פרוייקט ה-K81DJ מודינג לאוזניות - הפעם אין חלקים, תם ונשלם :) - אודיו וקולנוע ביתי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

פרוייקט ה-K81DJ מודינג לאוזניות - הפעם אין חלקים, תם ונשלם :)

anatoli

Recommended Posts

אהלן חברים,

בדומה לדיון הקודם על ה-K340 שלי, הפעם אני מצרף משהו אחר. היום שי ואני עשינו נסיעה לתל-אביב, קנינו כמה דברים, ובדרך חזרה שי החליט שהוא קופץ אליי ועושים לו לאוזניות. אז לקח לנו שעתיים, סיימנו לפני רבע שעה. אבל הכל טוב.

ה-K81DJ במקור הן טובות, אבל ממה ששי אומר הפריע לו הבאס המנופח שלהן, והעובדה של הייתה שום במה לצליל.

המודים שעשינו הם הוספה של blu-tak לאוזנייה בשביל למנוע החזרות מהפלסטיק שלה. והחלפה מלאה של החוט. החיווט הוחלף לחיווט 22AWG נחושת מצופה כסף, הכל צופה בציפוי קארבון, פיצול יפה ואיכות עם 4-wire round litz (סוג שזירה של החוטים), הפלאג שהשתמשנו בו הוא בין הטובים ביותר שקיימים ומיוצר על ידי Switchcraft, וכל הבדיל בשימוש הוא בדיל קארדס איכותי.

מהמצב סטוק:

img2347dd1.jpg

דרך הוספת ה-Blu-Tak:

img2349kf4.jpg

ועד למצב הסופי הלא פחות ממדהים:

img2353ut0.jpg

אני לא מכיר את האוזניות האילו טוב כמו שי, לכן אני לא אגיד יותר מדיי. ממה שכן הצלחתי לשמוע, יש במה, יש באס הדוק ובמידה נכונה הרבה יותר ממקודם, הפירוט השתפר פלאים, והסאונד נהייה נעים יותר.

מה ששי למד היום, זה שלא משנה מה צריך, לי תמיד יש את זה :)

אני אתן לו לספר יותר מה הוא חושב על הצליל.

Anatoli.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יומן מסע ההרפתקאות בתל אביב והחיפוש אחר הריכבל האבוד

18:00 -אני ואנטולי קפצנו לתל אביב לאיזור התחנה המרכזית לחפש אחר רכיבי אלקטרוניקה וחייוט טובים, לצערנו גילנו שחנויות אלקטרוניקה הם כמו נגדים -הולכים הביתה בחמש- אז חלק מהחנויות היו סגורות,ואלה שהיו פתוחות לא היה להם ציוד מדהים.

לא משנה קנינו משאבות בדיל,ושרינק,וסוויצ נחמד.

19:00 -קפצנו לדיזנגוף סנטר כדי לקנות פדים בד בקילומבו -המוכר ניסה לשכנע את אנטולי ש-HD -25 זה האוזניה הכי טובה שיש,אבל אנחנו יודעים שזה לא המצב.

19:30 -ארוחה בבורגר ראנץ -איחסה -איזה סניף מגעיל -שעות עד שקיבלנו שרות -והאוכל היה לא טרי-ושולחנות היו מזוהמים.

יותר מאוחר קפצתי לאנטולי להתחיל את מלאכת המודינג.

מה שהיה בתכנון למודינג :

א.ריכבל לכבל יותר קצר.

ב. בלו טאק מוד.

ג.החלפת פאדים לוולור.

אחרי שעות רבות של עמל תחת ידיו המיומנות מאוד של האנטולי,המלאכה הושלמה ,והתוצאה:במילה אחת מדהים!

אבל למה להתקמצן במילים -

פשוט אוזניה אחרת,עליה ברמה פשוט ,הכול השתפר ,הבאס נהיה יותר הדוק,יותר פירוט ,הטרבל נהיה יותר נעים ועם זאת יותר אנרגטי,הבימה גדלה באופן משמעותי וכן גם המיקום הכלים.

