עזרה עם המאווררים במארז - נוסף סיקור מהאתר &#1 - אלקטרוניקה ומודינג - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

עזרה עם המאווררים במארז - נוסף סיקור מהאתר &#1

Men7a

Recommended Posts

היי, קראתי את המדריך של איוורור מארז שיש באזור המדריכים

אבל הוא רק נותן שיטות למצבים מסויימים או למקרים שהמשתמש מכין לבדו את החורים ומתאים את המאווררים....

אני ומודינג או כל מה שקשור לזה עדין לא הכרנו :silly: אני רוצה להתחיל אבל באילת אין ממש מקורות להשיג חלקים..... :nixweiss:

בכל מקרה יש לי תמארז הזה:

imagewg9.jpg

וזה המיקום של המאווררים..

imagephtmlpp3.jpg

יש עוד אחד מאחורה בערך מתחת לספק כוח....

עכשיו הקדמי והצדדי מכניסים אוויר והאחורי מוציא אוויר

אני יודע שהקדמי לא ממש מועיל בגלל הדלת...

אבל עדיין רציתי לדעת איזה מאווררים לשים שמוציאים אוויר ואיזה שמכניסים אוויר בצורה הטובה ביותר....או שאולי בצורה שהם נמצאים בה כרגע הם הצורה הטובה ביותר

עריכה:

שכחתי להוסיף אני לא יודע אם זה ממש הכרחי אבל , האחורי והקדמי הם 120MM והמאוור שבצד הוא 80MM

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 31
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

כמו שהם כרגע זו הקונפיגורציה הכי טובה.

ד"א, המארז הזה סיקרן אותי המון זמן (לפני שבסוף קניתי מארז אחר), אפשר סיקור קטן שלו ואולי כמה תמונות? (מעולם לא מצאתי שום ביקורת רשמית מקצועית על המארז הזה)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן בוודאי מחר בבוקר שאמצע את המצלמה הנורמאלית שלי אני יצלם כל זווית אפשרית P:

סיקור במילים במה הוא טוב ובמה הוא לא, אני לא ממש יוכל לעזור לך עם זה, כי אין לי מושג

רק דבר אחד רע אבל גם טוב זה שכל האבק נעצר בגרילים שיש במארז....מצד אחד זה טוב כי לא נכנס לבפנים כלום , יש לי תמארז כבר חודש + והוא כמעט כמו חדש בפנים

אבל מצד שני כל האבק נעצר בגרילים שיש במארז ככה שצריך לנקות אותו כמעט כל כמה ימים כדי שלא יהיה עומס והאבק יתחיל להיכנס פנימה....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה.

לגבי האבק, כמובן שעדיף שיעצר בגרילים / מסנני אבק ושיהיה צורך לנקות אותם מאשר שייכנס למארז.

אם תרצה לתת סקירה מילולית על המארז אז הקטגוריות המקובלות הן:

- איכות בנייה (אם עשוי מחומרים איכותיים ולא מפלסטיק זול או מפח מעאפן, ועד כמה המארז עושה רושם של עמידות לאורך זמן),

- שקט - עד כמה המאווררים של המארז שקטים ועד כמה הוא יכול לאטום רעש של רכיבים אחרים (בד"כ איטום טוב שכזה קיים רק במארזים מתקדמים מאוד),

- מידת אוורור (אם יש הבדל עצום של יותר מ 10 מעלות בין חום הרכיבים במארז כשהוא פתוח לעומת כשהוא סגור אז האוורור לא הכי יעיל)

- אסתטיקה (המארז הזה ממש יפה לדעתי)

- ועוד פיצ'רים שעשויים לעניין (כמו למשל עם רגליות מיוחדות, גומיות למניעת רעידות להפחתת רעש, ידיות נשיאה, מדי טמפרטורה וכו')

