המחשב רועש, צריך עזרה בהפחתת הרעש (בעיקר של הספק) - אוברקלוקינג וקירור - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

המחשב רועש, צריך עזרה בהפחתת הרעש (בעיקר של הספק)

mega1234

Recommended Posts

כרגע יש לי על המחשב: ZALMAN7700+EVERCOOL TURBO 2 שעושים עבודה מעולה בקירור ומאוד בשקט, אבל הספק עושה רעש ואני מעוניין להשקיט אותו, הוצע לי להחליף את המאוורים שלו, איך אני עושה את זה ? יש לו שני מאוורים של 80MM אם אני מנתק אחד אני הורס את הספק ? מה עלול לקרות במצב כזה ?

http://www.thermaltakeusa.com/product/Power/PurePower/w00089r/w00089r.asp

*חשוב לציין שאין לי אף מאווררים פועלים במחשב ככה שזה הספק כנראה.

אני משרשר מהדיון הזה:

http://hwzone.co.il/community/index.php?topic=239951.msg2110807#msg2110807

תודה רבה לעוזרים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אל תיקח את הספקים של TT...הם גרועים....עדיף HEC או FSP אם כבר....אתה יכול לנסות לנקות את הספק עם מיכל לחץ אוויר....או להחליף לו מאווררים....אתה לא תהרוס לו כלום רק תיקח מאוורר אחד ותשים במקום האחר....אין מה להרוס פה...

בכול מקרה חכה לתגובות של המומחים פה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אהה אוקיי חשבתי שאתה רוצה להחליף...כניראה לא קראתי טוב :silly:...אוקיי אז לדעתי אתה יכול פשוט לפרק אותו לפתוח ולהחליף את המאווררים....למרות שהייתי אומר שתנסה לנקות עם בפריי לחץ לפני זה..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בשלב ראשון נתק את המחשב מהחשמל. נסה לנקות חיצונית את המאוורר ותראה כמה זה עוזר(סביר להניח שלא הרבה).

החלפת המאוורר מהספק זאת לא פעולה מומלצת. אם בכל זאת אתה מחליט לבצע זאת, אז ראשית נתק את המחשב מהחשמל והוצא את הספק. הנח אותו למספר שעות בצד ורק אז תגש לעבוד עליו. ליתר בטחון, רוקן את עצמך מחשמל סטטי לפני התחלת העבודה ובכלל לעיתים תכופות. פרק את כיסוי הספק והחלף את המאווררים בעדינות. השתדל לא לגעת ברכיבים בפנים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בשלב ראשון נתק את המחשב מהחשמל. נסה לנקות חיצונית את המאוורר ותראה כמה זה עוזר(סביר להניח שלא הרבה).

החלפת המאוורר מהספק זאת לא פעולה מומלצת. אם בכל זאת אתה מחליט לבצע זאת, אז ראשית נתק את המחשב מהחשמל והוצא את הספק. הנח אותו למספר שעות בצד ורק אז תגש לעבוד עליו. ליתר בטחון, רוקן את עצמך מחשמל סטטי לפני התחלת העבודה ובכלל לעיתים תכופות. פרק את כיסוי הספק והחלף את המאווררים בעדינות. השתדל לא לגעת ברכיבים בפנים.

זה נשמע ממש לא טוב, אני אפתח את הספק ונראה אם אפשר לנקות את המאווררים איכשהוא אבל ניראה לי שמהרעיון של החלפת מאווררים אני ירד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...