תוכנת אנטי ספאם (דואר זבל) - זקוק להמלצה - תוכנה - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

תוכנת אנטי ספאם (דואר זבל) - זקוק להמלצה

benor

Recommended Posts

תפעיל את כוח השכנוע שלך מול ספק האינטרנט שלך כדי לקבל תיבת אימייל נקייה מספאם ווירוסים.

למרות שהספקיות בארץ משתמשות בפתרונות די עלובים שיאבדו לך אימייל לגיטימי פעם ב...

עדיין עדיף מאשר כל פתרון מקומי (תוכנה על המחשב שלך).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תן לי לנחש - לא ניסית את זה אף פעם אצלך.

(רמז: לולאה אינסופית)

איך שהוא כתב את זה' date=' זה באמת יוצא לולאה, אבל אני די בטוח שיש מנגנון למניעה של דברים כאלה

בכל אופן, למה בכלל להשתמש במייל של הספקית ? רק לעשות העברה לג'ימייל ואת הג'ימייל להגדיר בתכנת הדואר...

רמז : ניסיתי את זה , חשבתי על זה, פירסמו את הטיפ שלי בנענע ובעוד מקומות, וזה עובד, אחושרמוטה טוב.

[url']http://www.flashoo.co.il/community/index.php?act=ST&f=4&t=18591

http://israblog.nana.co.il/tblogread.asp?blog=164873&blogcode=4581923

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ראשית, אכן יש מנגנון נגד לולאות אינסופיות בין שרתי דואר. זה עדיין לא אומר שהוא יפעיל שיקול דעת נכון - או שתקבל הרבה העתקים של הודעות, או שלא תקבל אף הודעה...

לגבי הטיפ להעברה בגוגל - מדוע דיברת שם על שרת דואר יוצא של גוגל? למה שתרצה להשתמש בו לעומת ה-SMTP של ספק האינטרנט שלך? אם בגלל חסימת פורט 25 אז קיים בד"כ פורט חלופי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא הבנת על מה דיברתי שם ?

לפי הטיפ שלי - החשבון של הספקית לא משחק תפקיד ולא מוגדר בכלל באווטלוק

כל מה שנכנס לחשבון דואר שלי אצל הספקית "מוקפץ" ישירות לחשבון ג'ימייל שלי

וחשבון הג'ימייל שלי כן מוגדר באווטלוק, עם ה SMTP שלו ועם ה PORT שלו והכל

זהו שלב ראשון, בדרך "להגמל" מחשבון הדואר של הספקית, כי בואו נודה, שאף אחד לא צריך להתרגל לחשבון דואר של הספקית שלו

זה עוד "שרשרת" שבה אנשים נאחזים ובגללה לא מחליפים ספקית כשהם לא מרוצים מדברים אחרים בה

("אני לא יכול לעבור ספקית, המייל שלי כאן...")

אז הצעד הראשון להגמל ממייל של ספקית -

להעיף אותו מהאווטלוק, ולהגדיר במקומו את המייל של ג'ימייל , ועדיין לקבל כל מה ששולחים למייל של הספקית.

פשוט טענתי שם ששליחה וקבלה דרך SMTP של ג'ימייל , איטיים יותר מאשר דרך הספקית

אבל אחרי הרבה זמן של נסיון, אני יכול לומר שזה ממש עניין של 1-2 שניות , ולא קריטי בכלל, ולא משפיע או מפריע - נקודה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שאלתי מאוד נקודתית לגבי SMTP. אין קשר בין להיגמל מכתובת האימייל של ספקית האינטרנט. אני באימייל יוצא בכלל מציג כתובת בדומיין תחת בעלותי תמיד, אך אותו פריט אימייל נשלח החוצה דרך SMTP של ספק האינטרנט הנוכחי שלי. במקרה שלך יכולתי להציג כתובת , להוריד תוכן נקי-מספאם מ-POP של , אך עדיין הייתי בוחר להשתמש ב-SMTP של ספקית האינטרנט שיושב "שני מטר" ממני (במונחי אינטרנט). לעבור את האוקיינוס כדי לשלוח אימייל נשמע לי חסר טעם לחלוטין.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

צודק בעניין הזה

לא הבנתי שעל זה דיברת, עכשיו אני מבין

בכל אופן, כשחשבתי על ה"כביסת ספאם בג'ימייל"

והגדרתי אותו בפעם הראשונה באווטלוק

אז בזמנו , לא חשבתי על להשתמש ב SMTP של הספקית

רעיון טוב, כבר יישמתי, תודה.

אגב, עוד טיפ

אפשר להגדיר כלל, שכל מה שנשלח באווטלוק דרך החשבון ג'ימייל

יישלח ממנו עותק גם לתיבת הג'ימייל שלכם , בסגנון הבא :

username+sent@gmail.com

ואז הדואר מגיע לג'ימייל ומקוטלג תחת מילת המפתח SENT (או כל מילה אחרת שתשימו שם במקומה)

וכך נשמר לכם בארכיון הגדול של ג'ימייל (לחיפושים בעתיד) גם דברים ששלחתם באמצעות החשבון

ולא רק דברים שקיבלתם.

וכדי למנוע עוד "לולאה" כלומר למנוע קבלה בחזרה ל INBOX באווטלוק, של דברים ששלחתם הרגע מהאווטלוק -

יש להגדיר את הכלל הבא בג'ימייל :

sent-mail.jpg

===============

עריכה (הרבה זמן אחרי הפוסט המקורי) :

הכלל הזה מיותר במידה ומשתמשים ב SMTP של גוגל

אם משתמשים בו, אז הג'ימייל אכן מאחסן את ההודעות ששלחת דרכו, גם אם זה היה באמצעות האווטלוק.

זה הייתרון בשימוש ב SMTP של ג'ימייל על פני זה של הספקית

(אם משתמשים בזה של הספקית ורוצים שדואר יוצא יישמר בג'ימייל, אז הכלל שהראיתי רלוונטי)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה רע בלהגדיר את כ POP3 זה עובד מצויין .

ואגב השיטה הכי טובה

תחליף שם משתמש ואל תעשה את מה שעשית עם החשבון הישן , כלומר להתחבר ולהרשם לכול מיני שטויות .

בשביל להרשם וכאלה יש יש להם מסנן SPAM מצויין

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז בזמנו , לא חשבתי על להשתמש ב SMTP של הספקית

רעיון טוב, כבר יישמתי, תודה.

במחשבה שנייה, לפני שהייתי מיישם את זה, הייתי חוקר יותר לעומק את חשיבות השימוש ב-SMTP של למטרת הנמכת false positive.

או במילים אחרות, יש מצב שגוגל עושים שימוש חכם בכתובות האימייל אליהם אתה שולח אימייל (דרך ה-SMTP של גוגל) כדי להוסיפם אוטומטית ל-white list (נסתר/גלוי) בצד שלהם, כך שלעולם לא תאבד אימייל נכנס מאותן כתובות (בפעם הראשונה שאתה מקבל מהן דואר) ע"י זיהוי שגוי שלהן בתור ספאם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...