מחפש תוכנה להשתלט על המחשב שלי מרחוק. - תוכנה - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מחפש תוכנה להשתלט על המחשב שלי מרחוק.

gshhar

Recommended Posts

לא התנסיתי ב-TIGHT/ULTRA VNC לא מכיר...

אבל התנסיתי ב-LOGMEIN שפורסם ב-YNET, פשוט תוכנה נפלאה!!!!

לא צריך שום IP ובלאגנים כדי להיכנס למחשב, אחלה של תוכנה, פשוטה וקלילה!!!

אם אתה צריך עזרה בלתפעל אותה אני אשמח לעזור, כי המדריך ב-YNET לא כתוב בצורה כל כך טובה....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נשמעת תוכנה סבבה אולם אני לא אוהב שמגבילים אותי פונקציונאלית אחרי 30 יום ניסיון. אני מעדיף להשקיע עוד חמש דקות וליצור כתובת-שם סטטית ל-IP דינאמי, עוד חמש דקות להעביר-FWD פורטים בראוטר, ואז כמובן לעבוד עם UltraVNC. למי שאין את הידע/סבלנות ללמוד, התוכנה באמת מאוד מפשטת את הפרוצדורה וככל הנראה עושה מה שסקייפ עושה - מנתבת תקשות דרך צד גימל במידה ושני הצדדים מאחורי חומת אש בעייתית. בעולם ה-VNC זה כמובן שרת repeater.

אז נותרו לניוביז שתי אופציות: ללמוד/להזמין טכנאי ליישום פתרון VNC חינמי לנצח (מעבר לעלות הטכנאי), -או- לשלם חודשית עבור שירותי "שליטה מרחוק" (או להסתפק בשימוש מוגבל חינמי).

עריכה: אוקיי כעבור כמה דקות וביקור חפוז באתר של LogMeIn הגעתי למסקנה שרק אהבל שלא מודע לאלטרנטיבה יסכים להישאר עם התוכנה המוגבלת בחינם (כי תוכל להתחבר אך ורק ממחשב אחר, ללא העברת קבצים). רק אהבל גם ישלם עבור גרסת פרו כי טכנאי מוכשר יוכל בעלות של שליש שנה שימוש לארגן לך פתרון הרבה יותר מתקדם, וליותר ממחשב אחד... לא צריך לקחת לו יותר משעה עבודה סה"כ (אם הוא יודע מה הוא עושה).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...