מתלבט בין 2 מסכים.. אנא עזרו או המליצו על משהו אחר.. - עמוד 2 - מסכי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מתלבט בין 2 מסכים.. אנא עזרו או המליצו על משהו אחר..

Looking4aLCD

Recommended Posts

אני נסעתי עם הנייד שלי, חיברתי אותו והרצתי Dead Pixel Buddy.

התוכנה מציגה צבע אחיד בכל המסך, לדוגמא לבן ואתה פשוט צריך לתחיל לחפש בזהירות נקודות שחורות (היות ומדובר במסך VA)

בכל מקרה אני מציג לשים מסך שחור ולבדוק אם יש נקודות לבנות, בנוסף ניתן לבדוק גם צבע ירוק (שעין שלנו מאוד רגישה אליו)

ולראות אם יש נקודות לבנות או שחורות.

אם אין לך נייד נסה לארגן DOK עם התוכנה ותיגש לשם או שתנסה לארגן נייד של חבר, בזמנו הם לא יכלו לארגן

עמדת מחשב משלהם לבדיקה, אין לי מושג מה קורה היום.

לינק ל DPB: כאן

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חשמל לא הייתה להם בעיה לארגן (בתנאי שיש לך את הספק של הלפטופ שלך) :xyxthumbs:

בהצלחה.

כמעט שכחתי, לא מביאים או לפחות בקרטון של המסך שלי לא היה פתיל חשמל, תבקש מהם אחד ישראלי לפני שאתה הולך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

היי ,

טוב אז קניתי והתקנתי ואני עדיין עם פה פעור...

יש לי בקשה אם לא אכפת לך.

הייתי מעוניין לקנפג את המסך כמו ששלך - האם יתאפשר לך לספק לי את הגדרות המסך כפי שאתה הגדרת את שלך ?

בתודה מראש,

עומר

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מוכן לספק לך את נתוני הנקודה הלבנה שלי אבל כמעט בטוח שזה לא יעזור לך יותר מידי כי כל מסך שונה

בכל מקרה אתה מומזן לנסות ולראות אם יש שיפור.

בהירות - 51

אדום - 69

ירוק - 69

כחול - 67

כמובן שאני עובד רק במצב Desktop, בהצלחה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה זה הנקודה הלבנה ?

ויש לי עוד שאלה.. יש לי 2 מחשבים האחד מחובר ב - VGA והשני ב-DVI הבעיה שב- PIP MENU יש לי רק S-VIDEO , COMPOSITE , COMPONENT .. למה אין VGA ?

אהה ועל כמה MHZ שמת את המסך - והאם 85מגהץץ או 100 יכולים לגרום לבעיות ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כאשר את מכוון את ערוצי האדום,כחול וירוק בתפריט הפנימי של המסך אתה מכייל את הנקודה הלבה

או הצבע הלבן של המסך, אם הלבן אינו לבן אלא טיפה כחול, ירוק או אדום כל שאר הצבעים "זזים"

ולא נראים נכון, לדוגמא אם המסך טיפה אדמומי, כחול יראה סגול וכו.

לפי מה שאני יודע לא ניתן לבצע PIP של DVI ו VGA ביחד.

מסכי LCD מוגבלים ל 60hz והם גם לא צריכים יותר מזה כי אין סריקה במסכי LCD.

אתה יכול לשים 60hz בלבד ב DVI (הגבלה של קישור יחיד) או 70/75 ב VGA אבל זה לא ישנה כלום, המסך עצמו

יפיל כל פריים תמונה חמישי בעת הצגה של 75hz ויגרום לכך שתזוזה על פני המסך לא תהיה חלקה ולכן מומלץ לעבוד רק ב60hz.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...