עכבר , לא לגיימר בדיוק - ציוד הקפי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

עכבר , לא לגיימר בדיוק

Kidney_stonE

Recommended Posts

העכבר ה"ג'נרי" לוג'יטק שחור שקונים בשקית BULK בבאג, או כל חנות אחרת, ב 100 שקל שלי - מקרטע בגגגלת

כנראה יותר מדי קליקים אמצעיים ב FIREFOX והגלגלת לא מגלגלת יותר כמו שצריך (לא בעיית דרייבר, בדוק)

אז חשבתי להשקיע בעכבר חדש ונחמד, שיעשה את העבודה.

דרישות : לא אלחוטי, עד 400 שקל אני מניח שזה סביר (כמה שפחות יותר טוב)

לא גיימר, אבל אם יש עכבר גיימרים שמתאים למה שאני צריך - אשמח לשמוע גם על כזה.

(המשחק היחיד שאני משחק זה World Of Warcraft וגם ככה רוב הפעולות שם הם מהמקלדת)

כמה שפחות כפתורים בגוף העכבר, קליק ימני,שמאלי וגלגלת, אני לא אתנגד לעוד 2-3 כפתורים אקסטרא, אבל לא יותר מדי.

כמה שיותר נטח בכף היד

סט דרייברים כמה שיותר פשוט ולא לוקח משאבים

פשוט עד היום כל העכברים שהיו לי היו ג'נריים, הייתי מתקין דרייבר של עכבר מייקרוסופט (גם אם הם לא מייקרוסופטיים)

בשביל שתהיה לי אפשרות של תאוצה בגלגלת העכבר - זה סופר נוח

אני אשמח לכל הצעה שלכם,

תודה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה, נראה טוב מהתרשמות ראשונית.

לא מצאתי ביקורת עליו כאן באתר, למרות שיש על ה MX510, שאני מבין שהוא הדור הקודם של אותו עכבר פחות או יותר (?)

האם ללוג'יטק יש דרייבר מיוחד לכל עכבר, או שבהם אתה בוחר את סוג העכבר שיש לך, ולפי זה הם מתאימים את עצמם אליו ?

האם למישהו יש מושג אם בדרייברים של לוג'יטק יש אפשרות לתאוצה בגלגלת העכבר ? זה סופר-קריטי בשבילי, זאת אחת התכונות החשובות..

(תאוצה = כשאני גולל מהר יותר, המסמך נגלל הרבה יותר מהר מהרגיל, ומגיע בגלילה או 2 לסוף, גם אם הוא ארוך מאוד, וכשאני גולל לאט - נגלל לאט)

(אפשר לראות בלינק שנתתי למעלה)

חוץ מזה, אין הרבה יותר מדי מה להוסיף..

אשמח לכל תשובה, ממי שיש לו את העכבר והדרייברים ויודע.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הזמנתי את ה518 , הגיע היום, - עכבר נהדר

בהתחלה הייתי בטוח שמשהו נוראי קרה לו במשלוח, כי הוא היה מלא פגיעות , כאילו זרקו עליו אבנים,

אבל כשפתחתי את האריזה הבנתי שזה העיצוב שלו, והוא חלק לגמרי ורק נראה מלא BUMPS :)

אוהב מאוד את האפשרות להעביר רזולוציות סריקה על המקום

הקליק-גלגלת לא הכי נוח, אבל אני מניח שאני אתרגל

לכפתורים בצד אני אנסה להגדיר UNDO-REDO ACTIONS במקום BACK & FWD (יש לי בפיירפוקס mouse gestures שכבר התרגלתי אליהם בשביל זה)

בכל מקרה, אין לו תאוצה לגלגלת, לא בדיירבר ולא בכלל (התקנתי ישר את הדרייבר מהאתר, בהנחה שהוא הכי מעודכן כמובן)

אני חושב שאני אסיר לו את הדרייבר ואתקין שוב את הדרייבר של מייקרוסופט , שלו יש אפשרות תאוצה לגלגלת... (לא יהיו בעיות תאימות אני מניח, כולה עכבר בחיבור PS2 רגיל, כל עכבר יעבוד עם כל דרייבר, אולי הכפתורים הנוספים יהיו בלתי שמישים)

ונראה לי שאני אשלח מייל למחלקת הפיתוח של לוג'יטק שיוסיפו פיטצ'ר כזה (תאוצת גלגלת לעכבר) לדרייברים שלהם בגרסא הבאה, בתקווה שמישהו יתייחס.