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בהחלט מארז יפה, לפני שקניתי את ה AURORA שלי המארז הזה היה הבחירה הראשונה בשבילי. (אם אסתטיקה היתה התכונה הכי חשובה לי במארז, הייתי הולך עליו בלי לחשוב פעמיים. טוב, אולי הייתי מברר קודם אם ה 8800GTX נכנס אליו :))

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני אנסה לעשות את הטוב ביותר :)

דבר ראשון , מצטער על התמונות יש לי ידיים רועדות , אסור לי לצלם :silly:

אלה התמונות + הסבר קצר :)

img0933bx2.th.jpg

זה המקדימה של המארז כאשר העיגול הראשון מראה את ה RPM של המאוור [אפשר לחבר איזה מאוור שרוצים אני חיברתי את ה80MM בצד]

האמצעי זהו הטמפרטורה בתוך המחשב והאחרון מראה מתי שהארד דיסק עובד ובאיזה מהירות

img0937wi9.th.jpg

img0938ia6.th.jpg

זה הצד של המארז , רואים את הגריל של המארז ושל המאוור

img0939li2.th.jpg

הלמעלה של המארז עם גריל בצורת טריבל חמודה :)

img0940kj2.th.jpg

כאן זה האזור של החיבורים , וכדומה , מה שיפה פה שלא צריך ברגים...בכלל בכל המארז לא צריך ברגים...

img0941qu2.th.jpg

גם פה באזור של הכוננים הHD והפלופי , אין צורך בברגים ישנם מין קליפסים כאלה [לא יודע איך לקרוא להם] שמחזיקים את הכוננים והHD ובצורה מהירה וקלה אפשר להוציא ולהחליף :)

img0942so8.th.jpg

המחשב מאחורי הדלת :) ניתן לראות את המפרט שלי בצד...

img0943tk7.th.jpg

זה הצד האחורי של הדלת , מי שמעוניין יכול להחליף את הגריל ללא בעיות....8 ברגים והגריל בחוץ , אותו דבר גם למעלה , לדוגמא ROCKET POOL אמר שאם הוא קונה אותו הוא מחליף תגריל לזכוכית

כל אחד והרעיונות שלו :)

img0944om2.th.jpg

המקדימה של המארז הוא כמובן גם דלת... זה מה שיש מאחוריה

img0946dm9.th.jpg

החלק התחתון , יש גרילים בשביל המאוור שעומד מאחור , 2 חיבורי וחיבור לסאונד [אצלי זה לא עובד בכל מקרה רק ה ...]

img0947rm8.th.jpg

לכל דלת של המארז יש ידית שאפשר לקפל פנימה , עם הידית אפשר לשלוף את הדלת בצורה נוחה מאוד :)

זה פחות או יותר מהארז , האמת שאני לא אשקר שומעים את המאווררים אבל לא חזק , שומעים שהם עובדים אבל האמת שהם לא מפריעים לי...ואם יש טלויזיה פועלת גם אם זה על סאונד נמוך המאווררים לא מפריעים אותו דבר ורמקולים או כל דבר אחר

רק אם יש שקט מוחלט שומעים את המאוררים ככה שרק אם אתה אחד שרעש קטן אפילו מפריע לו מאוד מאוד , או שיחליף את המאווררים או שיוותר על המארז....

ראיתי שזה שהגיב לפני נתן סיקור הרבה יותר טוב משלי.....מהאתר הרשמי אז אם אתם מעוניינים לקנות תמארז תסתמכו על מה שרשום שם , כי כל מה שרשמתי זה דברים של אדם שלא מבין בגרוש זה רק הסבר וחוות דעת אישית..

חשוב להוסיף! לא נגעתי בשום הגדרות , ככה שהמארז לא ממש "קר" הוא עומד על 29 מעלות בפנים והמעבד על 39....

מקווה שעזרתי למישהו :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יפה מאוד, תודה רבה על היוזמה (והמהירות) :yelclap:

אני חושב שזה ראוי אפילו לדיון משלו. מה החומר שממנו עשויה הדלת הקדמית? פלסטיק או אלומיניום?

