צריכת חשמל של ה 90 ננו מטר דור ב של AMD מול אינטל - עמוד 4 - מעבדים, לוחות-אם וזכרונות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

צריכת חשמל של ה 90 ננו מטר דור ב של AMD מול אינטל

TC2B

Recommended Posts

• תגובות 96
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

אהבתי Hate boy :)

אני חושב שאני מאוד הוגן, אני בטוח שאם ייתבצע סקר מקיף על מחשבים עם 4

במהירויות שעון מעל ל 3 גיגה הרץ תתגלה תמונה עגומה למדי, את המצב הזה

מנסה להסתיר, ההחלטה על החלפת הפנטיום 4 במשהו אחר כבר היתקבלה,

בסך הכל מושכת זמן. אבל בינתיים חבל על כל מי שיתקע עם הפנטיום 4 (מעל ל 3

גיגה הרץ) ל 3-5 השנים הבאות, מחשב רועש, שעם קצת אבק (ובארץ יש הרבה

אבק ברוך ה') יתקע על בעיות חום, מחסל ספקי כח בינוניים סדרתי (ובארץ יש הרבה

ספקי כח בינוניים ברוך ה') ומרים טמפרטורה כללית במארז (כדי שיהיה חמים ונעים)

וללא תמיכה ב AMD64 שבעוד חצי שנה שנה יהיה התקן לכל מי שעושה באמת משהו

עם המחשב.

כאשר הפנטיום 4 (לפחות ב 90 ננו מטר תחת ההנחה שב 65 ננו מטר לא יהיו בעיות)

יילך לכל הרוחות שוב תהיה תחרות בין שני מוצרים ראויים משני הצדדים, עד אז מי שלא

מזהיר את מי שקונה פנטום 4 שהוא עושה טעות צרכנית פשוט לא בסדר.

רק במקרים קיצוניים ניתן להצדיק רכישת 4.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני חושב שאני מאוד הוגן, אני בטוח שאם ייתבצע סקר מקיף על מחשבים עם 4

במהירויות שעון מעל ל 3 גיגה הרץ תתגלה תמונה עגומה למדי

למה הכוונה?

רק במקרים קיצוניים ניתן להצדיק רכישת 4.

לדוגמא?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למה הכוונה?לדוגמא?

אתה יודע למה הכוונה.

מתי פנטיום 4?

במקרה של חנות קידודים שמחליפה מחשב כל חצי שנה ממילא, או לבעלי בעיית שמיעה שרעש סביבתי

לא מפריע להם, מי שיש לו מארז טוב+ וספק כח טוב+ ועוסק רק בקידודים מסוימים בהם הפנטיום 4 טוב

מיוחד ואין לו כוונות בשום מקרה להפעיל יישומי 64 ביט לעולם על המחשב, לא עוסק בהידור ++C או

פיתוח תוכנה בכלל, לא משחק משחקי מחשב מתקדמים, בטוח לא שלא ירצה בשום מקרה לשדרג לכפול

ליבות (כלומר לא מפעיל ריבוי משימות אמיתי). בנוסף לא כדאי לקנות פנטיום 4 מעל 3 גיגה הרץ, לא

יותר.

תראה, אל הפסיקה את מרוץ הגיגה הרץ בהיתנדבות, חודשים בודדים לפני שמהנדסי

אמרו להנהלה, "פנטיום 4 4 גיגה הרץ לא יהיה גם אם תעמדו על הראש" ראשי פיטפטו על מעבדים

ב 10 גיגה הרץ תוך מספר שנים, כלורמ די במפתיע נתקעה, כעת היא מחלטרת, ולכן באופן ודאי

מעבדיה החדשים פועלים קרוב למעטפת הביצועים וכאשר מתקרבים למעטפת הביצועים הבעיות חייבות

לגדול, לא יכול להיו אחרת.

אז כתחליף זמני פתאום אינטל כל כמה חודשים מגדילה את המטמון, מוסיפה תכונות למעבדים, מפסיקה

לדבר על "גיגה הרץ" (כאילו המלה נמחקה מהמילון), מחליפה את שמות המעבדים כדי שלא יכללו את הספרה

"4" וכן האלה וכן הלאה - אני מניח שאתה מבין מה הכיוון הכללי, חיסול הפנטיום 4 (על דגמיו השונים)

ומעהר למשהו אחר (פנטיום M) - למה בשם כל הקדושים אתה מנסה לגרום (לפחות לחלק מהצרכנים)

לקנות מעבד שהגיע לסוף דרכו באופן כל כך מוחשי?

