס לקזינו עם X סכום כסף ,אתה יודע כמה אתה עלול להפסיד אבל כאשר אתה מתגרש אין לך מושג כמה אתה תפסיד ואיך זה יגמר.

מתוך שיחות עם בני דודים וחברים התברר שישנו דפוס קבוע שחוזר על עצמו שוב ושוב בשינויים קלים כדלהלן:

1.כמעט בכל המקרים הנשים הן אלו שיזמו את הגירושים כאשר הסיבה האמיתית היא שהנשים פשוט מאסו בהם ובדרך כלל לא קרה שום דבר דרמטי שמצדיק גירושים כמו בגידה ,אלימות,חוסר תפקוד מיני , אלכוהוליזם,סמים ועבריינות אחרת.

2.תביעת הגירושים הוגשה לבית הדין לענייני משפחה (שם לנשים יש עדיפות מכרעת היות ורוב העובדים שם הן פאמינאציות ,מתוסכלות ומכוערות שרק מחפשות איך לתקוע את הגברים).

3.הרבה פעמים הוגשו תלונות שקריות למשטרה על אלימות שהביאו לפתיחת תיקים פליליים שגרמו לפיטורים של חלק מהגברים.

4.הוצאו צווי הרחקה בבית המשפט כנגד הגברים,

והם פשוט מצאו את עצמם ברחוב תרתי משמע.

5.הוגשו נגדם תביעות מזונות בסכומים אסטרונומיים שאינן מאפשרים להם להתקיים בכבוד

6.תהליך הגירושים נמשך מספר שנים (4 שנים זה לא חריג )

7. עלות ההליך המשפטי כולל שכר טרחת עורכי דין היה בממוצע 50000$

8.נגד חלק גדול מהגברים שלא הצליחו לעמוד בדרישות הכספיות המופרזות והנקמניות נפתחו הליכי הוצאה לפועל שגרמו לפשיטת רגל ולסגירת עסקים.

9.צווי עיכוב יציאה מהארץ הוצאו נגד הגברים

9.בעקבות הרדיפה הפמינאצית חלק מהגברים בחרו פשוט לברוח מהמדינה תוך שימוש בדרכונים מזויפים או דרכונים זרים שהיו ברשותם.

לא מפליא אותי כלל שבעקבות הפעולות הנבזיות שחלק גדול מהנשים נוקטות במהלך הגירושים , הגברים מרגישים שהם נדחקים אל הקיר ולפעמים קורים מקרים מצערים שאפילו גברים נורמטיביים שמעולם לא הכו את נשותיהם ואין להם בכלל עבר פלילי ,נשברים ורוצחים את נשותיהם.

למזלי אני באופן אישי לא הייתי צריך לעבור את הסיוט הזה מפני כשהתחתנתי עשיתי הסכם ממון שבזכותו הצלחתי להיחלץ תוך פחות מחודש להיחלץ מהנישואים.

בכל מקרה אני לא מתכוון לשים את הראש שלי מתחת לגרדום שנית וכף רגלי לא תדרוך שוב ברבנות (קפריסין זאת גם לא אופציה מפני שאנשים לא יודעים ,אבל גם יהודים שמתחתנים בקפריסין צריכים להתגרש ברבנות על כל המשתמע מכך).

אם אתם חיים באזור המרכז אתם בטח ראיתם זוגות מעורבים של ישראלים ובחורות מהמזרח הרחוק.

בעיר שאני גר בה יש לא מעט זוגות כאלו ויצא לי לשוחח עם כמה מהן.

מתברר שכולם ללא יוצא מהכלל מאושרים ולא מתחרטים על הצעד שהם עשו ..

אני מסודר כלכלית אין לי שום צורך במשכנתא או במשכורת נוספת של בת הזוג.

מצידי תקראו לי פרימיטיבי וזה ממש לא מזיז לי אבל אני מעדיף שבת הזוג שאני אחיה איתה תהיה בבית .

