זהו נישבר לי הזיין סופית מהנשים הישראליות ואני טס למזרח הרחוק להביא מישהי משם - עמוד 2 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

זהו נישבר לי הזיין סופית מהנשים הישראליות ואני טס למזרח הרחוק להביא מישהי משם

f16

Recommended Posts

• תגובות 66
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

אני מזדהה איתך.

אומנם אני עדין לא נשוי

ואין לי חברה

אבל אני רואה תמנטליות של הנשים הישראליות ופשוט בא לי להקיא!

אני רואה את חברים שלי מחליפים כל שני וחמישי בנות ואני מבין אותם

כל הבנות שהם מביאים פשוט פחים

לעומת זאת חבר שלי הכיר אחת אמריקאית (אפילו עברית היא לא יודעת)

וכולם מקנאים בו.

אני פשוט מת לסיים תצבא וללכת לחו"ל

שם המבחר הוא עצום ואין להם חרא של מנטליות!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מזדהה איתך.

אומנם אני עדין לא נשוי

ואין לי חברה

אבל אני רואה תמנטליות של הנשים הישראליות ופשוט בא לי להקיא!

אני רואה את חברים שלי מחליפים כל שני וחמישי בנות ואני מבין אותם

כל הבנות שהם מביאים פשוט פחים

לעומת זאת חבר שלי הכיר אחת אמריקאית (אפילו עברית היא לא יודעת)

וכולם מקנאים בו.

אני פשוט מת לסיים תצבא וללכת לחו"ל

שם המבחר הוא עצום ואין להם חרא של מנטליות!

אתה בכלל קולט כמה פאטתי אתה נשמע? אתה אשכרה צריך לטוס למדינה אחרת כדי למצוא לך בחורה? :-\

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

צר אופקים? אתם פוסלים את כלל הנשים במדינה שלמה ואני צר אופקים?

:lol:

אלוהים תעשו לעצמכם טובה, ותקראו שוב את מה שכתבתם, זה פשוט עצוב ברמות שלא ניתן לתאר ...

אני את הדיון הזה סיימתי, אני הולך לישון, ליד חברה שלי, הישראלית, שהיא בן אדם מדהים, ויש לה שתי אחיות, שכל אחת מהן היא מציאה בפני עצמה, ונחשו מה, גם הן ישראליות.

לילה טוב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אלוהים תעשו לעצמכם טובה, ותקראו שוב את מה שכתבתם, זה פשוט עצוב ברמות שלא ניתן לתאר ...

אני את הדיון הזה סיימתי, אני הולך לישון, ליד חברה שלי, הישראלית, שהיא בן אדם מדהים, ויש לה שתי אחיות, שכל אחת מהן היא מציאה בפני עצמה, ונחשו מה, גם הן ישראליות.

לילה טוב.

יצאת גם עם האחיות ?חחחחחח . סתם סתם. לילה טוב. כל אחד והמזל שלו. הוא כולה בן 21 22 מי אמר שהוא בשל לחתונה או זוגיות עם ילדים .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לילה טוב.

אני לא פוסל את הנשים במדינה, הוא פוסל וזאת זכותו, ככה הוא מעדיף זה לא אומר שהוא פתאט, זה שהן נופלות לך לתוך הידיים זה לא אומר שלו הן כן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש אנשים בני 21-22 שאפילו לא חיפשו אף פעם חבר או חברה. יש אנשים שאומרים שהם לא רוצים להתחתן לפני גיל 30 כי מפחיד אותם להתחייב כ"כ מוקדם. יש אנשים שמתחתנים גם אחרי גיל 32. כמה לחץ צריך להיות מהסביבה כדי להגיע למסקנה כזאת בגיל 22? או שזה משהו אחר שאני לא מסוגל להבין?

ואם יצאת עם 10 בחורות שונות נגיד מבת-ים אז זה לא אומר שכל הבחורות בארץ הם כאלו. זה אומר שאולי לבחורות בבת-ים, אולי באיזור מסוים בבת-ים - יש אופי מסוים. או שזה אומר שאתה מתחיל או נמשך לבחורות עם פגמים באופי שלהן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

"Give me half, Eddie.

Give me half, Mr. Fuck-you Man"

אךך אומפופו. הבן אדם גאון ;D

I got this African chick with Eddie Murphy on her skull

She like, "Jigga Man, why you treat me like animal?"

I'm like excuse me Ms. Fufu, but when I met your ass

you was dead broke and naked, and now you want half

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הבנות הישראליות הן אכן מאד מפונקות. כנראה בגלל האבות הסופר מגוננים שלהן.

ולכן הן רואות בחבר/בעל תחליף למה שקיבלו בבית ומשם תורת המגיע לי.

מצד שני ,לטעון שאין בארץ בכלל בנות אחרות, זו הטעיה. יש והרבה.

אני חי עם אחת כזאת.

אם תחפש מישהי אמיתית, ולא רק לפי המראה, תמצא מהר מאד.

ברור שבחורה שנראית ממש טוב תרשה לעצמה לברור ולחפש פראייר (Sugar Daddy).למה צריך אישיות אם יש גוף ?

ברור הוא שבסופו של יום הן המפסידות כי הן מתחברות לאדם שהוא שיטחי ופוזיונר, לא יותר מזה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הבנות הישראליות הן אכן מאד מפונקות. כנראה בגלל האבות הסופר מגוננים שלהן.

ולכן הן רואות בחבר/בעל תחליף למה שקיבלו בבית ומשם תורת המגיע לי.

מצד שני ,לטעון שאין בארץ בכלל בנות אחרות, זו הטעיה. יש והרבה.

אני חי עם אחת כזאת.

אם תחפש מישהי אמיתית, ולא רק לפי המראה, תמצא מהר מאד.

ברור שבחורה שנראית ממש טוב תרשה לעצמה לברור ולחפש פראייר (Sugar Daddy).למה צריך אישיות אם יש גוף ?

ברור הוא שבסופו של יום הן המפסידות כי הן מתחברות לאדם שהוא שיטחי ופוזיונר, לא יותר מזה.

יצאתי עם אחת כזאת . . . הייתה חברה של עו"ד עשיר היה לה הכל אבל נמאס לב שהיא נערת השעשועים שלו אחרי שנתיים. . . מפגרת

בקיצור אחריו כמובן שהיו לה גינונים, התרגלה לגבר עם המון כסף, לא נותנת מעצמה כלום - כי הוא פשוט לא דרש ממנה כלום ובכלל אחריו התחילה להתלבש כמו זונה.

בנוסף קראו לה ויקה והיא הייתה כוסית שפשוט הייתה במקום הנכון וחשבה שככה בכל מקום . . . בדייט הראשוןכשהיא באה לבושה עם מכנסונים קצרים (לבשה חליפות כל הזמן כשהייתה עם העו"ד ורצתה להרגיש חופשייה) פשוט ראיתי איך גברים בטיילת עוצרים את עצמם מלשאול אותה "כמה זה עולה" בגלל איך שאני נראה וכנראה פחד מתגובה, אבל בכל מקרה אחרי דייט שלישי היא עפה.

אני אכן מכיר את התופעה וזה באמת נכון כל הכוסיות האלה שבפנים אין להן כלום.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא מסכים איתך בן אדם יכול להישתנות [בגיל צעיר]

אני יכול להעיד על עצמי ששניתי את הראייה של חברה שלי[עוד לפני שהתחלנו לצאת]לגבי העולם לגבי אנשים

ויש הרבה בנות יפות אם שכל :nono:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...