אוברקלוקינג,קירור,חששות,והרבה שאלות. - אוברקלוקינג וקירור - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

אוברקלוקינג,קירור,חששות,והרבה שאלות.

Mike_b

Recommended Posts

שלום חברים.אני חדש מאד בכל העסק של האוברקלוקינג אבל הייתי רוצה להתחיל להתמצא בזה ולהפוך את זה לתחביב זמני. :xyxthumbs:

לכן יש לי מספר שאלות שאני מקווה שיענו לי עליהם:

1.לפי מה שהבנתי בלי מתאים במארז,זה הדבר הכי מסוכן שיכול להיות.(תקנו אותי אם אני טועה.)

2.לא הבנתי אם ניתן לעשות רק למעבד,או רק לכרטיס מסך,או שזה משפיע על כל המערכת?(הבנתי בערך אבל אני רוצה לוודא)ואם אפשר אז איך?

3.יש לי ביוס,ולא מצאתי שם אפשרות של FBS.אבל מצאתי משהו אחר שאני יכול לשנות,אם אני לא טועה היה כתוב 100MHZ\100.האם זה הדבר?

כמו כן הביוס שלי יחסית ישן,משנת 2001,אם יהי הכרחי אני יבא פירוט יותר טוב,האם כדאי לי לעדכן אותו?

4.נכתב בפורום כי עדיף לא לעשות ללוח אם SIS. האם זה נכון?יש לי לוח אם

5.כעיקרון יש לי שלושה מאווררים במארז,אחד בספק כוח,אחד שיושב עם צלעות על המעבד(Pentium 4 1.8GHZ) ואחד על הכרטיס מסך.אני בטוח ש100% שזה לא מספיק לזרימת אוויר נאה במארז ולכן הייתי רוצה לדעת כמה מאוורים כדאי להוסיף ואיפה.(אני קראתי את המדריך באתר ופשוט הייתי רוצה דעה נוספת)דבר שאני לא מבין זה כאשר רשום לשים מאוור בקדמת המארז-האם הכוונה לשים אותו מתחת לאיפה שמונחים הCD-ROMS ?(אני מוכן לעשות חור במארז ולהתקין מאוור במידת הצורך.)

אני מודע לכך שזה הרבה לקרוא,אני מקווה שתעזרו לי ולהבא יהיו לי פחות שאלות לשאול,אני בטוח :-* :yelclap:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

1. לא הכי מסוכן אבל בהחלט מסוכן..

2. ניתן לעשות גם לכרטיס מסך וגם למעבד, כל חלק משפיע בצורה שונה על המערכת

3. איזה לוח יש לך? מומלץ לעדכן ביוס כזה ישן

4. אין כזה דבר עדיף שלא, SIS לא ממש טובים לOC אבל זה לא אמור לעצור אותך

5. אין לך מאווררים במארז מה שציינת הם ספציפיים, שים 1 מתחת לCD כמו שאמרת ואחד מאחורה שיפלוט אויר

בהצלחה אם יש עוד שאלות אתה מוזמן

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה צריך לבדוק טמפ' שלך לפני התקתנת המאווררים החדשים כדי לדעת במה שיפרתה בקירור.......

תבדוק זה המלצה ותקנה אבק ותעשה רק למעבד זה הכי מומלץץץץץץץץ אם אתה חדש בעסק

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוקיי,טמפ' בדקתי,ומחשבי נקי יחסית מאבק. Gigabot,כנראה שלא הסברתי את עצמי נכון אבל עכשיו הבנתי-ניתן לעשות OC בנפרד לכרטיס מסך(דבר שאני לא צריך כי יש לי כרטיס מסך טוב שאני מרוצה ממנו) ובנפרד למעבד.

הדבר העיקרי שהרתיע אותי זה כאשר קראתי הודעה\מדריך ושם אמרו שלא כדאי להתחיל עם OC במידה ויש לך מחשב טוב,ולפי מה שאמרו שם,Pentium 4 כמו שלי נחשב למחשב טוב,לכן תהיתי אם כדאי לרדת מהנושא.ואז מצאתי משהו באמצע-קודם כל אני אדאג למעבר אויר טוב במחשב,ואז אני כבר יחשוב אם לעשות OC.

המאווררים:אחד מאחורה שיפלוט אויר ואחד מתחת לCD שיעיף את האויר לכיוונו-עד כאן הבנתי. אבל מאיזה מאוורר יכנס אויר למארז,לא כדאי לעשות חור בצד(דבר שלא מהווה בעיה בשבילי) ולהתקין מאוורר שיכניס אויר?

לוח אם: Motherboard Properties:

Manufacturer ECS

Product M935

Version 1.0

ביוס:

Properties:

Vendor American Megatrends Inc.

Version 07.00T

Release Date 04/02/01

Size 256 KB

זה לפי EVEREST HOME EDITION.

אני ניסיתי לחפש עדכון לביוס,ובאתרים שהגעתי אליהם לפי המדריכים באתר לא מצאתי ספציפית את מה שאני צריך(זה נתן לי אפשרויות של בחירת Socket ולא ידעתי מה רוצים ממני.),מה גם שקצת הפחידו אותי פה מהסיבה שאם טועים בעדכון הביוס כל המחשב קורס.

אז אם מישהו יוכל להפנות אותי ישירות לקישור מסויים או להסביר לי קצת יותר בהרחבה אני אשמח.אני מבין שזה חיוני לעדכן את הביוס?

**בקשר למאווררים,אם צריך תמונה של המארז,אין לי בעיה לארגן..

הא כן!טמפרטורה:לפי התוכנה EVEREST: Temperatures:

Motherboard 26 °C (79 °F)

Aux 37 °C (99 °F)

האם זה בסדר?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...