מתלבט בין 2 מסכים.. אנא עזרו או המליצו על משהו אחר.. - מסכי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מתלבט בין 2 מסכים.. אנא עזרו או המליצו על משהו אחר..

Looking4aLCD

Recommended Posts

הוא לא טוב - הוא מעולה..

ואתה תהיה מרוצה ממני בכל שימוש ומכל אספקט אפשרי

אתה מוזמן לחכות ולראות אולי בגירה (מומחה למסכי LCD) יבוא,יש לו אחד כזה ואני חושב שהוא יאשר את מה שאמרתי.

בכל מקרה המסך הזה מאוד מדובר,חפש פה באתר,אני חושב שאפילו העלו ביקורות קצרה עליו

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זו גרסה אחת לפני האחרונה שיצאה, כיום קיימת גירסה A04 שמתקנת את המתיחה של תוכן 16:9 ל 16:10 אשר מתבצעת

אוטומטית במסך בעת קבלת אות וידאו ממכשיר HD- או BluRay לא כל כך קשור לשימושים בתור מסך מחשב.

בכל מקרה לא נראה לי שניתן יהיה להשיג את A04 בחודשיים הקרובים בארץ מאחר ויש ליבואנים סטוק שהם ירצו "להיפטר" ממנו לפני

שהם יזמינו עוד מסכים מדל.

בכל מקרה מדובר במסך מצויין, תהיה עליו ביקורת מקיפה בזמן הקרוב, כמה קרוב אני לא יודע/יכול לומר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז שווה לקנותו ??

פלוס, אני כנראה ארכושו מ- LCDTV.CO.IL ... איך החנות באופן כללי ?

בנוסף - אמרו לי שהחלפת מסך תתבצע כשיש 3 פיסקלים שרופים - השאלה שלי איך פיקסלים נשרפים ואם יש משהו שאני יכול לעשות ע"מ למנוע את הישרפותם ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא יודע מה אמרו לך אבל גם אני קניתי שם ובחנות נתנו לי לפתוח את המסך (לאחר התשלום) ולבדוק שהוא תקין

והא לא היה תקין לחלוטין(לפחות לא מספיק תקין בשביל פרפקציוניסט כמוני ;D) אז במקום הם הורידו מסך חדש מהמחסן

פתחתי, בדקתי והפעם הייתי מרוצה. לדעתי זה שרות מצויין, אני מקווה שהם לא היתדרדרו מאז.

פיקסלים שרופים לא נגרמים עם הזמן הם נוצרים בתהליך הייצור, אם במועד הקניה אין לך פיקסלים מתים (בתנאי שבדקת ממש טוב)

אין סיכוי שיווצרו לך פיקסלים נוספים עם הזמן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...