תכניס לראש שגם מונופול ענק יכול לטעות באופן גס (מבחינות שונות, ראוי לציין שהמפתחים של אינטל הזהירו

שמרוץ המגה הרץ הוא חסר תכלית, לפחות בשלבים מסוימים) אך עדיין להמשיך למכור מוצר שידוע כבעייתי

כי פשוט מבחינה עסקית .... אין ברירה, הרי אתה מבין שאין סיכוי שנשאי אינטל ייצר בהודעה לציבור:

"הפנטיום 4/זיאון דפוק, תקנו בינתיים מעבדי K8", כלומר גם אם הם יודעים שיש בעיה הם ינסו להחליק אותה

ברכים שונות, כולם לא כל כך מטיבות עם הצרכן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה יודע למה הכוונה.

מתי פנטיום 4?

במקרה של חנות קידודים שמחליפה מחשב כל חצי שנה ממילא, או לבעלי בעיית שמיעה שרעש סביבתי

לא מפריע להם, מי שיש לו מארז טוב+ וספק כח טוב+ ועוסק רק בקידודים מסוימים בהם הפנטיום 4 טוב

מיוחד ואין לו כוונות בשום מקרה להפעיל יישומי 64 ביט לעולם על המחשב, לא עוסק בהידור ++C או

פיתוח תוכנה בכלל, לא משחק משחקי מחשב מתקדמים, בטוח לא שלא ירצה בשום מקרה לשדרג לכפול

ליבות (כלומר לא מפעיל ריבוי משימות אמיתי). בנוסף לא כדאי לקנות פנטיום 4 מעל 3 גיגה הרץ, לא

יותר

לא מכיר את המושג חנות קידודים,יש לך דיעה קדומה על הרעש שיוצרת מערכת עם P4 (כנראה לא נתקלת באחת כזאת)

מדבריך ניתן להבין שעל מעבד כזה לא ניתן:לעסוק בהידור(או פיתוח תוכנה בכלל),לשחק משחקי מחשב מתקדמים

אז תדע שאתה (שוב) מדבר שטויות, אמנם לK8 יתרון בולט בתחומים הנ"ל אבל לא כזה דרמטי כמו שאתה מנסה לעשות אותו

אולי זה יפתיע אותך אבל כל מה שכתבתי בשורה מעל ניתן לעשות גם על P4 (פשוט מטורף...?)

גם על הK8 הנוכחי לא ניתן להפעיל ריבוי משימות (לא אמיתי ולא דמיוני)

אנשים מצליחים להגיע למהירויות כפולות מ 3 ג'יגה הרץ ואתה מדבר על גבול המעטפת

גם על קירור אויר ניתן לעבור את ה4 ג'יגה הרץ

פשוט קשה לך להודות שיש משהו אחד קטן שהP4 טוב יותר ואתה משתמש בביטויים מופרכים כמו "חנות קידודים"

משתמש שמקודד הרבה,משתמש שמריץ משחק וברקע שיר MP3+תוכנת שיתוף קבצים+אנטי וירוס+אנטי ספייוור+פיירוול

יקבל הרבה יותר ממערכת מאשר ממעבד K8(עם אחת)

רוב העולם משתמש בספק ג'נרי עם מארז ג'נרי , ביניהם גם הרבה עם P4, וכולם חיים עם זה, רק אתה החלטת שצריך להיות

עובד חברת חשמל בשביל להחזיק כזה מעבד או לפחות בעל מניות בTHERMALTAKE

צא מהבנצ'מארקים ומהנתונים היבשים ותבין שבמציאות התמונה לא כל כך ברורה

כבר אמרתי לך את זה בעבר, במבחן סטייל המבחן של קוקה קולה היית נכשל בוודאות (ולא, לא היית מרגיש הבדל בטמפ' החדר ולא היית שומע את המחשב מהחדר השני)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא מכיר את המושג חנות קידודים,יש לך דיעה קדומה על הרעש שיוצרת מערכת עם P4 (כנראה לא נתקלת באחת כזאת)

מדבריך ניתן להבין שעל מעבד כזה לא ניתן:לעסוק בהידור(או פיתוח תוכנה בכלל),לשחק משחקי מחשב מתקדמים

אז תדע שאתה (שוב) מדבר שטויות, אמנם לK8 יתרון בולט בתחומים הנ"ל אבל לא כזה דרמטי כמו שאתה מנסה לעשות אותו

אולי זה יפתיע אותך אבל כל מה שכתבתי בשורה מעל ניתן לעשות גם על P4 (פשוט מטורף...?)

