צריכת חשמל של ה 90 ננו מטר דור ב של AMD מול אינטל - עמוד 5 - מעבדים, לוחות-אם וזכרונות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

צריכת חשמל של ה 90 ננו מטר דור ב של AMD מול אינטל

TC2B

Recommended Posts

• תגובות 96
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

לכל האנשים שמדברים על 60 מעלות ב A64 יש 2 אפשרויות :

א. משהוא בקירור לא בסדר או שהקריאה שגויה

ב. הלוח אם הוא אחד מהלוחות שנותנים את קריאת החיישן של המעבד , למשל הלוח של Aopen לסוקט 754 (שחכתי את השם) , קריאה של חיישן מעבד תראה תוצאות שבד"כ גבוהות ב בין 20 ל25 מעלות יותר מקריאת לוח רגילה , רוב לוחות ה A64 לא נותנים את הקריאה הזאת ולמייטב זכרוני אף לוח לפנטיום 4 לא מסוגל לתת אותה (למייטב זכרוני אינטל לא מאפשרת ללוח אם לקרוא את טמפ' החיישן המרכזי של המעבד ... מן הסתם כדי למנוע את הבאלגן שנוצר אצל שכן נתנה)

אני עם מעפן של ספייר וקלאוהאמר שפועל באוברוולטינג על 1.54 V לא עברתי אף פעם את ה45 מעלות , זה לפחות מה שמראה החיישן של ג'יגבייט.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ה 64 ביט 3000 על סוקט 754 במארז קומפיוקייס עם תעלה למעבד ושני מאווררי 120 מ"מ נמצא באזור ה 60 מעלות אצל חבר שלי. אין לו שום בעיה. כנ"ל לא לאינטלים בסוקט 775.

אצל אחיין שלי באנטק סונטה (מארז ממוטב לשקט, מאוורר 120 מ"מ אחד, מאוורר בודד בספק כח)

מעבד זהה (אתלו 64 3000+ שקע 754 בן שנה ומעלה), ב 33 מעלות בערך במנוחה (בפעם האחרונה

שבדקתי לפני מספר חודשים).

היכולת להיתכחש למציאות היא מדהימה (בהנחה שלא מדובר ברמאות מכוונת), שוב, קחו את העכבר

שלכם להודעה שפתחה את האשכול, חזרתי עליה שוב באזור הזה של האשכול - תפנימו אותה, תפסיקו

לבלבל לי את המוח על "סקירות מוטות" ועל המחשב של הדוד שלכם מצד האמא של הבן דוד שיש לו

אתלון 64 חם רצח.

אשכול שלם של עשרות הודעות, אף הודעה אחת לרפואה שמיתייחסת ברצינות להודעה שפתחה את

האשכול. שתי אפשרויות:

א. או שהנתונים שקריים

ב. או שהם אמיתיים אבל אין רצון או יכולת להפנים את הנתונים.

יש סיבה טובה מאוד מדוע לא משיקה את כפול הליבות מבוססי הפרסקוט ב 90 ננו מטר לשוק

השרתים, השוק השולחני כפי שהודגם היטב בהודעות האחרונות באשכול זה מסוגל לבלוע כל מיני

מפלצות.

שוב, 4 עד 3 גיגה הרץ לא תענוג גדול ולטעמי מוצר נחות אבל נסבל, מעל ל 3 גיגה הרץ זה לחפש

צרות, מי שקונה מגיע לו.

די להכחשת המציאות - נא להתייחס לנתונים או לא להתייחס בכלל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

3500+,939

WC

32 מעלות בביוס,45 אחרי משחק HL2 של 3 שעות /CS:S .

אי אפשר להגיד שזה לא קר!

לחבר שלי יש פרסקוט 478 ,בביוס 53  מעלות ואחרי משחק 68 מעלות.

נו, וויכוח על עובדות, אצל חובבי הפנטיום 4 בפורום האתלון חם כמעט כמו

הפנטיום 4 ואפילו אתרי החומרה פתאום לא אמינים.

ההיתעקשות של מספר חברים בפורום להעלים את בעיות החום של הפנטיום 4

/זיאון חשודה בעיני, זה לא סביר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שוב, 4 עד 3 גיגה הרץ לא תענוג גדול ולטעמי מוצר נחות אבל נסבל, מעל ל 3 גיגה הרץ זה לחפש

צרות, מי שקונה מגיע לו.

הייתי מציע שתלך מהר לבדוק את עצמך.. אני אומר ברצינות.

יש לך בעייה לך תפתור את זה . רק טיפולים פסיכולוגיים יעזרו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אצל אחיין שלי באנטק סונטה (מארז ממוטב לשקט, מאוורר 120 מ"מ אחד, מאוורר בודד בספק כח)

מעבד זהה (אתלו 64 3000+ שקע 754 בן שנה ומעלה), ב 33 מעלות בערך במנוחה (בפעם האחרונה

שבדקתי לפני מספר חודשים).

במנוחה? אני מדבר במאמץ.

צרות, מי שקונה מגיע לו.

תשמע, זו התקדמות רצינית. זה "נסבל".  :yelclap:

די להכחשת המציאות - נא להתייחס לנתונים או לא להתייחס בכלל.

אף אחד לא מכחיש תמציאות. הפרסקוט מתחמם יותר מה ורק בסדרה 600 נכנס COOLNQUIET אבל שוב, זה לא הקריטריון היחיד היום שיפיל או ירומם מעבד. שים לב ל 130 ננו של CUPRA ולאיפה הוא עולה. את מי זה מעניין שהווינציסטר יותר קר?

כל מה שאני אומר זה שהאינטלים עדיין מעבדים מצויינים עם החסרונות שלהם (ע"ע טמפרטורות למשל) וגם ה מצויינים עם החסרונות שלהם (ע"ע ריבוי משימות למשל), ומה שאתה עושה מזה תלוש לחלוטין מהמציאות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תפסיקו לבלבל על בעיות חום בסוקט 754, יש לי:

Athlon64 3000+ CH 754 w\Zalman 7000Cu

EPoX 8KDA3J

וכרטיס מסך מהשורה האחרונה שפולט לא מעט חום, והמעבד לא עובר את ה45 ב99% מהזמן.

מצורפות טמפ' "רגיעה" וטמפ' עומס (פריים לחצי שעה בערך)

להשוות פליטת חום של 754 ל755 זו פשוט בדיחה לא מוצלחת.

[attachment deleted by admin - 90 dayss]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קודם כל יש לך זלמן. אתה מבין שהוא משפיע בכמה מעלות?

שנית, זה מאוד תלוי בסביבת העבודה, טמפרטורה בחוץ, במארז, בגריז התרמי, וכדו'...

אבל, זו לא הפואנטה. אני לא מדבר על בעיית ההתחממות של ה 64 130 ננו. אין לו בעיה מבחינתי היות והכל עובד סבבה. אבל העניין שעושה ידידנו תפוחים מההתחחממות של האינטל חורג מכל פרופורציה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין מצב בעולם שהמעבד שלך בLOAD על 41 מעלות

אלא אם אתה גר באנטארטיקה

לי יש ווינצ'סטר עם XP90 ואני לא מגיע לטמפ' כזאת בLOAD

אתה מריץ פריים כנראה על בלנד שמאמץ בעיקר את הזיכרון

תריץ S&M ונדבר

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...