צריכת חשמל של ה 90 ננו מטר דור ב של AMD מול אינטל - עמוד 6 - מעבדים, לוחות-אם וזכרונות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

צריכת חשמל של ה 90 ננו מטר דור ב של AMD מול אינטל

TC2B

Recommended Posts

אני מריץ את הבדיקה בSmall FFT בטמפ' חדר של 20c (פחות או יותר, לא יודע עד כמה החיישן של המזגן מדויק).

מארז Midi Tower של ריידמקס עם מאוורר ג'נרי אחד מכניס 8 ס'מ,אחד מוציא קולרמסטר 8ס'מ,ואחד בדלת ג'נרי 8 ס'מ.

ספק Dual Fan של TT עם סליבינג.

טיפה רועש אני יודע אבל לא יותר מדי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 96
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

ה speed step של מוריד רק עד 2.8 גיגה הרץ למיטב זכרוני, זה לא בדיוק cool n quiet.

מעבד שהסבירות לצרות, תקלות, נפילות, גבוהה יותר באופן משמעותי מהתחרות לא יכול להיות

"עדיין מעבד מצוין", שלא נדבר על הצורך בספקי כח, מארזים ופזור חום יקר יותר, הכל עובד

קשה יותר, מרעיש יותר, רק כדי שאף אחד לא יגיד שהמוצר המרכזי של כיום הוא תקלה.

עדיין, הכסף החכם, יילך ויזרום לכיוןן האופטרון יותר ויותר באופן ודאי עד תחילת 2006 לפחות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

סוקט 775 אינו מרעיש. עברו הימים מאז הסטפינג הראשון של הפרסקוט. וכן, עברו לספקים יותר טובים ומארזים יותר טובים שגם נחוצים ל A64. אבל העובדה שעבדו בשוק עם מארזים סוג י' בלי אוורור וספקים סוג ת' לא הייתה בגלל המצויינות של אלא בגלל הנורטווד שהיה אוכל הכל. לא משנה מה היית שם, הוא היה עובד.

שוב, אני לא בא לסנגר על אינטל. עשתה טעויות וצריכה ללמוד מהם. ואני מאוד שמח ש בסביבה, ואני מקווה מאוד שתמשיך להיות בסביבה ומצדי שתכה את אינטל שוק על ירך, כל עוד בבוטום ליין זה ישתלם לנו - המשתמשים.

אבל שוב, המציאות רחוקה מאוד ממה שאתה מציג. SORRY. נגד זה אני יוצא. הכפשת אינטל לא הופכת את המעבדים של ליותר טובים ממה שהם ולא הופכת את המעבדים של לגרועים, נפלים וכו'...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

סוקט 775 אינו מרעיש. עברו הימים מאז הסטפינג הראשון של הפרסקוט. וכן, עברו לספקים יותר טובים ומארזים יותר טובים שגם נחוצים ל A64. אבל העובדה שעבדו בשוק עם מארזים סוג י' בלי אוורור וספקים סוג ת' לא הייתה בגלל המצויינות של אלא בגלל הנורטווד שהיה אוכל הכל. לא משנה מה היית שם, הוא היה עובד.

שוב, אני לא בא לסנגר על אינטל. עשתה טעויות וצריכה ללמוד מהם. ואני מאוד שמח ש בסביבה, ואני מקווה מאוד שתמשיך להיות בסביבה ומצדי שתכה את אינטל שוק על ירך, כל עוד בבוטום ליין זה ישתלם לנו - המשתמשים.

אבל שוב, המציאות רחוקה מאוד ממה שאתה מציג. SORRY. נגד זה אני יוצא. הכפשת אינטל לא הופכת את המעבדים של ליותר טובים ממה שהם ולא הופכת את המעבדים של אינטל לגרועים, נפלים וכו'...

אתם עוד תביאו אותי לדמעות - קראת את ההודעה שפתחה את האשכול?

אפשר אחרי עשרות הודעות לקבל הודעה אחת ענינית?

מה לא ברור בהודעה שפתחה את האשכול? אין ניגוד בין הצבעים בתרשים, אי אפשר

לקרוא את המספרים? מה הולך פה? רק אני רואה את התרשים כפי שהוא? רק אני

רואה צריכת חשמל של כמעט פי שתיים בין המוצר הטוב ביותר של לטוב ביותר

של אינטל? 

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אינטגרל, עדיין לא הבנתי למה אתה לא מתייחס לנושא הדיון? את דעתך בנושא "תפוחים" כבר שמענו.

אין פה מנהל שיעצור מישהו על הספמה?

יש קורסים מצויינים בהבנת הנקרא. קח אחד ואז תעבור על כל מה שכתבתי ואז תראה שבין היתר התייחסתי גם לזה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כשבן אדם ממלא את הפורום בהשמצות של אינטל שתלושות מהמציאות אני חושב שחובה לאזן את התמונה כי:

1) יצא לנו שם של פורום של HATEBOYS מה שלא ממש מייצג את רוב חברי הפורום ומה שלא ממש בריא לקידום הפורום.

2) זה ממש לא במקום ולא מכובד ואפילו מנוגד לחוקי הפורום.

3) יש צורך לתקן את העובדות (למשל ה"עובדה" ש"פנטיום 4 הוא נפל") ולהעמיד את הדברים במקומם.

לכן תראה שמספר משתמשים בפורום טורחים לתקן את דבריו ולתת תמונה נכונה יותר ומאוזנת של המציאות.

אני מסכים שהשמצות אישיות של תפוחים אינן במקום.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

1+2+3 = הריסת אשכולות ותגובות לע עניניות כדי "לאזן את התמונה", כלומר כדי

לשמור על השם של הפורום אתה תהרוס אשכולות שדורשים הריסה לכאורה.

ההסבר שאתה מנפק למה שאתה ואחרים עשו באשכול הזה איננו סביר, לא קונה.

תאזן את התמונה על ידי תגובה ענינית ועבודתית למה שהוצג בהודעה שפתחה את

האשכול, בניגוד לטענתך, לא הייתה תגובה אחת ענינית למידע שהוצג בתחילת

האשכול.

נשאלת השאלה, למה? התשובה שנתת היא מריחה.

1. אם יצא שם זה בגלל הרעש השלילי שאתה ואחרים עושים.

2. לא אתה ממונה על כללי הפורום, האשכול הזה היה סופר עד שמישהו החליט להרוס אותו.

3. "הפנטום 4 הוא נפל" - איננה עובדה אלא דעה שלא הוצגה באשכול זה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...