גם על הK8 הנוכחי לא ניתן להפעיל ריבוי משימות (לא אמיתי ולא דמיוני)

אנשים מצליחים להגיע למהירויות כפולות מ 3 ג'יגה הרץ ואתה מדבר על גבול המעטפת

גם על קירור אויר ניתן לעבור את ה4 ג'יגה הרץ

פשוט קשה לך להודות שיש משהו אחד קטן שהP4 טוב יותר ואתה משתמש בביטויים מופרכים כמו "חנות קידודים"

משתמש שמקודד הרבה,משתמש שמריץ משחק וברקע שיר MP3+תוכנת שיתוף קבצים+אנטי וירוס+אנטי ספייוור+פיירוול

יקבל הרבה יותר ממערכת אינטל מאשר ממעבד K8(עם ליבה אחת)

רוב העולם משתמש בספק ג'נרי עם מארז ג'נרי , ביניהם גם הרבה עם P4, וכולם חיים עם זה, רק אתה החלטת שצריך להיות

עובד חברת חשמל בשביל להחזיק כזה מעבד או לפחות בעל מניות בTHERMALTAKE

צא מהבנצ'מארקים ומהנתונים היבשים ותבין שבמציאות התמונה לא כל כך ברורה

כבר אמרתי לך את זה בעבר, במבחן סטייל המבחן של קוקה קולה היית נכשל בוודאות (ולא, לא היית מרגיש הבדל בטמפ' החדר ולא היית שומע את המחשב מהחדר השני)

לא אמרתי שלא ניתן כפי שבוודאי ניתן להפעיל ריבוי משימות על אתלון 64, מי שרוצה

ריבוי משימות אמיתי צריך יותר ממעבד אחד.

אתה פשוט מתכחש לבעיות של הפנטיום 4 אבל משהו אומר לי שלו היית צריך לרכוש

אלפי מחשבים עבור ארגון בו היה לך ענין רב (למשל בעלים) לו היית קונה פנטיום 4

ב 3 גיגה הרץ ומעלה גם אם היו עושים קידו פה ושם, אפילו של סרט שלם, ואם

כם הייתה בוחר בפנטיום 4 אז היית עושה טעות שהייתה עולה לך כסף, אז אולי היית

מפנים את התקלה ששמה 4 מעל 3 גיגה הרץ.

מה שנכון לאפלפי משתשמים נכון כם למשתמש בודד, הסיכוי לכאבי ראש וצרות גדול

הרבה יותר עם 4 שלא נדבר על הרעש.

וכל זה ללא קשר ל AMD64.

אתה פשוט בהכחשה, אתה מכיר את הבעיות, אתה מכיר את הנתונים (מהפורום לפחות)

ופשוט מתעלם מהם.

חנות קידודים - מי שמוקדד כל יום כל היום.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין לך מושג על מה אתה מדבר

"אפילו סרט DVD שלם"

יש אנשים שמקודדים סרט כל יום ואפילו כמה (ולא, הם לא נקראים חנויות)

אנשים כאלה, שגם רוצים לעשות משהו עם המחשב בזמן שהוא מקודד (מוזיקה,גלישה,משחק)

לא מתאים להם מעבד K8

אתה שוב חוזר על עניין הרעש ואני שוב אגיד שאתה מדבר שטויות (בטוח בסדרה J או E0 של אינטל)

http://www.hwzone.co.il/community/index.php?topic=115172.0

אני לא בהכחשה, אתה פשוט צבוע

אין לך בעיה להמליץ למישהו על מחשב בסוקט 754 שהוא לא פחות מת מסוקט 755

ושהטמפ' של המעבד שלו לא נופלת משל הפרסקוט (היה לי 3400 עם זלמן 7000 והטמפ' במאמץ עוברת את ה60)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא אמרתי שלא ניתן כפי שבוודאי ניתן להפעיל ריבוי משימות על אתלון 64, מי שרוצה

ריבוי משימות אמיתי צריך יותר ממעבד אחד.