החלטתי לקחת את גורלי בידי לקחת חופשה ארוכה מהעבודה ובעוד כחצי שנה לטוס למזרח הרחוק,להתמקם בכפר נידח , בחדר שכור אצל איזה משפחה עד שאני אמצא מישהי חמודה בסביבה הקרובה ואז אני אקח אותה לארץ .

מובן מאליו שאין לי שום כוונה "לעבור" ברבנות או בבית הדין לענייני משפחה ואני אמצא כבר "סידור " אחר שיאפשר לי להשאיר אותה בארץ באופן חוקי ,ולא כאן המקום לפרט איך אני אעשה זאת ,אבל תאמינו לי שיש דרכים ..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 66
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

למזלי אני באופן אישי לא הייתי צריך לעבור את הסיוט הזה מפני כשהתחתנתי עשיתי הסכם ממון שבזכותו הצלחתי להיחלץ תוך פחות מחודש להיחלץ מהנישואים.

על זה קבל ח"ח :hat:

ולמה המזרח הרחוק ולא אירופה?

באירופה סביר יותר להניח שתמצא מישהי משכילה (יכולה לעבוד), סביר להניח שהאירופאיות יודעות יותר טוב אנגלית ומלבד זאת התרבות האירופאית יותר קרובה לשלנו (חוץ מזה שהם יותר מנומסים) וכך יהיה לכם יותר קל להתרגל אחד לשני מבחינה תרבותית. אם הייתי במקומך והייתי מחליט לא לחפש ישראלית למטרת קשר הייתי נוסע לבריטניה או איטליה נגיד.

ד"א, בן כמה אתה? כי אם אתה נגיד בן 28 ומטה לדעתי זה קצת מוקדם מדי בשביל להתייאש.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

OK, הנה דיון שמועד לספאם...

בכל מקרה, אני מציע שתנסה עוד פעם אחת ישראלית, לך תדע מתי תיפול על אחת "טובה"? הרי לא יכול להיות שכל הישראלית דפוקות, לדעתי לך לקורסים האלה שמלמדים איך לתקשר עם נשים, ("המרכז לאומנות הפיתוי", "בייב-מאסטר", אנא עארף יש עוד מלא שבטח לא שמעתי עליהם, כי עדיין לא הגעתי לגיל המתאים) ואז תנסה את מה שתלמד שם, התוצאה תפתיע אותך ;)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אכן.. יש במילותך הרבה אמת.. אני אישית מכיר כמה גברים שעברו פחות או יותר את התהליך שציינת.

לדעתי אין שום צורך בנישואים, לא מבין מה זה בדיוק נותן.

אם אני רוצה לחיות עם מישהי למה אני צריך ללכת להצהיר ולחתום .. ? מה הבעיה פשוט לחיות אחד עם השני בלי כל העניין הזה.. ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ועכשיו למי שלא זוכר מהדיון הקודם:

הבחור בן 21-22

סלח לי, אבל זה לא גיל להתחתן בו. מעל 50% מהזוגות שמתחתנים ששני בני הזוג מתחת לגיל 26 מתגרשים תוך שנתיים.

משום מה 26 זה איזשהו מספר קסם, כי זוגות שלפחות צד אחד בהם בגיל הזה או מעל מתגרשים הרבה פחות, משום מה.

וכמו ש cleric אמר-

העולם טועה, אתה צודק.

NOT.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ועכשיו למי שלא זוכר מהדיון הקודם:

הבחור בן 21-22

סלח לי, אבל זה לא גיל להתחתן בו. מעל 50% מהזוגות שמתחתנים ששני בני הזוג מתחת לגיל 26 מתגרשים תוך שנתיים.

משום מה 26 זה איזשהו מספר קסם, כי זוגות שלפחות צד אחד בהם בגיל הזה או מעל מתגרשים הרבה פחות, משום מה.

וכמו ש cleric אמר-

העולם טועה, אתה צודק.

NOT.

הבחור בן 21 22 ? אז מה אתה ישר מתחתן? תתחיל לחפש ולא ישר להתחתן .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...