זהו נישבר לי הזיין סופית מהנשים הישראליות ואני טס למזרח הרחוק להביא מישהי משם - עמוד 5 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

זהו נישבר לי הזיין סופית מהנשים הישראליות ואני טס למזרח הרחוק להביא מישהי משם

f16

Recommended Posts

אופל פרסמי תמונה למען יראו ויבינו שיש לא רק נורמליות בישראל אלה שהן גם גולשות פה (?) ;)

נראת מעולה, חמודה, תאמין לי :)

א. תחפש את בנות הפרברים, נורמליות יותר.

מממ... לא תמיד... למרות שבאמת יש גישה יותר טובה בקיבוצים ומושבים... בכלל ככל שמתרחקים מאזורים מרכזיים יש גישה יותר בריאה לחיים

ב. מתנגדת נחרצות לקביעה על הרוסיות. נכון הרבה שרמוטות ובוגדות יש, לא יותר מהישראליות, אבל 90% מהרוסיות שאני מכירה בחורות מדהימות (אישוית ויופי)

סתם מגמתי... אין שום קשר בין היותך רוסי לבין היותך בן אדם טוב או רע... או בחורה יותר נחמדה או פחות

ג. אפשר לחשוב שהבחורים פה יותר טובים.

מי שרוצה להיות טוב... סובל...(למדתי מנסיון) לכן רובם משחקים את המשחק...(אולי יום אחד אני גם אלמד)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 66
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

אתה מתנסח מאוד יפה אבל כותב הרבה שטויות

אני רק יגיד לך את דעתי.. תחשוב מה היה קורה לאחת מהספתות שלך/הסבים שלך אם לא היה להם משפחה (לא בנים לא נכדים)

תחפש אישה שמתאימה לך (ממליץ לנסות אשכנזיות) תרצה תתחתן לא תרצה אל תתחתן

ולהתחתן זה לא צעד של יום ולא יומיים, תעשה את זה עם מישהי שמתאים לך לחיות איתה וחתונה למטרת הקמת משפחה (אם אתה רוצה משפחה)

אם אתה רוצה לגבות את עצמך תעשה הסכם ממון

עכשיו אם ניסיתה כל כך הרבה בחורות ישראליות תבדוק מה לא בסדר אצלך כי אני מכיר הרבה מאוד זוגות מאושרים פה בישראל ובכלל החברה פה מאוד הטרוגנית ותוכל למצוא מכל המינים מכל הסוגים

אם אתה לא מסתדר עם הישראליות אני לא מוצא סיבה שתסתדר עם הסיניות

בכל מקרה בהצלחה במה שלא תעשה :xyxthumbs:

ד"א במה אתה עובד?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מי שרוצה להיות טוב... סובל...(למדתי מנסיון) לכן רובם משחקים את המשחק...(אולי יום אחד אני גם אלמד

זה כל כך נכון. כדי להשיג בחורה בישראל צריך לדעת לשחק משחקים. צריך הרבה פוזה. ל-nice guy המצוי אין סיכוי. זה טבח.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מי שלא מסוגל להיות עצמו וחושב כל הזמן שהוא פגום, סובל וימשיך לסבול. ברגע שתאמינו בעצמכם ותפתחו ביטחון עצמי תראו איך בחורות רוצות אתכן, בחורות מעדיפות בחורים שהם לא סמרטוטים ושלא חושבים שאין להם סיכוי עם בנות. אני אישית מתייחס טוב לבנות ועובדה שיש לי חברה שאוהבת אותי כמו שאני, ברגע שקיבלתי את עצמי זה גרם לי לשדר שאני שווה משהו.

יצא לי לשוטט לא פעם בפורומים של היכרויות וראיתי שם גברים שבוכים על מר גורלם, על זה שלא הולך להם עם בנות ואין סיכוי שהם ימצאו מישהי בגלל כל מיני סיבות. בתור גבר זה גרם לי לחשוב שהם לא שווים משהו, הם פשוט משדרים לעולם שהם דפוקים ויוצרים דפוס הרסני של כישלון אחר כישלון.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נראת מעולה, חמודה, תאמין לי :)

תודה לך יקירי

בקשר לרוסים.. מה לעשות זו מנטליות אחרת וחינוך אחר.. גם הנשים וגם הגברים..

ובקשר ללשחק משחקים.. דעתכם מעוררת בי סלידה עמוקה..

אם תשחקו משחקים מן הסתם, תקבלו בחורה שאוהבת משחקים..

אם לא תשחקו משחים תהיה בחורה שתאהב אתזה ותצא עם מישהי נורמלית שלא משחקת ובלי שטויות.. היקום יפיל לך מה שתחשוב ומה שתכוון אליו..

אם אתה בוגר ויודע מה אתה רוצה מהחיים שלך, וגם היא, זה הבסיס לקשר הכי טוב לדעתי.. אחרת זה סתם יוצר בלאגנים, תלות, משחקים, לא יחיזיק מעמד הרבה זמן.. וזה לא מה שאתם רוצים..

בהצלחה (:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה לך יקירי

בקשר לרוסים.. מה לעשות זו מנטליות אחרת וחינוך אחר.. גם הנשים וגם הגברים..

יש משהו ביניכם שצריך לדעת עליו? נראה כאילו חוויתם יחד זמן מסויים ;D

ההערה בקשר לרוסים נכונה כנראה, הרבה בנות אמרו לי את זה משום מה. לא יצאתי עם גברים ישראלים, או בנות ישראליות אז אני לא יכות להשוות לא אלינו ולא אליהן.

האמת שכשאני מחפש עכשיו ישראלית, אני מוצא הבחנה דקה בין אופי מזרחי לאשכנזי אצלהן. זה כמו הבדל בין פרחה עם פוזה ו צעקות "אחותייייייייייייייייייייי" :kopfpatsch:כזה לבין התנהגות מאופקת ולא יודע, תרבותית אצל האשכנזיות. הן דומות יותר לרוסיות משום מה למרות שלרוב נולדו בארץ.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...