זה נחמד שיש שתומכת בריבוי משימות

חבל שהK8 לא תומך בזה ויורד למהירות מגוכחת כשהמשימה פועלת ברקע

או שבמקרה שהמשימה שברקע היא על PRIORITY גבוה אז המשימה הפעילה מקרטעת

אל תשווה אפילו בצחוק את הHT שקיים בP4 למשהו שלא קיים בכלל בK8

(ואל תכנס לדיונים על מעבדים שלא נמכרים כמו הכפולי כי הדיון הזה היה מתאים גם לפני חצי שנה כשהם היו רק בתכנון)

,תראה באיזה שיפור מדובר

6789.png

6791.png

מטרת ההשוואה היא לא כפולי הליבה אלא אותו מעבד עם ובלי HT, אם שמת לב הK8 לא מופיע שם כי זה לקח לו יותר מ27 דקות והם לא רצו לעוות את הגרף

ותזכור שמדובר בספינת הדגל של AMD

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה נחמד שיש שתומכת בריבוי משימות

חבל שהK8 לא תומך בזה ויורד למהירות מגוכחת כשהמשימה פועלת ברקע

או שבמקרה שהמשימה שברקע  היא על PRIORITY גבוה אז המשימה הפעילה מקרטעת

אל תשווה אפילו בצחוק את הHT שקיים בP4 למשהו שלא קיים בכלל בK8

(ואל תכנס לדיונים על מעבדים שלא נמכרים כמו הכפולי כי הדיון הזה היה מתאים גם לפני חצי שנה כשהם היו רק בתכנון)

,תראה באיזה שיפור מדובר

6789.png

6791.png

מטרת ההשוואה היא לא כפולי הליבה אלא אותו מעבד עם ובלי HT, אם שמת לב הK8 לא מופיע שם כי זה לקח לו יותר מ27 דקות והם לא רצו לעוות את הגרף

ותזכור שמדובר בספינת הדגל של AMD

א. זה תסריט קצה, אבל גם כך התוצאה נראית לי מוזרה, זה לא קשור

רק לחומרה. הייתי רוצה לראות מה קורה על x64 שהיא בעצם גרסא

של 2003 או על לא חלונאית.

ב. אתה בטוח שהפנטיום 4 משלים את המבחן הזה ולא נתקע באמצע?

ומפיל את המחשב? אני לא זוכר סקירה אחת בזמן האחרון על מעבדי הקצה

העליון של שלא מצוין שהם קרסו או הורידו את מהירות השעון כדי

לא להיתקע.

וגם אם הוא כן משלים את המבחן, איזה אמצעי פזור חום מיוחדים ננקטו?

כמו פתיחת המארז, הוספת מאווררים.

אם אתה רוצה ריבוי משימות אמיתי תקנה כפול ליבות (שלא ממיס את המארז

סביבו), זאת המסקנה האמיתית מהתרשימים שהצגת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה גורם לך לחשוב שמערכת הפעלה 64 ביט היתה משפרת את מצבו של הFX55 באופן ניכר?

אני בטוח שהם סיימו את המבחן, לא ראיתי שם שהתלוננו על בעיה כזאת כמו כן אם אני לא טועה השתמשו בקירור סטוק (כמו שהם עושים בכל המבחנים)

ניסיתי להסביר לך שהסדרות החדשות יותר של הP4 לא מתחממות כמו הראשונות אבל אתה לא קולט

אם היית יודע להכניס עוד ערכים לגוגל חוץ מAMD אולי היית קולט

כמו כן אמרתי לך לא להיכנס לדיון על כפולי הליבות, כרגע אין מעבדים כאלו בשוק הפרטי והP4 נותן את הדבר הכי קרוב לזה

וזאת המסקנה האמיתית שאני רואה מהתרשים שהצגתי

חשבתי שבזמן האחרון אתה "מתחיל לראות את האור", או "לצאת מהמערה" כפי שהיטבת להגדיר

שאולי תתחיל לראות את הדברים באור הנכון ולא תעוות כל דבר, תקצין ותחזור על המנטרות שלך:

*P4 &*%$%^$#%^$ רעש/חום/צריכת חשמל/תמיכה בAMD64

כמו שדליק ווליניץ אמר: "מסתבר שטעיתי"

תמשיך להיות HATE BOY של אינטל

לי כבר אין מה לומר לך יותר

איך אפשר לדבר עם בן אדם שלא מוכן להקשיב וחוזר על אותם דברים כל הזמן

בן אדם קטן שלא יודע להודות גם כשהוא טועה וחושב שהוא יודע הכי טוב

לך לטפח את העדר שלך (או הלהקה) ומבחינתי שזה יהפוך להיות פורום בנושא (אנחנו לא רחוקים מזה)

אני סיימתי להתווכח איתך בנושא הזה לתמיד

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה גורם לך לחשוב שמערכת הפעלה 64 ביט היתה משפרת את מצבו של הFX55 באופן ניכר?