בכל מקרה, אחלה אנשים, תודה רבה לכם על העזרה, עכבר נהדר וזול יחסית למה שציפיתי :hat:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הזמנתי את ה518 , הגיע היום, - עכבר נהדר

בהתחלה הייתי בטוח שמשהו נוראי קרה לו במשלוח, כי הוא היה מלא פגיעות , כאילו זרקו עליו אבנים,

אבל כשפתחתי את האריזה הבנתי שזה העיצוב שלו, והוא חלק לגמרי ורק נראה מלא BUMPS :)

אוהב מאוד את האפשרות להעביר רזולוציות סריקה על המקום

הקליק-גלגלת לא הכי נוח, אבל אני מניח שאני אתרגל

לכפתורים בצד אני אנסה להגדיר UNDO-REDO ACTIONS במקום BACK & FWD (יש לי בפיירפוקס mouse gestures שכבר התרגלתי אליהם בשביל זה)

בכל מקרה, אין לו תאוצה לגלגלת, לא בדיירבר ולא בכלל (התקנתי ישר את הדרייבר מהאתר, בהנחה שהוא הכי מעודכן כמובן)

אני חושב שאני אסיר לו את הדרייבר ואתקין שוב את הדרייבר של מייקרוסופט , שלו יש אפשרות תאוצה לגלגלת... (לא יהיו בעיות תאימות אני מניח, כולה עכבר בחיבור PS2 רגיל, כל עכבר יעבוד עם כל דרייבר, אולי הכפתורים הנוספים יהיו בלתי שמישים)

ונראה לי שאני אשלח מייל למחלקת הפיתוח של לוג'יטק שיוסיפו פיטצ'ר כזה (תאוצת גלגלת לעכבר) לדרייברים שלהם בגרסא הבאה, בתקווה שמישהו יתייחס.

בכל מקרה, אחלה אנשים, תודה רבה לכם על העזרה, עכבר נהדר וזול יחסית למה שציפיתי :hat:

תמיד שמח לעזור.

יפה שהקשבת לעצתי ולא התחכמת יתר על המידה.

בכל מקרה אני שם לב שאתה ממש פנאט לתאוצת גלגלת הזה,

אני משוכנע שהרוב הגדול של האנשים מסתדרים בלי זה אז גם אתה תוכל.

חבל להתקין דרייבר לא מעודכן כי זה עלול לפגוע ב DPI של העכבר.

שמח שאתה מרוצה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בכל מקרה אני שם לב שאתה ממש פנאט לתאוצת גלגלת הזה,

אני משוכנע שהרוב הגדול של האנשים מסתדרים בלי זה אז גם אתה תוכל.

אין לך מושג כמה שזה נוח, זה ממש דרך חיים אחרת...

אני חייב לכתוב מייל למחלקת הפיתוח של לוג'יטק שיעדכנו את הדרייבר שלהם בתוספת הפיטצ'ר הזה

אם לא מפריע לך, תנסה - תסיר את הדרייבר שלך, ותתקין את של מייקרוסופט לשעתיים

http://www.microsoft.com/hardware/mouseandkeyboard/Download.mspx

(באפשרויות פשוט תבחר שיש לך עכבר MS אופטי ג'נרי עם 2 כפתורים וגלגלת)

שים את הגדרות תאוצת הגלגלת ככה :

th_mouettings.jpg

ותנסה לגלול דברים , אתרים, מסמכים וכו'

ואז תבין על מה אני מדבר :)

זה הבדל עצום.

ושוב, תודה על ההמלצה על העכבר.

אני כבר אסתדר עם התאוצה והגללגלת איכשהו.

אולי שני מותקנים במקביל, לא יודע.. נעשה ניסויים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...