כמו שאמרתי, מארז יפהפה ועיצוב מרשים, השעונים מקדימה נחמדים מאוד (אבל אני בטוח שיבואו אלו שיגידו שהם מצועצעים טיפה :))

גם רואים שהוא tool - less במאה אחוז.

ואני רואה שיש לך אותה כמו שלי :xyxthumbs:

רק אם יש שקט מוחלט שומעים את המאוררים ככה שרק אם אתה אחד שרעש קטן אפילו מפריע לו מאוד מאוד , או שיחליף את המאווררים או שיוותר על המארז....

זו רמת שקט טובה ובהחלט מספקת כמעט לכולם. שקטים גם בשקט סביבתי מוחלט הם כבר ברמת תקציב גבוהה יותר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה אלומיניום , כולו אלומיניום , חוץ מהחלק האחורי ופנים המארז שהוא ברזל , והדלת מהחלק הפנימי איפה שהכוננים והכל זה פלסטיק , כולל החלק האחורי של הדלת אם תשים לב בתמונה הזאת

http://img86.imageshack.us/img86/6224/img0944om2.jpg

אם כי יש 2 שכבות , אחד חיצונית של אלומיניום והפנימית של פלסטיק

שחכתי לציין כי בדלת יש למעלה ולמטה מגנטים , כדי להשאיר את הדלת סגורה , אין שום קליפס או משהו כזה שתופס אותה וגם לא צריך ללחוץ כדי שהיא תסגר פשוט סוגרים את הדלת והיא לבד נתפסת עם המגנטים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

Raidmax שיחקו אותה עם המארז הזה, בד"כ הם מייצרים עם יותר מדי פלסטיק.

תמיד היתה לי הרגשה מיוחדת לגבי המארז הזה :xyxthumbs:

אני מניח שהוא עלה בסביבות 500-550 ש"ח, נכון?

חסרונות מינוריים שאני מוצא בו (יחסית לרמת התקציב שלו):

- הגריל בדופן של מאוורר הצד פוגע ביכולת של המסך לאטום רעש של רכיבים קולניים (אם נגיד יש לך כרטיס מסך רועש), ולגרילים כאלו יש נטייה נוראית למשוך אבק

- יש מרווחים ממנו, אבל הוא בהחלט לא צפוף

- שקעי ה והאודיו הקדמיים וכפתור ה power וה reset נמצאים די נמוך, זה עשוי להפריע למי ששם את המארז על הרצפה.

חוץ מזה קשה לי לומר שאני רואה עוד חיסרון פוטנציאלי. בקיצור, תהנה מהמארז שלך :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המחיר שקניתי אותו הוא 630 שקל

ויש לי שאלה קטנה P:

יש איזה דרך לחבר את השקעים של הסאונד???

חוץ מזה קח עוד חסרונות:

-הUSB הנוספים מאחורי הדלת , ככה שאם יש לך בעיה של חוסר מקוםב ואתה צריך להשתמש באלה שמאחורי הדלת , אי אפשר לסגור את הדלת...

-הוא לא ממש מקרר , בכל מקרה אני לא אחד שנוגע בהגדרות של מהירויות מתח וכל אלה , כי אני לא מבין בהם , אבל בהגדרות הרגילות המאבד בטמפרטורה של 39 מעלות ובכלל הטמפרטורה בתוך המארז היא 29-30 מעלות...

-צריך בשבילו כוננים קטנים יחסית , אם תראה בתמונה שרואים את המחשב מפנים תשים לב שיש 2 כוננים , אחד דיי קצר אופטי אני חושב שלא רואים אותו אבל לעומת זאת התחתון שהוא מהמחשב הישן שלי ממש ממש בולט ויוצר צפיפות עם הכבלים האחרים שבאזור וקשה מאוד לחבר אותו...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...