אני בטוח שהם סיימו את המבחן, לא ראיתי שם שהתלוננו על בעיה כזאת כמו כן אם אני לא טועה השתמשו בקירור סטוק (כמו שהם עושים בכל המבחנים)

ניסיתי להסביר לך שהסדרות החדשות יותר של הP4 לא מתחממות כמו הראשונות אבל אתה לא קולט

אם היית יודע להכניס עוד ערכים לגוגל חוץ מAMD אולי היית קולט

כמו כן אמרתי לך לא להיכנס לדיון על כפולי הליבות, כרגע אין מעבדים כאלו בשוק הפרטי והP4 נותן את הדבר הכי קרוב לזה

וזאת המסקנה האמיתית שאני רואה מהתרשים שהצגתי

חשבתי שבזמן האחרון אתה "מתחיל לראות את האור", או "לצאת מהמערה" כפי שהיטבת להגדיר

שאולי תתחיל לראות את הדברים באור הנכון ולא תעוות כל דבר, תקצין ותחזור על המנטרות שלך:

*P4  &*%$%^$#%^$   רעש/חום/צריכת חשמל/תמיכה בAMD64

כמו שדליק ווליניץ אמר: "מסתבר שטעיתי"

תמשיך להיות HATE BOY של אינטל

לי כבר אין מה לומר לך יותר

איך אפשר לדבר עם בן אדם שלא מוכן להקשיב וחוזר על אותם דברים כל הזמן

בן אדם קטן שלא יודע להודות גם כשהוא טועה וחושב שהוא יודע הכי טוב

לך לטפח את העדר שלך (או הלהקה) ומבחינתי שזה יהפוך להיות פורום בנושא (אנחנו לא רחוקים מזה)

אני סיימתי להתווכח איתך בנושא הזה לתמיד

אחרי שגמרת להיתווכח איתי לתמיד אני מציע לך לחזור להודעה שפתחה

את האשכול, שם נמצאים המעבדים הטובים ביותר של של ואינטל

מבחינת צריכת חשמל/פליטת חום, במקום להיתווכח איתי פשוט תפנים:

[attachment deleted by admin - 90 dayss]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תפוחים, כמה דברים:

1) כל מחשבי DELL ורוב המחשבים של HP הם אינטל (עד היום לא ראיתי HP אחד שהוא AMD), אבל משום מה המשתמשים של החברות כולל החברות בכל הבדיקות שעשו לא שמו לב לקטסטרופה שאתה מדבר עליה. אתמול הייתי בחברת תוכנה גדולה, נחש, כל המחשבים הם אינטל וכולם על מארזים גנריים עם ספקים סופר גנריים. באוניברסיטאות, כל הדסקטופים הם אינטל (עד היום לא ראיתי שם אחד) והרשימה ארוכה. אז מה, כולם סובלים בשקט? כולם עוזרים לאינטל בקונספירקציה? חברת התוכנה לא מתכנתת כי כל דקה מחשב וספק אחר קורס? מזמן לא ראיתי כל כך הרבה שטויות בטרד אחד.

2) משחקים:

תסתכל פה ותגלה שבבצמארק רגיל, כזה שלא ממש מאמץ את המעבד ה לוקח, אבל בבנצמארק אמיתי, כזה שמתחיל להיות בו עומס על המעבד, האינטל וה משתווים. אז מה זה השטויות האלה על זה שאי אפשר לשחק משחקים מתקדמים על . זה מתחיל להיות מגוחך.

http://www.xbitlabs.com/articles/cpu/display/doom3-cpu_5.html

3) אני מזכיר לך את ההבדל בין ה FX לדותן מבחינת צריכת החשמל בעומס. גם פה ה FX כמעט ב 100 יותר מהדותן, אז מה? זה אומר שאי אפשר לעבוד עם ה FX ? :silly:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ב. אתה בטוח שהפנטיום 4 משלים את המבחן הזה ולא נתקע באמצע?