התרשמות הכללית שלי לאוזניה: אוזניה אודיופילית, טובה מאוד לרוק ומוסיקה קיצבית ,לא כל כך לקלאסי וגאז-מפתיע שעכשיו האוזניה נהיתה יותר רגישה ונשמעת פחות טוב ישירות מהיציאה של הרמקולים של המחשב :nixweiss:

לגבי איכות העבודה ,אין מה לומר,לאנטולי יש ידי זהב,נראה פצצה ,מקצועי ,וחזק שיחזיק הרבה זמן ולא יקרע בקלות כמו הכבל המקורי.

מחירים:

יצא קצת יקר,אבל זה לא הכרחי לשלם הרבה.

בדיל קארדס-היה לי פשוט מפרויקט קודם,לא הכרחי לפי דעתי.9 דולר לחבילה.

הפלאג-קצת יקר אבל לא חייבים כזה פלאג מתלהב-פשוט יש לו שם ,אפשר לקנות פלאגים טובים בכמה שקלים.

blutak -עולה 9 שקל -ונשאר עוד הרבה.

כבל+טפלקס ציפוי-הכבל לא היה יקר קניתי אותו ביחד עם אנטולי עם עוד כמה דברים-אז אני לא סגור על המחיר שלו,כמה שקלים .

קניתי גם פאדים בד של סנהיזר hd -25 - עלו 160 שקל -בזבוז כסף -מאוד מאוד נוח -אבל נשמע חרא איתם.

מסקנות :

א.הייתי קצת עושה שונה את המוד בפעם השניה (אין חכם כבעל הניסיון),לא הייתי מבזבז 160 שקל על פאדים,והייתי שם ציפוי אחר על הכבל,

טפלקס הוא מאוד איכותי,אך יותר מתאים לאוזניות לבית ,ולא להתניידות ,יש קצת מיקרופונית כאשר המוזיקה לא נשמעת ,ולכן אולי היה עדיף איזה ציפוי

טיובינג או שרניק.

ב.אפשר לשפר אוזניות(במיוחד סגורות) באופן משמעותי ע"י כמה מודים פשוטים.

ג.אנטולי נינגה. :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

פשוט מדהים עד כמה אפשר לשפר בהשקעה לא גדולה כלל (חוץ מהפאדים-שהמחיר שלהם לפי דעתי מוגזם)........אנטולי, לדעתי אתה צריך לפתוח עסק :xyxthumbs:

ועכשיו לשאלה אחרת, האם אתה באמת התכוונת שאפשר לשפר כל (סגורות)?

-רון

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ועכשיו לשאלה אחרת, האם אתה באמת התכוונת שאפשר לשפר כל (סגורות)?

משהו ספציפי שעולה לך לראש ?

אני יודע על מודים לksc35 כולל ריכבל וזה כולה אוזניה שעלתה 13 דולר בארצות הברית.

עכשיו בא לי לעשות ריכבל לכל האוזניות שלי (701 ,px100) :silly:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

משהו ספציפי שעולה לך לראש ?

אני יודע על מודים לksc35 כולל ריכבל וזה כולה אוזניה שעלתה 13 דולר בארצות הברית.

עכשיו בא לי לעשות ריכבל לכל האוזניות שלי (701 ,px100) :silly:

משהו ספציפי בדיוק; לפניי כחודש +- קניתי HD201 והקנייה התבצעה משיקולים כספיים ופחות מטעמי איכות (לצערי הכיס שלי לא איפשר לי לבצע קנייה יקרה יותר) ורציתי לדעת האם ישנם מודים לאוזניות שלי (אני מבין שהדבר גורר הוצאה כספית נוספת, פשוט לאחרונה, במקרה, הדבר מתאפשר)

-רון

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...