ומפיל את המחשב? אני לא זוכר סקירה אחת בזמן האחרון על מעבדי הקצה

העליון של שלא מצוין שהם קרסו או הורידו את מהירות השעון כדי

לא להיתקע.

וגם אם הוא כן משלים את המבחן, איזה אמצעי פזור חום מיוחדים ננקטו?

כמו פתיחת המארז, הוספת מאווררים.

למיטב ידיעתי ברוב המקרים אתרי החומרה הגדולים והמקצועיים בחו"ל מריצים את מבחני הביצועים כשהחומרה חשופה לאוויר, כלומר, לא בתוך מארז. אבל זה לא דבר שחקוק בסלע ולא מעט פעמים רואים ביקורת על מעבד חדש שדחפו אותו לתוך מארז [מן הסתם מארז ששווה הון קטן, כי הרי מדובר במארז שהתקבל לסיקור בעבר]. בדר"כ, אם לא צויין אחרת [תמונות או מלל] סביר להניח שמדובר בחומרה חשופה לאוויר החדר ללא מארז.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה פשוט מתכחש לבעיות של הפנטיום 4 אבל משהו אומר לי שלו היית צריך לרכוש

אלפי מחשבים עבור ארגון בו היה לך ענין רב (למשל בעלים) לו היית קונה פנטיום 4

ב 3 גיגה הרץ ומעלה גם אם היו עושים קידו פה ושם, אפילו של סרט DVD שלם, ואם

כם הייתה בוחר בפנטיום 4 אז היית עושה טעות שהייתה עולה לך כסף, אז אולי היית

מפנים את התקלה ששמה פנטיום 4 מעל 3 גיגה הרץ.

מה שנכון לאפלפי משתשמים נכון כם למשתמש בודד, הסיכוי לכאבי ראש וצרות גדול

הרבה יותר עם פנטיום 4 שלא נדבר על הרעש.

תפוחים , אני חושב שיש לך בעייה נפשית קשה.

מעניין אותי לדעת , כמה פעמים באמת בדקת בבית מחשבים של INTEL ו במבחנים אמיתיים שאתה עשית ?!

כי פשוט נראה לי שאתה "מבין" רק מקריאת ביקורות ברשת ( אל תשכח לא כולן אובייקטיביות ) ANANDTECH למשל..

אתה מוזמן לבוא אליי ולראות את המעבד "התקול" שלי שמעל 3.0 גיגה איזה כאבי ראש הוא עושה לי וכמה צרות ורעש..

תבוא תראה איך המחשב שלי עם מאוורר אחד של 120 מאחורה עובד ב 37 מעלות במארז ( זה בימים האחרונים שחם.. לפני זה

בחורף הוא היה על 30 מעלות במארז ) ואיך המעבד שלי עם איוורור STOCK של אינטל עומד על 43 -55 מעלות במאמץ.

הנתונים האלה הם כאשר המערכת באוברקלוק.

תאמין לי שלא מזיז לי ה 55 מעלות האלה ואני בטוח גם שלמעבד לא מזיז. אני לא מרגיש שום דבר חריג. אני משחק לא מעט

במשחקים כבדים ( ACT OF WAR מספיק כבד ? ) עם כרטיס מסך ממוצע בשוק . אתה מוזמן לראות איך המחשב מעיף את המשחק

הזה עם פילטרים בלי בעיות בכלל. אני מדבר על סמך עובדות , לפני חודש היה לי בבית את ה המהולל שלך וחוץ ממשחקים זה

מעבד בינוני שלא הייתי מתקרב אליו גם אם היה עולה 20 אחוז פחות. ( אני מדבר על ווינצ'סטר 3200 ) .

יש לי הרגשה שחוץ מלקרוא ברשת אין לך מושג במחשבים ואתה סתם מבלבל פה ת'מוח לאנשים.

לפני כמה הודעות בעצמך אמרת שאין לך בכלל , נראה לי פשוט שאתה סתם עוד ילד מתוסכל שיש לו פנטיום 3 שעצבני

עליו כבר כי הוא חלש והחלטת להכנס במעבדים של .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ה 64 ביט 3000 על סוקט 754 במארז קומפיוקייס עם תעלה למעבד ושני מאווררי 120 מ"מ נמצא באזור ה 60 מעלות אצל חבר שלי. אין לו שום בעיה. כנ"ל לא לאינטלים בסוקט 775.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...